Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.918
Cevap
375
Favori
1.333.905
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sadece bluetooth'lu hoparlör bilen varmı? radyo vs. hiç gerek yok.

Evin belirli yerlerine duvarın içine veya tavana falan monte etmeyi planlıyorum, telefondan müzik açınca direk oradan ses gelsin amacım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShaRLooT

Arkadaşlar sadece bluetooth'lu hoparlör bilen varmı? radyo vs. hiç gerek yok.

Evin belirli yerlerine duvarın içine veya tavana falan monte etmeyi planlıyorum, telefondan müzik açınca direk oradan ses gelsin amacım.

bluetoothlu ampuller var hocam belki işinize yarar hem gizli kalır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

@freefalcon

Hocam Sardine in bu cihazi tam evde kullanmalik, sicaklik gosteriyor ayrica led ekran kismi da büyük, 12 watt.

Acaba 11.11de büyük indirim alir mi

Yeni Sardalya A10 bluetooth hoparlör 5000 mAh taşınabilir çalar saat MP3 hoparlör parti için 52mm boynuz büyük ses TF kart USB FM radyo

http://s.aliexpress.com/IFVBNB3q

(from AliExpress Android)

Gecenki Shopping Fest'te 40 dolar civarindaydi alayim mi almayim mi derken incelemelerde sesinin cok kaliteli oldugunu soyledikleri icin ve sekli cok hosuma gittigi icin asagidaki modeli almistim

Sardine F6 bluetooth speaker fresh and pure korean style round sound box bag with belt 4000mAh 12w big power for dormitory party

http://s.aliexpress.com/uyIjy6RN

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

@freefalcon

Hocam Sardine in bu cihazi tam evde kullanmalik, sicaklik gosteriyor ayrica led ekran kismi da büyük, 12 watt.

Acaba 11.11de büyük indirim alir mi

Yeni Sardalya A10 bluetooth hoparlör 5000 mAh taşınabilir çalar saat MP3 hoparlör parti için 52mm boynuz büyük ses TF kart USB FM radyo

http://s.aliexpress.com/IFVBNB3q

Gecenki Shopping Fest'te 40 dolar civarindaydi alayim mi almayim mi derken incelemelerde sesinin cok kaliteli oldugunu soyledikleri icin ve sekli cok hosuma gittigi icin asagidaki modeli almistim

Sardine F6 bluetooth speaker fresh and pure korean style round sound box bag with belt 4000mAh 12w big power for dormitory party

http://s.aliexpress.com/uyIjy6RN

Teşekkürler hocam, günlük kullanım için, Led ekranı da büyük, sıcaklık da göstermesi sebebiyle sormuştum Sardine A10'u

Sizin linkini eklediğiniz cihazı alsam kullanamam ben, dekor eşyası olarak koyarım bir yere

• quote:

Orijinalden alıntı: veleciraptor

Belki siz Charge 2 modelini denediniz. Charge 2+ modelinin ses dengesi ikisinden de daha iyi. IPX 7 korumaya geçilince Charge 3'un ses netliği onceki modele göre azaldı. Evet, Charge 3 daha yüksek ses veriyor ama ses ayrımında bir adım geride. Özellikle alt frekans yani bas ağırlıklı şarkıların vokal kısımlarında bunu hissedebilirsiniz.

Flip 4 u dinlediniz mi? Charge 3 e katilabilirim o zaten Bas agirlikli bir hoparlor. Ama herhangi bir acidan Flip 4 den iyi olmasina imkan yok...

• Teşhir LG P7 270 TL uygun mu? Bir sıkıntısı yok kozmetik iyi durumda.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgincevre

Bilgi için teşekkürler.

sardine hangi modeli acaba ? Ali dayıdan uygun link var mı elinişzde

Rica ederim, arkadaşlar da üstte baya bahsetmiş, sardine sdy-019

• quote:

Orijinalden alıntı: mentalform

hepsiburada da istanbulpazar isimli satıcı var jbl xtreme yi arada 749 tl ye satıyor normalde en ucuzu 1100 tl orjinal olmadığını düşünüyorum soruda sorulmuyor malum biliyorsunuz kendi siteside yok ne dersiniz riskli midir ?

Geven hafta aldim 1 tane, biraz yipranmis, icinden baska bir seyin sarj cihazi cikti, oldugu gibi geri yolladim.

• freefalcon kullanıcısına yanıt
    Hoparloru cok begendim ses icin ne soylersiniz sanirim alicam ama sizin yorumunuzun da cok faydasi olurdu. Bunun gibi yuvarlak hoparlorleri nedense cok begeniyorum koy masanin ustune dursun, HarmanKardon Onxyin etkisi olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: levinskyd

quote:

hepsiburada da istanbulpazar isimli satıcı var jbl xtreme yi arada 749 tl ye satıyor normalde en ucuzu 1100 tl orjinal olmadığını düşünüyorum soruda sorulmuyor malum biliyorsunuz kendi siteside yok ne dersiniz riskli midir ?

Geven hafta aldim 1 tane, biraz yipranmis, icinden baska bir seyin sarj cihazi cikti, oldugu gibi geri yolladim.

