Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU] (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: burakizmr , burakizmr Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 13 Misafir - 14 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.908
Cevap
492
Favori
931.466
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU]

Bugün evin karşısına yeni bim açıldı 20TL ye satıldı bu kulaklık
  • coolsten kullanıcısına yanıt
    Bunlara ek olarak sony mdr-xb950 bakıyorum ben de hocam. Siz de sanırım over-ear türü bir kulaklık arayışındasınız
  • KilliKarpuz kullanıcısına yanıt
    Evet. Plantronics backbeatin kırılma sorunu varmış, eledim onu
  • Jabra elite 65t kullanan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolsten

Evet. Plantronics backbeatin kırılma sorunu varmış, eledim onu
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07CG632GM/ref=ox_sc_sfl_title_3?ie=UTF8&psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM

Şuan dip fiyatta ama bahsettiğiniz nedenden dolayı çok çekingen bakıyorum. Fiyat iyi baya
  • KilliKarpuz kullanıcısına yanıt
    Bu 605. Bunda o sorun varmı bilmiyorum ama 505ten iyi olduğunu duymuştum
  • dmltnman kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba şuan kulaklık 161tl aliexpresste alsam kaç günde gelir tahminen. 150-200 arası kulaklık alcam ama kararsız kaldim
  • VAVA MOOV 28 hala en iyi seçeneklerden biri mi? Amazondan alacaktım ama TR'ye shipping olanı bulamadım varsa link paylaşabilir misiniz yada buna benzer buradan alabileceğim bir kulaklık var mı? Genel amacım otobüste işe gidip gelirken müzik dinlemek ve telefon görüşmelerimi bu kulaklık ile yapmak.. Şarjı 4-5 saat gitse bana yeter açıkcası çokta öyle ahım şahım bir performans gerekmiyor ama tabi güzel ses vermesini ve en en önemlisi dışarıya ses vermeMEsini tercih ederim..
  • Kz zs3 zs4 zs5 ve zs6 için bluetooth aparatımı satıyorum ilgilenen varsa yazabilir özelden
  • aliexpresten Baseus S09 aldım. bozulma yok sesi güçlü veriyor. iphone6 kendi kulaklığında son ses açıyordum bunda yarıya kadar açabiliyorum fazlası rahatsız ediyor. youtube ve netflix videolarında denedim gecikme diye bişey yok. . bana göre eksi olarak kulağıma tam oturmadı içinden çıkan 3 aparatlada denememe rağmen.fazla hareket edince kulağımdan çıkıyor yada çıkıcak gibi hissediyorum.ancak 50tl fiyat için başarılı buldum
  • Logitech kablosuz 7.1 destekli G533 Mediamarkt da 699lira dusunenler varsa kacirmasin

Diger sitelerde 1000liranin ustunde bu cihaz ben 4aydir takip ediyorum dip fiyatta su an

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_log%C4%B1tech-g533-dts-7-1-surround-kablosuz-kulak%C3%BCst%C3%BC-gaming-kulakl%C4%B1k-1171826.html?ga_query=logitech+g533

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kickergls -- 22 Ocak 2019; 9:15:51 >
  • Aliexpress seviyorum baseus s9 30 liraya

2 usb şarz kablosu 2 amper
    1 saat
    10 lira ödedim :D
  • Bim e bugün gelen kulaklık nasıldır bilgisi olan var mı?
  • sadece spotify ve telefon görüşmesi yapabileceğim ( daha çok arabada olur) ? tavsiyeniz var mı? senniesher cx 6.0 alacak param yok ( 490 tl çok para)

Ürün iphone ile kullanılacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dmltnman

Aliexpress den 4 dolar indirim kuponu ile 24.59 dolara huawei honor am61 kulaklığını aldım. Hakkaten çok memnun kaldım 6-7 saat müzik dinledim tel. görüşmeleri vs.. şarjı hala bitmedi. 11 saat müzik çalma ve ya konuşma süresi vaadediyor zaten. Sesi de oldukça yüksek ve bozulma olmuyor. Ben ses kalitesini beğendim. Kulağa sağlam oturuyor ama spor yaparken ki performansını birazdan koşmaya gittiğimde deneyimleyeceğim. İlk izlenimlerim çok iyi. Parasını sonuna kadar hakediyor. Gearbest de 50 dolar türkiye satış sitelerinde de 250tl nin üstünde olduğunu biliyorum..
    hocam şu an 31 dolar. Peki nasıl ses düzeyi? yani hem müzik dinleme hem konusma değerlendirirseniz sevinirim.
  • navigator_ N kullanıcısına yanıt
    Ses seviyesi oldukça yüksek. Ben son sese kadar çıkarmıyorum bile..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mark Selby

Aliexpress seviyorum baseus s9 30 liraya

2 usb şarz kablosu 2 amper
    1 saat
    10 lira ödedim :D
    Link
  • Dün Amazon’dan 179₺’ye JBL aldım ama umarım sorunsuz kullanırım ve memnun kalırım

https://www.amazon.com.tr/JBLT110BTBLK-T110BT-JBL-Bluetooth-Kulakl%C4%B1k/dp/B075KPNDC8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluerdem -- 26 Ocak 2019; 2:4:43 >
  • Gearbestte 120 liralık bakiyem var siz olsanız ne alırdınız arkadaşlar?
  • Kulak üstü kulaklık için kılıf önerisi olan var mı? JBL T500BT var bende
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.