Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (771. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.918
Cevap
373
Favori
1.334.077
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 769770771772773
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

alibabada 35 dolar

• merhaba tronsmart element t6 mini aldım , bunun android için herhangi bir cep telefonu uygulaması var mı ? ses açma kapama vs vs

• ylcm kullanıcısına yanıt
    Yok hocam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar selamlar. Motion+ aldım da basslar gerçekten çok üzer mi ya? Genelde %20-%30 oranlarında dinleyeceğim.

• hayırlı olsun

bence basları da gayet güzel veriyor

iyi yapmışsınız almakla

• fiyat nedir hocam birde nerden aldınız bende takip ediyorum

• Evde telefonla bağlayıp dinlemelik cihaz alacağım çok fazla fiyat düşünmüyorum sizce hangisi en mantıklısı?

• Motion+ düşünüyorum bende kara cumayı beklesek mi

• iThinkSo kullanıcısına yanıt

• iThinkSo kullanıcısına yanıt

benimde aklım bi taraftan bu kadar bekledin 26 sını bekle ne olacak diyor. Bluetooth Hoparlör Fırsatları! 

• Arkadaşlar, Motion boom 0'dan 100'e kaç saatte şarj oluyor?
    Deneyen oldu mu?

• drangela61 D kullanıcısına yanıt

Tam sıfırdan yüze sayılır mı bilmem ama hatırladığım kadarıyla aletin full şarj olması 4-4.5 saat civarı sürüyor. Muhtemelen yüzde 20’lerde iken takmış olmalıyım. 1 aydır filan şarj etmedim hala yüzde 40 gözüküyor Bluetooth Hoparlör Fırsatları! 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayberk_09 -- 10 Kasım 2021; 20:43:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayberk_09 kullanıcısına yanıt
    Ben de 1 ay önce almıştım hocam.. Malum %60 ile geliyor cihaz.. Daha dün bitti.. Dinlerken de genellikle yüksek seste dinlerim.. Dün gece 12.30'da şarja taktım, sabah 07.30'da çıkardım..
    Bakalım ne kadar gidecek?
    Şarj konusunda başka bir şey olmuş bu..

• drangela61 D kullanıcısına yanıt

Kesinlike hocam içinde normal pil yerine uzay teknolojisi filan olduğundan şüpheleniyorum bu aletin. Bluetooth Hoparlör Fırsatları! 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayberk_09 -- 10 Kasım 2021; 20:50:29 >
  • Ayberk_09 kullanıcısına yanıt
    21650 4900mah olmak üzere kalın li ion pil var 2 tane ;)

• karaumut22 kullanıcısına yanıt

HB'den 780 tl'ye aldım hocam

• anker motion plus bende aldım bugün yaklaşık 700 tl ye geldi hepsiburada +75 lirada worldpuan geldi güzel alışveriş oldu

• dün hb indirimi ile anker boom aldım, para iadesi falan derken 750 civarına almış oldum. Fiyat iyi mi bu fiyat bandına daha iyisi var mıydı acaba çok okuyamadım duruma göre iptal edebilirim. Kampanya bitmesin diye acele aldım yorumlara bakamadım :/

• Dr. Gregory House kullanıcısına yanıt

Fiyat çok iyi, ben boyut ve ses detayı beklentilerimden dolayı motion+ aldım dün. 650 liraya geldi benimkide :)

• boom %20-30 la dinlenecek cihaz değil bence, çok iyi fiyata almışsın ama o seste detay kalite vs yetersiz olur. boom yüksek seste coşan bir alet benim testlerime göre :)

• 
Sayfa: önceki 769770771772773
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.