Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Fırsatları [ANA KONU] (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mkm5838 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
7.941
Cevap
492
Favori
935.683
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Syrox s20 yada 100₺ daha verip senin önerdiğin hendest huzen alıcam bende 100 ₺ daha vermeye değer dersen sen en azından 1 yıl sıkıntı yaşatmazsa gayet iyidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • navigator_ N kullanıcısına yanıt
    ben 150TL iken aldım T110BT. birinci yılın sonunda sağ kulaklıktan ses gelmemeye başladı. değişimle tekrar aynı kulaklığı aldım. Eski üründe bağlantı sorunu hiç olmuyordu ancak yeni kulaklıkta zaman zaman boş durumda iken kopmalar oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10urz

ben 150TL iken aldım T110BT. birinci yılın sonunda sağ kulaklıktan ses gelmemeye başladı. değişimle tekrar aynı kulaklığı aldım. Eski üründe bağlantı sorunu hiç olmuyordu ancak yeni kulaklıkta zaman zaman boş durumda iken kopmalar oluyor.
    yani cx6.0 mi alalım 490 TL ye? hocam güzel bi tavsiyeniz yok mu bu ürün gibi?
  • gercekkurtulus G kullanıcısına yanıt
    Benimde Baseus S06 kulaklığım ulaştı, ilk deneyimde sesten memnun kaldım. Ses yüksekliği yeterli ve belirgin bozulma hissetmedim.

*kulaklıkla sıklıkla müzik dinleyen biri olmadığımı belirteyim

*Youtube'da hertz aralığını test eden bir video ile karşılaştım 15bin hertz sonrası işitilmiyor gerçi müzik dinlerken şu 1 saatlik deneyimde ses ile ilgili sıkıntılı bir durum hissetmedim.

Derken Youtube üzerinden şimdi bir şarkı açtım, (Spotify'dan da açtım) ses seviyeyi 15 üzerinden 4 ün altında kalınca dip ses denen kulaklıktan hışırtı gibi bir gürültü duyuluyor.

Daha önce kullandığım Xiaomi Mi Sport 'a(ilk çıkan) göre malzeme kalitesi zayıf geldi. Sesi kalitesini ayırt edemeyeceğim.

Mi Sport'un kısa sürede kulaklıklarından birinin sesi diğerine göre kısık kalmıştı, sonra hepten gitti ses. Sağlam gözüksede kulaklık kısa sürede yarı yolda koymuştu.

Tüm bunlar yanında beni rahatsız eden kablo üzerindeki kontrol kumandasını yeri oldu, arkada kalıyor, elimi atınca yoklayarak buluyorum. Yanağa yakın olsaymış iyi olurmuş. Mi Sport kulakta ne rahattı bee kulağa giren silikonlarda biraz sert ama değiştirmek mümkün.

Yaklaşık 70 liraya aldım, daha fazla para versem hayal kırıklığına uğradım.

Yeni bir kulaklık daha almayı düşünüyorum.

TRY 45.77 25%OFF | CBAOOO Spor Bluetooth Kulaklık Kablosuz Kulaklık Bluetooth kulaklık Su Geçirmez gürültü azaltma Mikrofon ile android ios için

https://s.click.aliexpress.com/e/b3t5YW64 45 lira, pil ve kontrol kısmı kulakta olan bir model, su geçirmezlik var ama seviyesinden emin değilim. Yağmurda, duşta sus geçirmiyor gibi.

TRY 126.93 49%OFF | DACOM L05 IPX7 Su Geçirmez Ter Geçirmez kablosuz kulaklıklar Stereo Süper Bas Kulaklık Bluetooth Kulaklık Kulaklık El Ücretsiz Kulaklık

https://s.click.aliexpress.com/e/bo4SVUzw 126 lira, yine pil ve kontrol kısmı kulakta olan bir model, ipx7 su geçirmezlik var. Havuza bile dayanır.

