Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU] (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.942
Cevap
493
Favori
935.799
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vestel desibel k550 almıştım. 5-6 aydır kullanıyorum iyice alıştım kulaklığa. Yalnız biraz narin bir tipi var, dikkat etmek gerek. Onun haricinde 12 saat müzik dinleme kapasitesi var, pil biterse kablosunu takıp kablolu olarak kullanabiliyorsunuz. Bence güzel özellikler. F/P ürünü olarak tavsiye ederim. fiyatı 90-120 TL arasında değişiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NocHe

Xiaomi Redmi Airdots
    Huawei Sport Lite AM61
    QCY T2C

Ürünleri arasında kaldım arkadaşlar sizce hangisi ya da 200 TL civarı siz ne önerirsiniz
    T2C’nin ses yüksekliği redmi airdotsa göre biraz dusuk geldi bana. Ayrıca Airdots baslar daha iyi. Her ikisininde temiz ve kaiteli sesi var. Kutusu iki kat daha daha büyük t2c’nin. Airdotsun tek dezavantajı kulaklıktan parça atlama yok. Huawei kullanmadım.
  • Huawei gibi kablolu olanların ses kalesi tws kulaklıklara göre daha kaliteli olur diye bir şey duymuştum doğru mu aceba redmi ile Huawei arasında kaldım
  • Kulak üstü bluetooth kulaklık alacağım, bütçe max. 400 TL.
    Genelde rock/metal tarzı şarkılar dinliyorum fakat elektronik müzik performansı çok kötü bir kulaklığı tercih etmeyi düşünmüyorum. Asıl amacım müzik dinlemek ama ürünü bilgisayara bağlayıp online oyunlarda da kullanacağım, tavsiyelere açığım.
  • sadece spor yaparken kulağımdan çıkmayacak, şarjı en az 2 antreman yani 4-5 saat götürecek bir ürün arıyorum. bütçem max 200 lira. bulabilirmiyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bremond

Kulak üstü bluetooth kulaklık alacağım, bütçe max. 400 TL.
    Genelde rock/metal tarzı şarkılar dinliyorum fakat elektronik müzik performansı çok kötü bir kulaklığı tercih etmeyi düşünmüyorum. Asıl amacım müzik dinlemek ama ürünü bilgisayara bağlayıp online oyunlarda da kullanacağım, tavsiyelere açığım.
    https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_jbl-tune-500bt-kablosuz-kulak-%C3%BCst%C3%BC-kulakl%C4%B1k-1186366.html
    JBL TUNE 500BT Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık, harika bir ürün. bu seviyede bence tek.

uygun fiyatlı istersen de VESTEL DESİBEL hem kablolu hem kablosuz kullanım var.. malzeme kalitesi çok iyi ve rahat bir kulaklık, sesi de bas tonlar biraz zayıf ama çok temiz ses veriyor.https://urun.n11.com/kulaklik/vestel-desibel-k550-bluetooth-kulaklik-tasima-kilifi-hediye-P320529781

• quote:

Orijinalden alıntı: NocHe

Huawei gibi kablolu olanların ses kalesi tws kulaklıklara göre daha kaliteli olur diye bir şey duymuştum doğru mu aceba redmi ile Huawei arasında kaldım
    Bende redmi airdots var tws olarak, ayrıca da boyundan kablolu Awei WT30 var. Ses kaliteleri aynı, airdots daha basları iyi veriyor. Kablolu olması tek avantajı batarya daha büyük şarjı daha uzun, 6-7 saat gidiyor.
  • conqierors kullanıcısına yanıt
    dışarı ses verme durumu nasıl
  • Redmi Airdots birkaç saatliğine 155 lira hepsiburada'da. Gayet güzel fiyat.
    https://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-airdots-tws-bluetooth-5-0-kulaklik-p-HBV00000K41EM?magaza=Hepsiburada
  • Yaşadığım Bluedio mavidiş kulaklık faciasından sonra yeni bir mavidiş kulaklık arayışına girmiştim.
    Çok para da vermek istemiyordum.
    Tesadüfen Nillkin diye bir Çin markasının kulaklığına rast geldim.
    Mavidiş 5 özelliği ve 15 saat şarj olduğunu iddia ediyordu.
    Bu markanın kablosuz şarj cihazlarının kaliteli olduğunu duymuştum.
    Gözümü karartıp 15tl çekle 135 tl ye n11 den aldım.
    Şansıma beklediğimden çok iyi çıktı.
    Yüksek ses seven bir olarak sesi beni tatmin etti.
    Bağlantı sorunu da yok.
    Şarjı 15 saat olmasa bile 8-9 saat kullandım.
    Kısacası tavsiye edebilirim.
    Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU]

• arkadaşlar 100tlye kadar kulaklık arıyorum. Önceliğim sporda kullanmak. Ter, hoplamaya zıplamaya dayanıklı olmasını istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41F3DB120

Yaşadığım Bluedio mavidiş kulaklık faciasından sonra yeni bir mavidiş kulaklık arayışına girmiştim.
    Çok para da vermek istemiyordum.
    Tesadüfen Nillkin diye bir Çin markasının kulaklığına rast geldim.
    Mavidiş 5 özelliği ve 15 saat şarj olduğunu iddia ediyordu.
    Bu markanın kablosuz şarj cihazlarının kaliteli olduğunu duymuştum.
    Gözümü karartıp 15tl çekle 135 tl ye n11 den aldım.
    Şansıma beklediğimden çok iyi çıktı.
    Yüksek ses seven bir olarak sesi beni tatmin etti.
    Bağlantı sorunu da yok.
    Şarjı 15 saat olmasa bile 8-9 saat kullandım.
    Kısacası tavsiye edebilirim.
    Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU]
    Tam model ismi ya da link var mıdır?

Edit : Buldum Nillkin Soulmate V5.0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi visceroid -- 7 Eylül 2019; 16:0:57 >

• Çİft alıcılı bir kulaklık arıyorum. Hem laptobum hem de telefonum aynı anda bağlı kalması gerekiyor.
  • Arkadaşlar sesi kaliteli kulak içi olan kulak yolu da olur bir kulaklık bakıyorum. Fakat istediğim şey boyun bandının olmaması cebime koyabilmek istiyorum. Sony Whc 500 almıştım fakat gözlüklü olduğum ve boynumda taşımak istemediğim için sattım. Tavsiyesi olan var mı ?
  • portakal1 P kullanıcısına yanıt
    Hocam nasıl memnun musun? Ben de sipariş vermeyi düşünüyorum da...
  • İrfan kullanıcısına yanıt
    Çok iyi hocam digerleri yerine bunu tercih et derim. Şu anda kullanıyorum :)
  • portakal1 P kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam 15inde sipariş geçiyorum ben de 😄
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.