Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (792. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.918
Cevap
375
Favori
1.333.941
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 790791792793794
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ortizan M7'yi amazondan almıştım, geldi.

Ses fiyatına göre temiz.Hoparlör kozmetiği kaliteli duruyor.Piranha gibi değil ondan 2-3 kat daha iyi.

şarj uzun gidiyor gibi.Kutu üzerinde 2x2200 mAh pil olduğu yazmakta.2 gündür işyerinde kullanıyorum.%80 şarjla geldi şu an %50'de.%30 ses seviyesinde kullanıyorum.

Type c ile şarj oluyor.Audio in ve hafıza kartı girişi var.

Rgb ışıkları açıp,kapatılabiliyor.

Cihaz üzerinde eko ayarı yok.Doygun bir bass yok.Normal kullanıcı için yeterli.Hoparlörü duvar köşesine koyarsanız bir miktar bass iyileşiyor. (bass sesi mi 16w dan az,Anker Soundcore Motion B ile benzer veya bir tık daha iyi)

2x12w olduğu yazmakta.24 w yok isede 18-20w rahat vardır diye düşünüyorum.

Son seste çok deneyemedim fakat pek bozulma yok gibiydi.

611 liraya almıştım.Bence 600 liraya alınır.700 e düşünülür.750 üstüne alınmaz.

-Yandaki körüğe basınca karşıda ki körük hareket ediyor.İç kısım hava almıyor ,yani dış ortamdan korunaklı.

Eksi yönleri

-SD kart taktım.Düşük sese getirseniz bile yüksek,bir daha ses düşürmeye basarsanız ses kesiliyor.Ses seviye aralığı yüksek yani.

-Tuşlar sert

-Otomatik kapanma yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KISKANIYORLAR -- 22 Ocak 2024; 18:9:38 >

• Arkadaşlar teknosada sıfır jbl charge 3 var 2400 tl ye sizce nasıldır aldım ama eski ise iptal de edebilirim

Bluetooth Hoparlör Fırsatları!
    Bluetooth Hoparlör Fırsatları!www.teknosa.com
    JBL Charge 3 IPX7 Su Geçirmez Bluetooth Hoparlör (Teal) Fiyatı ve Özellikleri
    https://www.teknosa.com/jbl-charge-3-ipx7-su-gecirmez-bluetooth-hoparlor-teal-p-125046037
  • KISKANIYORLAR K kullanıcısına yanıt

şu anda yok acaba stoğa girer mi ki hocam

• T G -173 Mikrofonlu Radyolu Bluetooth Speaker Hoparlör S00017

252,16 TL

Bluetooth Hoparlör Fırsatları!trendyol.com
    T G -173 Mikrofonlu Radyolu Bluetooth Speaker Hoparlör Fiyatı, Yorumları - Trendyol
    https://www.trendyol.com/t-g/173-mikrofonlu-radyolu-bluetooth-speaker-hoparlor-p-39499841?boutiqueId=61

• Nautica S120 Led Işıklı Taşınabilir Bluetooth Speaker Hoparlör Ses Bosı 1200mAh Siyah NTSP04-3

379,90 TL

Bluetooth Hoparlör Fırsatları!trendyol.com
    Nautica S120 Led Işıklı Taşınabilir Bluetooth Speaker Hoparlör Ses Bosı 1200mAh Siyah Fiyatı, Yorumları - Trendyol
    https://www.trendyol.com/nautica/s120-led-isikli-tasinabilir-bluetooth-speaker-hoparlor-ses-bosi-1200mah-siyah-p-706115407?boutiqueId=61

• eyozgurluk kullanıcısına yanıt

Uzun süredir satıştaydı,tekrar gelirmi bilmiyorum

Sen o fiyattan alınca jbl Charge 3 ü iptal ettim biraz da eski model olduğu için bataryası da gitmiştir diye

Hocam satışta 611 tl ye ben de aldım

Burda önerilen çoğu ürünler çöp. İlk defa fiyat performans zirve bir ürün gibi geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyozgurluk -- 18 Ocak 2024; 18:56:17 >

Bu da mükemmel değil ama uygun fiyatlılar arasında f/p .

Hocam sizin aldığınız farklı mıydı hangisiydi

Hocam benim aldığım da bu zaten

slm bu ürünü masa üstü bilgisayarda kullanılırmı tşk ederim

• aragonReddevils A kullanıcısına yanıt

Aux girişiyle kullanabilirsiniz.Kutudan aux kablosu çıkmakta.Hatta Bluetooth dongle ile kablosuz bağlanabilirsiniz.

tşk ederim bilgi için

• EXTREME USB*SD*BLUETOOTH DESTEKLİ 2X20 WATT TASINABİLİR WIRELESS HOPARLOR BUYUK MODEL MAGICVOICE

350,00 TL

• Cellular Line Cellularlıne Bt Ms Stripe Speaker Black

6 ayın en düşük fiyatı: 179,83 TL

328 TL'den başlıyor diğer sitelerde

https://www.hepsiburada.com/cellular-line-cellularline-bt-ms-stripe-speaker-black-p-HBCV00002N5QOT?magaza=Vayomy

• Yılbaşından birkaç gün önce amazondan 4700 liraya jbl charge 5 almıştım. Dinlerken hem keyif alıyorum hem çok pahalı diye üzülüyordum  şimdi baktım 7300 lira. Gerçekten saçmalık...

2021'de piyasaya çıkmış, toza suya dayanıklı, mikrofon yok, pili aynı segmentteki hoparlörlerden daha iyi kağıt üzerinde 20 saat ama ses yüksekliğine bağlı ben 12-14 saat kadar alıyorum. Yüzde 50-55 sese kadar bas tiz mid dengesi şahane; sesi daha da açınca 1990'ların Antep üretimi yu ma tu teyplere dönüyor bas kısılıyor kulak tırmalayan rahatsız edici bir ses yüksekliğine ulaşıyor.

• mr.leon kullanıcısına yanıt
    Aynen çokhaklısınız. Hatta mediamarkette küçücük jbl flip6 6binküsür lira.

Hocam ortizanın fiyatı mı artmış yoksa ben aldım diye 2.alışta mı 770 küsür gözüküyor sizde ne gözüküyor

amazon
    Ortizan Bluetooth Hoparlör, IPX7 Su Geçirmez Taşınabilir Bluetooth Hoparlör, LED Işıklı Dış Mekan Kablosuz Hoparlör 24W Yüksek Sesli Stereo Ses, Hi-Fi Ses ve Ekstra Bas, 30H Oynatma Süresi, Parti için Çift Eşleştirme
    https://www.amazon.com.tr/gp/product/B099WHGZQY/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A1DHHNC76V4SAF&psc=1
  • 
Sayfa: önceki 790791792793794
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.