TRY 80.73 38%OFF | AWEI G20BLS Gerdanlık Kablosuz Kulaklık Spor Bluetooth Kulaklık Çift Pil ile mic Kulaklık Kulaklık Auriculares Telefon için

https://s.click.aliexpress.com/e/KIKbhMG 100 liraydı bugün 85 liraya alınabiliyor, konunun önceki sayfalarında çokça görüyordum alan arkadaşlar oldu sanırım. Pili büyük, kontrol kısmı yanağa yakın sanırım ses sürücüsü de çift. (baseus S06 ya kıyasla nasıl merak ediyorum)

Bir de tam kablosuz qcy t1 modeli aklımda

Yukarıdaki 4 model hakkında önerilerinizi bekliyorum. Açıkçası tekrar Baseus tarzında kulaklık almam gibi, şu her şeyi kulakta olan modeller daha cazip..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Meizu ep52 alıp geçin

• max. 250tlye alınabilecek en iyi kulaklık nedir hocalarım
  • Jbl T500BT için uygun bir kampanya var mı bildiğiniz?

• immortall441 İ kullanıcısına yanıt
    Geldi mi kulaklığınız?
  • Baseus s06 aldım. Tavsiye ederim.

• Hem baseus 06 hemde 09 aldım
    ikisi arasında
    09 bas yönünden daha kuvvetli
    06 kablosu daha uzun ve çift taraflı ağırlık dengede tutuyor
    09 da ses seviyesi oldukça yüksek 06 o kadar yüksek noktalara çıkamıyor
    09 un mıknatısı biraz daha güçlü
    İki kulaklıkta da mıknatıslar da durdurma özelliği yok
    06 da denediğim kadarıyla;
    karşı tarafa ses iyi gidiyormuş, karşı tarafında iyi geliyor
    iki cihaz bağlanıyor TV+TEL bağladım tel çalınca otomatik geçişte sıkıntı yok
    İki kulaklık da telefonların yanında gelen kulaklıklardan kaliteli duruyor( hem ses hem malzeme kalitesi)
    Kısa süreli karşılaştırmada müzik için 09 daha tok ses veriyor gibi geldi(Çok fazla kulaklık kullanan biri değilim)
    Ama şimdilik 06 yı kullanacağım
    ikisini 90 civarına almıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SERTKAN -- 10 Ocak 2019; 23:35:14 >
  • Baseus 06'yı 2-3 gündür kullanıyorum. Bugün dinlemekte olduğum video veya müziği durdurduktan sonra (kulaklık bağlı hâlâ) tekrar bir müzik veya ses kaynağı oynadığında kulaklıkta ses olmuyor, telefondan bluetooth u kapayıp açınca düzeldi..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar. 150 liraya kadar bütçem var ve Bluetooth kulaklık almak istiyorum. Bol bol film izleyen, müzik dinleyen birisiyim. Ağırlıklı olarak Rock, Blues türünde müzikler dinlerim. Sanırım bu Bluetooth kulaklıklarda video izlerken 1-2 saniye sesin geriden gelme sorunu oluyormuş. Aklımda QCY M1 Pro ve aşağıdaki Hendest marka kulaklıklar var. Kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olursa çok sevinirim. Başka önerilere de açığım. Teşekkür ederim.

https://urun.n11.com/bluetooth-kulaklik/hendest-huzen-01-suya-dayanikli-kablosuz-bluetooth-kulaklik-P289417937

https://urun.n11.com/bluetooth-kulaklik/hendest-kaplum-01-mandalli-kablosuz-wireless-bluetooth-kulaklik-P289419199

Bu markanın ürünleri çok yüksek puan almışlar. Özellikle 2. üründeki cihaza farklı bir kulaklığın jakını takarak da kablolu kulaklığı kablosuz olarak kullanabiliyormuşuz. Bu cihazlardan birini bugün içerisinde alacağım. QCY T1 Pro da aklımda ama fiyatı benim için çok fazla. Şu an için en mantıklı gelen model QCY M1 Pro ama bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: healthypatient

Merhaba arkadaşlar. 150 liraya kadar bütçem var ve Bluetooth kulaklık almak istiyorum. Bol bol film izleyen, müzik dinleyen birisiyim. Ağırlıklı olarak Rock, Blues türünde müzikler dinlerim. Sanırım bu Bluetooth kulaklıklarda video izlerken 1-2 saniye sesin geriden gelme sorunu oluyormuş. Aklımda QCY M1 Pro ve aşağıdaki Hendest marka kulaklıklar var. Kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olursa çok sevinirim. Başka önerilere de açığım. Teşekkür ederim.

