Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (786. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.918
Cevap
373
Favori
1.334.040
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 784785786787788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mi 16w TWS de test yaptım.Sag sol ayrı ayrı ses veriyor.Yani TWS de stereo oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KISKANIYORLAR K kullanıcısına yanıt

Hocam iki ürünüde kullandım, Sesle ilgili söylediklerinize katılıyorum genel olarak baktığımızda bence anker daha iyi, neden diye sorarsanız eğer Mi16 yı açtığınızda konuşan saçma sapan bir ses var, yok açıldı , yok bağlanmaya hazır, yok bağlandı. Koca koca şirketler dandik dandik işler yapıyorlar ayrıca batarya süresi olarak anker daha iyi. Mi16 da 1 saat kullandıktan sonra yine low battery low battery diye başınızın etini yiyor. Bittiğinden de değil öyle söylene söylene bayağı gidiyor ama şarkının,filmin anasını ağlatıyor.

Ben de 2 tane aldım. Gayet başarılı...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mavisis-dh kullanıcısına yanıt
    Evet, Mi'nin o bildirim sesleri berbat gerçekten. Ama sadece açılırken, kapanırken duyuyorsunuz. Beni rahatsız etmiyor. Bir eksi olarak da mikrofon kalitesinin sadece sessiz ortamlarda kullanılabilir olduğunu belirteyim. Batarya 1 saatten uzun gidiyor bende. Ben genel olarak memnunum.

• Batarya çok uzun gidiyor. 6-7 saat.

• mi portable'ın;

-batarya 1 saat falan gitmiyor, ses çok açılmazsa 8-9 saat rahat gidiyor. sırf bir ürünü kötülemek için özellikle yanlış bilgi vermek ve insanları yanlış yönlendirmek hoş değil.

-bildirim sesleri de gayet fonksiyonel. özellikle pil yüzdesini söylemesi ve bağlanma esnasında durum hakkında bildirimler yapması kullanımını kolaylaştırıyor.

yukarıdaki arkadaşa 700 tl'ye almasını tavsiye ettiğimde piyasadaki açık ara en iyi f/p hoparlördü. şu anda zam yedi hala en iyi f/p hoparlörlerden birisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 25 Haziran 2023; 12:49:20 >
  • kumbiti kullanıcısına yanıt

birincisi, ben senin kardeşin falan değilim.

ikincisi, ben "son ses" yazmadım, "ses çok açılmazsa" yazdım. herhalde böyle yan yana yazınca herhalde ikisinin arasındaki farkı anlayabilmişsindir. tekrar ediyorum; içinde 1 adet 18650 olan bu hoparlör ortalama seste 8-9 saat gidiyor. (nokta)

üçüncüsü, bu hoparlörü hala tavsiye ediyorum, "fiyatına göre" gayet iyi bir hoparlördür. ("fiyatına göre" kısmını 2-3 defa okumanı tavsiye ederim)

dördüncüsü, seni engelliyorum ki bi daha beni alıntılayıp rahatsız etme ve kendi işine bak.

Bluetooth Hoparlör Fırsatları!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 2 Temmuz 2023; 20:39:54 >

• Merhabalar

Kampta, sahilde, %99 ev dışında kullanılacak bir ucuz yollu hoparlöre ihtiyacım var.

10 watt yeterli olur.

Kumda tozda falan elimde kalmasın alet.

Büyük batarya iyidir, bazen şarj etme imkanım olmayacak.

Biraz bass iyidir.

Type c şarj olsa muazzam olur. Sene 2023 hala saçma Micro usb aletler var.

Usb girişi ıvır zıvır gerek yok. Aux girişine dahi gerek yok.

Aşırı kalite bir şey beklemiyorum, dediğim gibi sürekli kullanacağım bir alet değil. F/p bir öneri lazım bana.

• dış kapının iç mandalı kullanıcısına yanıt

Ben iki aydır kullandığım Mi Portable Bluetooth Speaker 'dan gayet memnunum.

