Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Fırsatları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: razorr8 Daha Az
1 Kayıtlı Üye
764
Cevap
109
Favori
125.040
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Bluetooth Kulaklık Fırsatları
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    166 Mesaj

Yok hocam Turkeypostla gönderildi vergi vs birşey çıkmadı yaklaşık 18 günde geldi
    |
    |
    mitya karamazov kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

turkeypost'un standart gönderimden bir farı var mı hocam fiyat veya başka bir açıdan?
    |
    |
    juve212 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bir yerde okumuştum Turkeypostta gönderilmeden kontrol edildiği için gümrüğe uğramıyor diye birde daha hızlı diyorlar
    |
    |
    mitya karamazov kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkürler hocam
    |
    |

Ürün linkini verebilir misiniz ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    166 Mesaj
    |
    |
    Kurabiyee Canavari kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Merhaba arkadaşlar, meizu ep52 almayı düşünüyordum fakat boyunluk kısmını sevmediğim için (taşınabilirlik açısından sıkıntı olabilir gibi gözüküyor ve nedense tipini pek beğenmedim) meizu ep52 lite modelini almayı düşünüyorum. Lite modeli ep52den daha kibar duruyor gibi geldi. Aralarında çok fark var mı? Yoksa ep52 lite yerine ep51 almak daha mı mantıklı olur? Belki de boyunluk kısmını ben abartmış olabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Boys of River

Arkadaşlar uzun süre iPhone kullandım. Haliyle uzun süre airpods kullanmış oldum. Artık Xiaomi mi8 kullanıyorum. Sizden tarz olarak airpods benzeri ama kesinlikle çakma olmayan kablosuz kulakiçi kulaklık tavsiyesi istiyorum. Model olarak airpods benzeri dememin sebebi diğer kulaklıkların ucunda bulunan plastik parçalara alışamadım bir türlü. Uzun süren Apple kulaklık kullanınca diğerlerini kulağımda bile tutamıyorum. Genel kullanım amacım podcast dinlemek, kısa sürede olsa( işten eve gidene kadar ) müzik dinlemek. Maksimum 250₺ civarı sizden kablosuz kulakiçi kulaklık tavsiyesi istiyorum. Yardımcı olanlar için şimdiden teşekkürler.
    bana da tam olarak böyle bir şey lazım, kulağı vakumlamayanlardan.

şu var ama nasıldır bilemiyorum, önerisi olan var mı?
    https://www.amazon.com.tr/JBL-JBLT205BTSIL-205BT-Bluetooth-Kulakl%C4%B1k/dp/B07B9G75Z9/ref=asc_df_B07B9M3DN2/?tag=googleshoptr-21&linkCode=df0&hvadid=344882438061&hvpos=1o4&hvnetw=g&hvrand=655350039277818741&hvpone=&hvptwo=&hvqmt=&hvdev=c&hvdvcmdl=&hvlocint=&hvlocphy=1012782&hvtargid=pla-551413496558&th=1
    |
    |

• Teğmen
    106 Mesaj
    kz es4 ba + dd 'ü çakın geçin aliexpressten. Hem kablolu hem blueooth oluyor ve ses kalitesinde sıfır kayıp bluetooth olarak da kullanınca. Kulağa giren kısımda minik jaklar var ordan çıkarıp modu değiştiriyorsunuz. Aldım kullanıyorum fiyatına göre tam bir f/p canavarı.

Orijinalden alıntı: tarick06

kz es4 ba + dd 'ü çakın geçin aliexpressten. Hem kablolu hem blueooth oluyor ve ses kalitesinde sıfır kayıp bluetooth olarak da kullanınca. Kulağa giren kısımda minik jaklar var ordan çıkarıp modu değiştiriyorsunuz. Aldım kullanıyorum fiyatına göre tam bir f/p canavarı.
    Hocam link verirmisiniz

|
    |

Teşekkürler.

|
    |
  • Yarbay
    3891 Mesaj
    arkadaşlar merhaba türkiye çıkışlı kargo olan ve kulakiçi tarzda bluetooth kulaklık arıyorum bluedio t elf modeline baktım ama türkiye stok yok görünüyoru bu tarzda farklı bir ürün yada link varmıdır teşekkürler
    |
    |

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: X-CRYPT

mrb.aptx destekli ve 10 saat üzeri müzik dinleme süresi olan bluetooth kulaklık tavsiyeniz var mı?şu sıralar arayıştayım, bir de huawei sport am61 kullanan ve beğenen var mı?
    tavsiye verecek kimse yok mu?

|
    |

|
    |
    bende aptx destekli bir fp ürünü arıyorum... s8 plus ve note 9 ile kullanacağım... epey bt kulaklık var ama yolda aewi ler fp olarak yetiyor. 920 bl ve t 11 var.. bu sefer g20bls düşündüm ama sanırım aptx desteği yok.. alternatif önerilere açığım...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    26 Mesaj
    Elimde hiç kullanılmamış Huawei honor monster N-Tune 100 model kulaklığı satılıktır. Fiyat 110 TL.

|
    |
  • Yarbay
    2148 Mesaj
    anker zolo+ kullanan var mı? nasıldır?
    |
    |
    Merhaba arkadaşlar önceliğim telefon görüşmesi olacak şekilde bluetooth kulaklık almak istiyorum, tek kulağa takılan ufaklar mı, kablolu çift kulak mı yoksa airpods benzeri ürünler mi daha verimli olur bilemiyorum hepsine açığım.

Uygun maliyetli olacak şekilde öneri yaparsanız çok sevinirim. Dediğim gibi herşeyi istediği kadar iyi olsun, telefon görüşmesi, mikrofon kalitesi düşükse elenir benim için.

|
    |
    dayanan Cumhuriyet de o kadar kuvvetli olur.
    "
    Mustafa Kemal ATATÜRK
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
sohbet
Paykasa
Blogio
son dakika
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,334
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.