Orjinal ama kullanılmış ya da teşhir mi yani sizce ? muhtemelen sizin yolladığınızı bir daha satışa çıkardılar ses denemesi vs yapmadınız mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: SubSilentio

Hoparloru cok begendim ses icin ne soylersiniz sanirim alicam ama sizin yorumunuzun da cok faydasi olurdu. Bunun gibi yuvarlak hoparlorleri nedense cok begeniyorum koy masanin ustune dursun, HarmanKardon Onxyin etkisi olabilir.

Aynen öyle benim de en sevdigim sekil hoparlorler bunlar Hatta sirf bu yuzden asagidakini de aldim.

X5 Mini Bluetooth Speaker Portable Wireless speaker Stereo Loudspeaker with Mic for Phone MP3 Player 3D Music Effect for TF Card

http://s.aliexpress.com/BvmyA3YZ

• freefalcon kullanıcısına yanıt
    Battik

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: levinskyd

quote:

Orjinal ama kullanılmış ya da teşhir mi yani sizce ? muhtemelen sizin yolladığınızı bir daha satışa çıkardılar ses denemesi vs yapmadınız mı ?

teshir veya bayagi kullanilmis, vaktiniz varsa alin bakin begenmezseniz geri verirsiniz.

ses denemesi yaptim, alet cok guzel, ama 5dk sonra pili bitti, sarj cihazini takmak istedim ama girisleri uymadi, bambaska birseyin sarj cihazini yollamislar, bende oldugu gibi iade ettim.

• Beyler dün hoparlörüm çalındı(Earson er 160 modeli).yenisini alıcam.Sizden 130 liraya kadar ses kalitesi,yüksekliği,bass ve pil bakımından alınabilecek en iyi hoparlör hangisi acaba ?

• https://www.amazon.com/gp/offer-listing/B00Y3SD44E/ref=olp_f_primeEligible?ie=UTF8&f_primeEligible=true

JBL Charge 2+ Splashproof Portable Bluetooth Speaker (Black) 70 usd

Amazondan alabilenler icin cok iyi firsat gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Double King Chicken

Beyler dün hoparlörüm çalındı(Earson er 160 modeli).yenisini alıcam.Sizden 130 liraya kadar ses kalitesi,yüksekliği,bass ve pil bakımından alınabilecek en iyi hoparlör hangisi acaba ?

pulse X
  • Delikli Nane kullanıcısına yanıt
    Hocam pulse x full seste ve %70 civarı seste ne kadar saat kullanım vaat ediyor ?

• Merhaba arkadaşlar bugün OontZ angle 3 plus aldım. Linkteki ürün. Sizce nasıl nasıl bir ürün yorum yapabilir misiniz, kullanan veya bilgi sahibi olan varsa?

https://www.amazon.com/gp/product/B01LZV6TYQ/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
  • Valla alanlar genelde iyi yorumlar yapıyor.

Alıntı:
    MilanRapajic @ 6 Eylül 2017 20:02:47

Tronsmart T6'mı dün aldım. İnceledim, sesi mükemmel, net ve yüksek. Biraz bas ağırlıklı, çok hoş hoparlör olmuş. Enusic sound cup bundan bir tık yukarda diyorsunuz, onu aşırı merak ettim şimdi. Banggood'da 55'e satılıyor şu anda, bunu 37'ye aldım. Fiyat farkına değer mi bilmiyorum. Ama kullandığım en iyi bt hoparlör oldu.

hboz90 @ 6 Eylül 2017 23:01:49

quote:

Orijinalden alıntı: fuducuk

Ses berrak, kristal tadında mı?

Hocam o kadar profesyonel değilim açıkcası ama bass ve yüksek ses çıkışı olmasını istiyordum, ayrıca çoğunlukla piknikte kullanacağım için uzun şarj istiyordum bu beklentilerimi karşılıyor ürün. Amazon.com Amazon.de AliExpress vs sitelerde yapılan yorumların çoğu olumlu. Amazon.com da satın alanların inceleme videoları da var yorumlar kısmında. Ben baya araştırdım memnun kaldım. Tavsiye ederim alacak olanlara

hboz90 @ 5 Eylül 2017 21:19:09

quote:
    AliExpress den 15 Ağustos ta sipariş vermiştim bugün teslim aldım 145 tl ye falan geldi. Teknosa kampanyasından Philips bt3600 almıştım ama bass yok gibi birşeydi cihazda ses yüksekliği de yeterli gelmiyordu. Bugün Tronsmart geldi evde denedim ses yüksekliği ve bass lar gayet güzel. chiasenhac sitesinden indirdiğim flac uzantılı müzikleri dinledim beni hayran etti kendine hoparlör. Burada paylaşan freefalcon a da teşekkür ediyorum.

Batuaydin @ 25 Ağustos 2017 23:10:34

Tronsmart T6 sonunda geldi. İlk izlenimim 25 watt olduğunu pek sanmıyorum, bass konusunda doyurucu. Genel olarak bu fiyata alınabilecek sağlam bir cihaz.

volcano78 @ 25 Ağustos 2017 11:45:59

t6 bugün geldi, ses kalitesi bence güzel, iş yerindeki arkadaşlarda beğendi, hocam sağolasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoodan -- 13 Eylül 2017; 18:18:54 >

• 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.