Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık eşleşme modu açıkken görünmüyor :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar aşağıdaki linkteki ürünü telefonda konuşmak için aldım. Özellikle mikrofon bölümü tam ağız ucuna denk gelen bir şey istediğim için baya da araştırmıştım. İlk önce gümrüğe takılmış geri döndü sonra tekrar gönderdiler neredeyse gelmesi 3 ayı buldu. Fakat eşleştirme modunda olduğunda telefon veya bilgisayardan kulaklık görünmüyor. Kullanma kılavuzunda 7 saniye açma tuşuna basın kırmızı ve mavi ışık sırası ile yanmaya başladığında eşleştirebilirsiniz diyor. Şimdiye kadar herhalde 20 tane bluetooth kulaklık kullandım fakat ilk kez böyle bir durumla karşı karşıyayım. Bozuk mu acaba diye düşünüyorum. Bir önerisi olan var mı?

http://www.dx.com/p/zb-20-bluetooth-v2-1-stereo-headset-headphones-w-microphone-black-164980#reviews

• hala çözüm üretemedim
  • benimde aynı sorunum var lütfen bilen biri yardım etsin
  • Hocam eğer aynı kulaklıksa bozuk olduğu için eşleştirme moduna geçmiyor. Sonra 2 tane daha sipariş ettim onlarda sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞahEser -- 8 Nisan 2017; 8:22:24 >
  • ŞahEser Ş kullanıcısına yanıt
    Yok hocam aynı kulaklık değil benim ki pionner. Yalnız şöyle bi sıkıntı var benim canı isteyince çaluşıyo. Sence nesen böyle bişi yapar? Ne yapmalıyım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun süreli basıldığında algılamıyor olabilir. Devresel veya yazılımsal bir sorun olabilir. Mekanik bir şey değilse zaten bu tarz problemlerin tamiri imkansız gibi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞahEser

Uzun süreli basıldığında algılamıyor olabilir. Devresel veya yazılımsal bir sorun olabilir. Mekanik bir şey değilse zaten bu tarz problemlerin tamiri imkansız gibi...

kullanım klavuzunda 10 sn basılı tutun yazıyor hocam.Bende 10 sn den fazla basılı tutmuyorum
  • Yani uzun süre basılı tutulu olduğunu cihaz algılamıyor sanırım. Yoksa daha fazla basılı tutsanız bile yine de eşleşme moduna geçer.
  • ŞahEser Ş kullanıcısına yanıt
    Kafasına göre bağlanıyor hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.