Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (751. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.883
Cevap
374
Favori
1.330.875
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 749750751752753
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 89₺’ye A101’den piranha tutma kolu olan siyah plastik hoparlörden aldım. Ortasında renkli led yanıyor kapatma düğmesi bulamadım. Hep yanıyor. Usb&Bluetooth var diye aldım. Şarjı en az 4-5 saat gidiyor herhalde ölçemedim. Batarya zayıf uyarısı çok çirkin müziği ikide bir kesip bağırıyor sonra çalmaya devam. Üzerinde gösterge bile yok. Şarj olurken içeride bir kırmızı ışık yanıyor :)

Sesi yüksek, güzel. Kasa sağlam vur kır bir şey olmaz. Çocuğun ilgisini çekiyor. Ucuz hoparlör arayana tavsiye etmem ama işinizi görürse alın bozulduğu yerde tamir de edilir isterseniz atarsınız :)

Edit: şarj girişi içeriden bozuldu şarj olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit+ -- 9 Ağustos 2021; 14:15:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

Arkadaşlar denemeden dinlemeden mi yazıyorsunuz anlamıyorum ki
    Xiaomi bariz daha iyi wonderboom 1 den..
    Taşınabilirlik önemliyse Wonderboom tabiki ama ses olarak kesinlikle geride. 500 TL altında Xiaomi ye rakip göremiyorum.
    Hocam uzun zamandır yoktun, tekrar hoşgeldin.

Ben denemek için Mifa A90 aldım, dayanamadım. Şu an ülkede görünüyor, yakında elime düşer. Gelince Motion+ ve Tronsmart Element Mega ile kıyaslarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaşlar denemeden dinlemeden mi yazıyorsunuz anlamıyorum ki
    Xiaomi bariz daha iyi wonderboom 1 den..
    Taşınabilirlik önemliyse Wonderboom tabiki ama ses olarak kesinlikle geride. 500 TL altında Xiaomi ye rakip göremiyorum.

hocam sizi görmek ne kadar güzel

nerde mifa i8 nerde A1 üretimleri durdu zamanında aldığım aptoyu vtin r2 :)

• arandur kullanıcısına yanıt

Hoşbulduk. Hayırlı olsun ne kadara mal oldu? Mifa A90 benim de merak ettiğim ürünlerden birisi, kıyaslamanızı bekliyorum inş.

• Konuyu takipteyim, hala buraları canlı görmek güzel :) Ne yalan söyleyeyim bana da eski tadı vermiyor artan döviz kuru ve vergi olayları biraz soğuttu. Zaten evde hoparlör koyacak yer de kalmadı pek :D

• quote:

Hoşbulduk. Hayırlı olsun ne kadara mal oldu? Mifa A90 benim de merak ettiğim ürünlerden birisi, kıyaslamanızı bekliyorum inş.

Hocam 647 TL ödedim Aliexpress'e ama gelince bir de gümrük vergisi çıkacak. Yorumlar ve incelemeler beklentimi olumsuz yönde etkiledi ama deneyip göreceğiz artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.amazon.com.tr/dp/B08MLBTBHC/ref=cm_sw_r_cp_apa_glt_i_VKQHPADTEMADVWT63DB6

fiyat güzel

• Motion+'ı yeni alan arkadaşlara bu ayarı şiddetle tavsiye ederim. Ses stok eq'ya kıyasla inanılmaz kaliteli ve yüksek oluyor bu şekilde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KirecburnuCakali -- 6 Ağustos 2021; 5:4:30 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • KirecburnuCakali K kullanıcısına yanıt

Kendin mi yaptın, bir yerden mi aldın? Alan Ross'unkini yaptım ben ama çok bağırıyor gibi geldi.

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Alan ross'unkinin üzerinde oynamalar yaptım biraz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Xaimoi yeni hoparlör tanıttı bilgisi olan var mı?

• MelanchoLy - Man M kullanıcısına yanıt
    Hangisi o hocam 16w modelinden bahsetmiyorsunuz değil mi?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Anker Soundcore Motion Boom'a kavuştuk sonunda, bass olarak motion+taki eksikliği gidermiş, bazı şarkılarda benzer performans veriyor ama bazılarında da çok daha iyi oluyor.

custom ekolayzer ve kayıtlı ekolayzerlar +'a göre çok iyi. inşallah + için de böyle menü gelir uygulamaya.

hocam telegramın varsa ana bi gurup atayım, moralini bozacak ama 52 dolara alınabiliyordu a90, yada sen 447 yazacakken yanlışlıkla 647 yazmış ta olabilirsin.

gurupta satın almış olanlar pek 60w lık alet gibi ses vermiyor diyordu, senin yorumun nedir ?

• Yok bugün yeni tanıttılaer

• MelanchoLy - Man M kullanıcısına yanıt
    Aradım fakat bulamadım link atar mısın hocam?

Düzenleme: buldum hocam şu arkadaş mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerdesouza -- 10 Ağustos 2021; 22:20:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerdesouza

Aradım fakat bulamadım link atar mısın hocam?

Düzenleme: buldum hocam şu arkadaş mı

Evet, 80 dolardan satışa çıkacakmış.

https://www.log.com.tr/harman-kardon-destekli-xiaomi-sound-tanitildi-iste-fiyat-ve-detaylar/

• Kampec kullanıcısına yanıt
    Temsili görsellerden açıkçası hiçbir şey anlaşılmıyor boyutu da belli değil. Yalnız 80$ yüksek bir fiyat bence, bakalım piyasaya çıksın incelemelerini izleriz. Xiaomi 16’dan Anker Soundcore Motion+’a geçtim epey bir süre daha buradan devam ederim çünkü her müzik dinleyişimde mest oluyorum bu alet sayesinde

• quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

hocam telegramın varsa ana bi gurup atayım, moralini bozacak ama 52 dolara alınabiliyordu a90, yada sen 447 yazacakken yanlışlıkla 647 yazmış ta olabilirsin.

gurupta satın almış olanlar pek 60w lık alet gibi ses vermiyor diyordu, senin yorumun nedir ?

Yok, yanlış yazmadım. Daha gelmedi alet, gümrükte gözüküyor.

Edit: Motion Boom nereden kaça aldın acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arandur -- 10 Ağustos 2021; 22:59:40 >

aliden aldım, 55 dolara geldi kuponla kodla vs. a90 için genelde 90 tl civarı vergi çıktı, 1-2 kişiye 17 ve 60küsür tl çıkmıştı. sana düşük çıkar inşallah

• 
Sayfa: önceki 749750751752753
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.