Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14.040
Cevap
360
Favori
1.120.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 1802
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1851
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 13 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1460
  • Favoriye Eklediklerim 374
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • freefalcon (1851 mesaj) eyozgurluk (573 mesaj) ybektas55 (564 mesaj) buraoca2 (409 mesaj) abeslank (373 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5460 mesaj) Mobil (7467 mesaj) Tablet (174 mesaj) Mini (608 mesaj) Uygulama (977 mesaj)
  • @
46 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Ev Elektroniği ve Aletleri >> Bluetooth Hoparlör Fırsatları!
Giriş
    3645 Mesaj

Araba da kullanmak için uygun fiyatlı bir hoparlör arıyorum bende tavsiyesi olan var mı acaba? Aux yok arabam da, o yüzden arıyorum. Çok iyi bir şey olmasına gerek yok ilk önceliğim fiyatı açıkçası. Olmadı bir oto elektrikciye gidip aux kablo icin gereken işlem neyse yaptıracağım bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Ryzen 5 2600x Core Frozr L - 1,375V 4.1Ghz/Msi X370 Gaming Plus /Palit Gtx 1080 Dual/2x8 3466 MHz CL14 Crucial Ballistix/256 Gb M2 SSd/ 3 Tb HDD/ Cooler Master Haf 912 Advanced/750W Cooler Master Psu
  • Yüzbaşı
    513 Mesaj
    Bir kaç ay önce aliexpressden aldığım DOSS Soundbox XL satıyorum, 3-4 kez şarj edilmiştir. Hiç bir problemi bulunmuyor.

Satış bölümündeki linkim :https://forum.donanimhaber.com/doss-soundbox-xl-32-watt-bluetooth-hoparlor--146678550

Toplamda 32Watt markanın en güçlü hoparlörü.

2 adet 10watt mid/tiz hoparlör

1 adet 12watt woofer

2 adet oval pasif radiator

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaTToRi -- 25 Kasım 2020; 22:36:10 >

Yanlış yere konu açmışsınız ikinci ele açılması lazım satışların
    |
    |
    HaTToRi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    513 Mesaj

Haklısın, düzelttim  

|
    |
    tornado34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    www.nostaljiktakvim.com

• Yüzbaşı
    333 Mesaj

Gerçekten güzel fırsat bu zamana kadar en iyi diyebilirim ..

|
    |

Arkadaslar merhaba daha oncesinde bu forumdan tavsiye ile mifa bluetooth hoparlor almıstım cok da memnun kalmıstım fakat en sonunda bluetooth hoparloru cok kullandıgım icin daha iyi bir ürüne gecmek istemistim ve 2 sene once jbl flip 4 aldım. Cok da memnundum çok güzel üründü fakat ortada hiç bir sey yokken bir anda bozuldu ses cızırtılı gelmeye basladı . Hemen garanti suresine baktım sansıma 1 gun ile garantiyi kacırmısım. Ücretsiz tamir yaptıramadım. Türkiye distuributoru Aztek teknolojiymis ve göndermem durumunda kontrol edeceklerini belirttiler. Ben 50-100 tl lik bir maliyet cıkacağını hic düşünmüyorum bayaga bir masraf cıkartıcaklardır. Jblden çok memnunum ama şu an jbl flip maliyetinde bir hoparloru karşılamam çok zor. Aynı performans olmasa da maliyeti dusuk ve sesi yakın ucuz bir hoparlor önerebilir misiniz? Tesekkür ederim

|
    |
    Anker motion + almıştım hepsiburadadan. 10 gün oldu ama bugun farkettim ki bir göçük var hoparlörün sol tarafında. İade girisiminde bulunsam çözüm bulabilir miyim hepsiburadadan. Amazondan almis olsam rahat bir sekilde olabilirdi ama hepsiburada konusunda tecrübesi olan varsa paylasirsa sevinirim

|
    |

tesekkur ederim hocam cevap için dediğiniz ürünü araştıracağım

|
    |
    BrezilyaLigi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam asagda linki koydugjm urun ile karsilastirildiginda hangisi daha iyidir cogu kisi anker markayi begeniyor bu montion hoparlorler de 750 tl bandinda ama asagdaki link sanirim bir segment alti hangisi sizce daha iyidir

Anker Soundcore Motion B Bluetooth Hoparlör - 12W Stereo Ses - IPX7 Suya Dayanıklılık - 12 Saate Varan Şarj - Siyah - A3109https://www.hepsiburada.com/anker-soundcore-motion-b-bluetooth-hoparlor-12w-stereo-ses-ipx7-suya-dayaniklilik-12-saate-varan-sarj-siyah-a3109-p-HBV00000GH8IU?magaza=Hepsiburada
    |
    |

• Yarbay
    2895 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: melo7

Hocam asagda linki koydugjm urun ile karsilastirildiginda hangisi daha iyidir cogu kisi anker markayi begeniyor bu montion hoparlorler de 750 tl bandinda ama asagdaki link sanirim bir segment alti hangisi sizce daha iyidir

Anker Soundcore Motion B Bluetooth Hoparlör - 12W Stereo Ses - IPX7 Suya Dayanıklılık - 12 Saate Varan Şarj - Siyah - A3109https://www.hepsiburada.com/anker-soundcore-motion-b-bluetooth-hoparlor-12w-stereo-ses-ipx7-suya-dayaniklilik-12-saate-varan-sarj-siyah-a3109-p-HBV00000GH8IU?magaza=Hepsiburada

berbat bu motionla kıyaslamayı bırak yanından geçemez

anker boost 20w motion un bi alt serisi

senin attığın giriş seviyesi ben denedim açmamla kapamam bir oldu sesi boğuk az bas veremiyo

• Yüzbaşı
    492 Mesaj

tekrardan teşekkur ederim hocam dediginiz gibi T2 yorumlarda daha tercih edilmiş biraz daha araştırma yapıp 1-2 güne almaya calısacagım

|
    |

Yorumlarda da T2 ye oranla tercih edilmemis basları da cok kuvetli değilmiş cevap için teşekkür ederim hocam

|
    |
    musty578 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2 saattir inceleme videolarını izliyorum ben de Tronsmart Element T2 Plus ile Anker Soundcore Motion B arasında kaldım.İşin ehli birisi varsa hangisi daha performanslıdır acaba ?

|
    |
    melo7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Soundcore motion icin baslari cok kotu yazan var incelemelerde de t2 tavsiye edilmis iki urun arasinda bence Tronsmaer onde gibi iki urun arasinda hocam
    |
    |
    awesomeone kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    140 Mesaj

JBL Go 2  hepsiburda da 199 tl gözüküyor.Takip eden varsa fena fiyat değil

|
    |
    |

• Yüzbaşı
    710 Mesaj

ikisi farklı model. Hepsiburada satılan LE

|
    |

|
    |
Ekonomi
Canlı Tv izle
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,218
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.