Şimdi Ara

BlueTooth Kulaklığı PCye Bağlama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
81.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar benim bluetooth kulaklığım var bn bunu pcye bağlamak istiyorum

BİLGİSAYAR :

Sony Vaio
    Windows Vista
    Bluetooth : Var
    Wifi : Var
    İnternet : Var

Oribian R505

Anında bağlantı
    streo destekli

bilgisayar da kukalığı tanıttığımda ''Bluetooth Peripheral Device'' diye bir güncelleştirme yapmak istiyor kabul ettiğimde çok uzun bir şekilde dolmaya çalışıyor fakat sonunda yüklenemedi hatası veryor...

Başka siteler de bir kaç konuya baktım oralarda da açıklayıcı bir konu yok !!! Bluetooth kulaklığı pcye nasıl bağlayabilirim acaba ? Saygılar...

• Elindeki kulaklığı bilmiyorum ama genelde bilgisayardan cihaz ara dediğin anda kulaklığın açılış tuşuna basılı tutman halinde kulaklığı pc görüyor ve arkasından yükleme yapıyorsun. Kulaklığın sürücüsü elinde var mı? Aygıt yöneticisinde gözüküyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • KillForYou! kullanıcısına yanıt
    ben tusuna basılı tutmuyomusum pardon :D tskr ederim kardes sayende oldu
  • BlowRing B kullanıcısına yanıt
    kardeş bende de aynı oribian r505 var. hp windows 7'im var. eşleşmeyi nasıl yaptın?

Ben yapamadım, cihazı gördü ekledi ama bluetooth yazılımı yüklenemiyor ve ses bilgisayardan gitmiyor cihaza.

(hangi ışık hangi modları lazım?)
  • onderbeyef O kullanıcısına yanıt
    bluetooth kulaklığın açma kapama tusuna 5 sn basılı tut 2 farklı renkte isik yanp sonmeye baslıcak o ara pcden arat sonra eşleştır sonra dntm masasından ses e gir orda oribian r505 yazar ona tıkla varsayılan yap islem bitti
  • Arkadaşlar ek olarakda belirteyim bu konuda buralarda yazı bulamadım kendim çözdüm, casper nirvana kulanıyorum, bluetooth kulaklığımda samsung hm1500, bilgisayara tanıtıyorum sorun yok fakat sesi yine hoparlörden veriyordu, bunu aşmak içinde;
    donanım - ses - ses aygıtlarını yönet-
    bu kısımdan kulaklığınız görünüyor olacak, kulaklığı varsayılan aygıt yap dediğinizde sesi kulaklıkdan dinlersiniz, aksi takdirde kulaklık iletişim aracı olarak gözüküyor.
  • bende pc ye bluetooth bower diye usb verici var py ye bağladığımda aygıtı görüyor ancak varsayılan olarak bluedio kablosuz kulaklığımı bağladığımda ses iletimini göremiyorum,duyamıyorum acaba kullandığım bluetooth ses iletimimi yapmıyorki.?
  • arkadaşlar ben bluetooth kulaklık ve bluetooth klavye alacağım 2 sinide pc ye bağlayıp kullanma ihtimalim var mı yoksa sadece birisini mi kullanabilirim ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.