Verdiğim linkteki kullanıcı yorumlarına da bakabilirsiniz.

• merhaba arkadaşlar

taşıması kolay, çok güçlü olmasına gerek olmayan bi model arayışındayım.

teknosada jbl go3 700tl. fiyat olarak bütçeme uygun, bunu alabilirim ancak yine de size sorayım dedim. jbl go 3 'ten iyi bi model var mıdır yakın fiyat bandında?

ağır modeller olmaması daha iyi olur

Yorumlarınızın tamamına katılıyorum,bende övgüler üzerine satın almıştım

ama 1 gün dayanamadım iade ettim,

• Grundig solo nasıldır?

Abartılan bir ürün gerçekten. Ses tenekeden geliyor gibiydi. Eşşek ölüsü gibi ağır zaten. Bataryasını filan ölçemeden iade etmiştim ben de.

Mi Outdoor ucuz ve pratik diye ben de aldım. 4W hoparlör bu kadar olur zaten. Ses kalitesi falan iyi. 16W hoparlör ile zaten kıyaslamayın, 10W altı klasmanda bakmak lazım bu ürüne. Yıllar önce 5W Meizu A20 almıştım beyaz, o da bayağı başarılıydı.

• zhd93 kullanıcısına yanıt

Motion b var bende batarya süresi iyi. Sesler gerçekten temiz ve dengeli. Bass ağırlıklı bir hoporlor değil. Ses şiddeti ev kullanımı için gayet yeterli. Boyut olarak ideal ne çok küçük, ne büyük taşıması kolay. Malzeme kalitesi iyi. Eksik diyebileceğim tek özelliği type C olmaması. Tavsiye ederim. Anker bir ürün alıpta memnun olmadığın bir şey olmadı henüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V2 -- 4 Temmuz 2023; 9:49:30 >
  • jbl go 2 597tl ben soundcore flare2 aldım yeni ama ihtiyacı olan için iyi fiyat

"Aklınızda bulunsun 10 watt üzeri hoparlörler normalde 7.2 volt ile çalışacak şekilde tasarlanırlar"

Böyle bir şey söz konusu değil Bluetooth Hoparlör Fırsatları!  Genelde 40w ve üzeri hoparlörler 7.2V pil kullanır peak watt değerlerini sağlayabilmesi açısından. Koskoca HK Onyx Studio bile 3.7V kullanıyor. Pilde 40w sağlıyorsa prizde 60w veriyor. 3.7V pil yazdığınız kadar güçsüz değil.

• lazzaro L kullanıcısına yanıt
    Ben 2 tane aldım, tws kullanıyorum. Çok iyi gerçekten. Tek olumsuz eleştirim mikrofon kalitesine..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aresinbabasi -- 6 Temmuz 2023; 22:1:17 >

Kullanım süresini pil voltajı belirlemiyor.Piller ne kadar çok paralel bağlanırsa kullanım süresi artar.Ayrıca kullandıkları amplifikatörün verimide süreyi etkiler.

İki pil seri bağlanırsa voltaj artar,kapasite aynı kalır.

İki pil paralel bağlanırsa voltaj aynı kalır,kapasite artar.

Hocam;

"Elimde yine aynı şekilde 10 watt ama 7.2 volt ile çalışan awei y300 modeli var, pili 3.350mahx2=6700 mah olduğu halde kullanım süresi 18-20 saat civarlarında, hem de son ses!"

7,2v olduğuna göre iki pil seri bağlıdır.Her piliniz 3350 maH kapasitede sanırım.Seri bağlantı olduğu için nasıl toplamda 6700 maH oluyor?

Amfiden amfiye verim değiştiği için buna bağlı olarak kullanım süreside değişiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KISKANIYORLAR -- 12 Temmuz 2023; 17:40:1 >
  • 
Sayfa: önceki 784785786787788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.