Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (699. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.918
Cevap
373
Favori
1.334.079
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 697698699700701
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam asagda linki koydugjm urun ile karsilastirildiginda hangisi daha iyidir cogu kisi anker markayi begeniyor bu montion hoparlorler de 750 tl bandinda ama asagdaki link sanirim bir segment alti hangisi sizce daha iyidir

Anker Soundcore Motion B Bluetooth Hoparlör - 12W Stereo Ses - IPX7 Suya Dayanıklılık - 12 Saate Varan Şarj - Siyah - A3109https://www.hepsiburada.com/anker-soundcore-motion-b-bluetooth-hoparlor-12w-stereo-ses-ipx7-suya-dayaniklilik-12-saate-varan-sarj-siyah-a3109-p-HBV00000GH8IU?magaza=Hepsiburada

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5A067BF0A

Hocam asagda linki koydugjm urun ile karsilastirildiginda hangisi daha iyidir cogu kisi anker markayi begeniyor bu montion hoparlorler de 750 tl bandinda ama asagdaki link sanirim bir segment alti hangisi sizce daha iyidir

Anker Soundcore Motion B Bluetooth Hoparlör - 12W Stereo Ses - IPX7 Suya Dayanıklılık - 12 Saate Varan Şarj - Siyah - A3109https://www.hepsiburada.com/anker-soundcore-motion-b-bluetooth-hoparlor-12w-stereo-ses-ipx7-suya-dayaniklilik-12-saate-varan-sarj-siyah-a3109-p-HBV00000GH8IU?magaza=Hepsiburada

berbat bu motionla kıyaslamayı bırak yanından geçemez

anker boost 20w motion un bi alt serisi

senin attığın giriş seviyesi ben denedim açmamla kapamam bir oldu sesi boğuk az bas veremiyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tekrardan teşekkur ederim hocam dediginiz gibi T2 yorumlarda daha tercih edilmiş biraz daha araştırma yapıp 1-2 güne almaya calısacagım

• musty578 kullanıcısına yanıt

Yorumlarda da T2 ye oranla tercih edilmemis basları da cok kuvetli değilmiş cevap için teşekkür ederim hocam

• 2 saattir inceleme videolarını izliyorum ben de Tronsmart Element T2 Plus ile Anker Soundcore Motion B arasında kaldım.İşin ehli birisi varsa hangisi daha performanslıdır acaba ?

• Arkadaşlar elimde sıfır kutusunda Mifa a10+ var fiyat 350 TL

• awesomeone A kullanıcısına yanıt
    Soundcore motion icin baslari cok kotu yazan var incelemelerde de t2 tavsiye edilmis iki urun arasinda bence Tronsmaer onde gibi iki urun arasinda hocam
  • JBL Go 2  hepsiburda da 199 tl gözüküyor.Takip eden varsa fena fiyat değil

• Tronsmart Element T2 Plus Bluetooth Hoparlör 249tl

https://www.amazon.com.tr/dp/B08BP5TJBP/ref=cm_sw_r_cp_api_fabc_dlC_t8sWFb6546AHZ?_encoding=UTF8&psc=1

Tronsmart Element Groove Bluetooth Hoparlör 169 tl

https://www.amazon.com.tr/dp/B07N2HRLH6/ref=cm_sw_r_cp_api_fabc_dlC_S6sWFb26AE1AE?_encoding=UTF8&psc=1

• tornado34 kullanıcısına yanıt

ikisi farklı model. Hepsiburada satılan LE

• Marshall stockwell 2 ve harman kardon neo arasındayım biraz daha bütçe arttırıp marshall mı almalı harman yeterli olur mu

• Arkadaşlar Tribit StormBox ile Samsung Note 9 kullanıyorum fakat şöyle bir sıkıntım var bluetooth bağlantısı kurarken internet hızım çok düşüyor.(WiFi)

Modemim 2,5GHz'de çalışıyor 5 GHz desteklemiyor böyle bir sorun yaşayan var mı acaba bu sorunu nasıl çözebilirim?

Yardımcı olursanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ncdtkrts

Arkadaşlar Tribit StormBox ile Samsung Note 9 kullanıyorum fakat şöyle bir sıkıntım var bluetooth bağlantısı kurarken internet hızım çok düşüyor.(WiFi)

Modemim 2,5GHz'de çalışıyor 5 GHz desteklemiyor böyle bir sorun yaşayan var mı acaba bu sorunu nasıl çözebilirim?

Yardımcı olursanız sevinirim.

Modemi yalnızca 20 MHz modunda çalıştırıp deneyin. Kanal seçimini otomatik yapın.

• Kampec kullanıcısına yanıt

Denedim lakin sorun devam ediyor.

• 300 civarına Mifa A20 hala iyi midir yoksa daha iyi alternatifler var mı?

Mifa A20 2 tanesi kendi kendine senkronize oluyordu diye biliyorum, 3 veya üzeri olmuyor değil mi?

• ncdtkrts kullanıcısına yanıt

Stormu nereden hangi fiyata aldınız hocam, benimde denemek istediğim bir ürün

• Konu sahibi @freefalcon hocamdan aldım.

• Aliexpressten Mifa a10+ plus almayı düşünüyorum sizce bu fiyat aralığında alınabilecek daha iyi seçenek varmı?

• 2 adet Earfun UBOOM 71 dolara geliyor değerlendirilebilir. Üstelik vergi de çıkmıyor.

Birbirine bağladığınızda sağ ve sol stereo olarak çalışabiliyor.

https://www.myearfun.com/speakers/earfun-uboom-portable-waterproof-bluetooth-speakers-black

Soundcore motion+ ile karşılaştırması:

• Kampec kullanıcısına yanıt
    Hocam gümrükte vergi basmazlar mı buna kesin olarak? Baya mantıklı çünkü
  • 
Sayfa: önceki 697698699700701
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.