Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
728
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    9 Mesaj
    Arkadaslar merhaba Xiaomi marka ya da JBL GO bluetooth hoparlör almak istiyorum 50 100 lira arasi bir bütçem var. Bu bütçe icin fiyat performans açisindan en uygun Xiaomi hoparlör (JBL GO da olabilir) hangisi sizce bilen arkadaslar yardimci olursa çok sevinirim simdiden tesekkürler

|
    |
    |
    |
    Tek dezavantajı sadece içinden çıkan 3,5 mm kablosunu kullanabiliyorsunuz (diğer ucu telefona USB ile bağlanıyor). Bu fiyat aralıklarında SD kart'tan sürekli baştan çaldığı için çok kullanışlı olmuyor.
    |
    |
    Birinci vazifen, alafranga tuvaleti oturarak kullanmak, gerektiğinde hatanı sahiplenmek, beklediğin sırana riayet etmek, başkasında gördüğün yanlışı yapmamak, anlayarak dinlemek, dinleyerek konuşmak, konuşarak anlaşmak, trafikte sinyal kullanmak ve yayalara yol vermektir !
  • Er
    9 Mesaj
    Teşekkürler cevabın için şimdi Leitz in fiyatına baktım o da çok ucuz değil . Bu gidişle JBL GO alcam gibi en azından bilindik marka :)
    |
    |
    Mikado MD-10A kullanıyorum iki aydır, şarjı iyi gidiyor, bilgisayara da telefona da blutooth ile sorunsuz bağlıyorum, ses olayı da tatmin edici derecede yüksek ve kaliteli, 83 liraya kargo dahil almıştım
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
üniversite
son dakika
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.