https://urun.n11.com/bluetooth-kulaklik/hendest-huzen-01-suya-dayanikli-kablosuz-bluetooth-kulaklik-P289417937

https://urun.n11.com/bluetooth-kulaklik/hendest-kaplum-01-mandalli-kablosuz-wireless-bluetooth-kulaklik-P289419199

Bu markanın ürünleri çok yüksek puan almışlar. Özellikle 2. üründeki cihaza farklı bir kulaklığın jakını takarak da kablolu kulaklığı kablosuz olarak kullanabiliyormuşuz. Bu cihazlardan birini bugün içerisinde alacağım. QCY T1 Pro da aklımda ama fiyatı benim için çok fazla. Şu an için en mantıklı gelen model QCY M1 Pro ama bakalım.
    Hocam linkte verdiklerin kulakiçi kulaklık fakat kulaküstü de olabilir dersen, Ben film izlemek için VESTEL DESİBEL K550 aldım, 79 TL'ye. LG TV'de Netflix 4K yayınlar dahil ses geriden gelme vs. sorun yaşamadım. Ses yükseklik seviyesi tatmin edici. 12 saat şarj süresi var . Müzik olayında ise biraz bas yönü zayıf, kulakiçi kulaklıklar kadar bas veremiyor fakat ses netliği çok iyi.

bu satıcıdan almadım fakat ürün bu :https://urun.n11.com/kulaklik/vestel-desibel-k550-bluetooth-kulaklik-P258274208

• Qcy nin en iyi bt kulaklığı hangisi. Hem tam kablosuz bluetooth hemde kablolu bluetooth olarak.

• Meizu ep52 aldım, konuşma için pek uygun değil, daha çok müzik için yapılmış. şayet almak isteyen olursa 100 liraya veririm, hiç bir sorunu yok.
  • Sennheiser hd 4.40, jbl e45 bt, jbl t450-500 bt, plantronics backbeat 505 arasından hangisini önerirsiniz? Senfonik metal ağırlıklı olarak her tür dinlerim.
  • Aliexpress den 4 dolar indirim kuponu ile 24.59 dolara huawei honor am61 kulaklığını aldım. Hakkaten çok memnun kaldım 6-7 saat müzik dinledim tel. görüşmeleri vs.. şarjı hala bitmedi. 11 saat müzik çalma ve ya konuşma süresi vaadediyor zaten. Sesi de oldukça yüksek ve bozulma olmuyor. Ben ses kalitesini beğendim. Kulağa sağlam oturuyor ama spor yaparken ki performansını birazdan koşmaya gittiğimde deneyimleyeceğim. İlk izlenimlerim çok iyi. Parasını sonuna kadar hakediyor. Gearbest de 50 dolar türkiye satış sitelerinde de 250tl nin üstünde olduğunu biliyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: coolsten

Sennheiser hd 4.40, jbl e45 bt, jbl t450-500 bt, plantronics backbeat 505 arasından hangisini önerirsiniz? Senfonik metal ağırlıklı olarak her tür dinlerim.
    Benzer ürünler de önerebilirsiniz.
  • Arkadaşlar merhaba ios uyumlu bir kulaklık bakıyorum. hem müzik dinleyebilmeli hem de konuşabilmeliyim ayrıca takıp çıkartması da airpods gibi pratik olmalı... Ancak gidip airpods almak istemiyorum 900Tl fiyat hem yüksek hem de 2 iphone kullanıyorum marka fanı gibi olacağız, diyeceksiniz ki değil misin vallahi değilim

Velhasıl var mıdır öneriniz? Maksimum 300TL kadar, sağlam, müzik için ve konuşmak için uygun, pratik, estetik, 2 telefonla bağlantıyı destekleyen bir ürün?
  • coolsten kullanıcısına yanıt
    4.40 almıştım 6 ay önce , 500 gibi bir rakama çok memnunum, gidip bir Media Markt da deneyin bence

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.