Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (2 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil
5 sn
13.904
Cevap
357
Favori
1.096.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1784
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1846
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 11 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1454
  • Favoriye Eklediklerim 371
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • freefalcon (1846 mesaj) eyozgurluk (572 mesaj) ybektas55 (564 mesaj) buraoca2 (409 mesaj) abeslank (373 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5409 mesaj) Mobil (7421 mesaj) Tablet (174 mesaj) Mini (603 mesaj) Uygulama (908 mesaj)
  • @
Giriş
    103 Mesaj
    Amazondan 789 tlye soundcore motion+ aldım 2 gündür kullanıyorum. Cihazla ilgili söylenenlere katılıyorum. Ev içinde yüzde 50den fazla sesi açamazsınız çok fazla ses veriyor. Bütün olumlu özelliklere katılıyorum. Ekstra belirtmek istediğim cihazı custom equalizer dışında kullanınca ses hiç tatmin edici olmuyor. Bass up, bass of, heavy, clasic hepsi çok kötü. İnternette videolarda gözüken v simgesini andıran custom equalizerı yapınca cihaz çağ atlıyor resmen. Yukarıda belirtilen cızırtı sesini farketmememiştim ben. Yukarıda okuyunca ben de kontrol ettim gelen bir tısss sesi var ama full sessiz bir ortamda kulağınızı oraya yaklaştırınca anca duyabiliyorum. Benim açımdan sorun yaratacak cinsten değil. Ayrıca amazondan akşam 6da sipariş verdim sabah 11de elime geldi. Kolay gelsin ile çalışıyorlar. Hayatımda gördüğüm en iyi kargo şirketi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Hocam ikinci el bir Sony home theatre alın yada temiz bir jbl creature 3 düşürmeye bakın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    mgsgsg2010 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2168 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: mgsgsg2010

Gökhan hocam bende awox TV var awox tvdeki ses olayı hiç iyi değil acaba diyorum ankere aux bağlantısıyla TV'ye bağlasam ne dersin bı düzelme olurmu acaba bı sinema sistemi gibi bı şey beklemiyorum ama ona yakın bir ses alirmiyim
    Alırsın hocam bu aletin sesi çok yüksek PS4 e bağladım onda bile yer yeri oynatıyor oyunda hiç duymadığım sesleri duydum benim tek sorunum tıslama sesi oldu o yüzden iade edeceğim

• Teğmen
    218 Mesaj
    anker soundcore motion + gümbür gümbür baslı sağı solu titreten bir hoparlör değil. Özelikle bass ağırlıklı hiç değil. Bu zamanda kadar aldığı en iyi hoparlör Anker olanlar beğeniyor. Kötü değil yanlış anlaşılmasın ama abartılacak bir hoparlör değil. Hoparlör işi görecelidir ayrıca dinlemek test etmek lazım. Harman kardon onyx studio 4, studio, 5, harman kardon go play mini, anker soundcore motion +, jbl flip 4, lg pk3, motion q, vs hoparlör kullandım, motion+ iyidir evet ama süper değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: TURKISH-HANDERE

anker soundcore motion + gümbür gümbür baslı sağı solu titreten bir hoparlör değil. Özelikle bass ağırlıklı hiç değil. Bu zamanda kadar aldığı en iyi hoparlör Anker olanlar beğeniyor. Kötü değil yanlış anlaşılmasın ama abartılacak bir hoparlör değil. Hoparlör işi görecelidir ayrıca dinlemek test etmek lazım. Harman kardon onyx studio 4, studio, 5, harman kardon go play mini, anker soundcore motion +, jbl flip 4, lg pk3, motion q, vs hoparlör kullandım, motion+ iyidir evet ama süper değil.
    Bahsettiğin hiçbir ürün süper değil, süper'e yakın cihazlar audio pro'nun t5'inden başlıyor.. Motion'ın yaptığı şeyi bu fiyatta yapan yok..

Orijinalden alıntı: complete_

Bahsettiğin hiçbir ürün süper değil, süper'e yakın cihazlar audio pro'nun t5'inden başlıyor.. Motion'ın yaptığı şeyi bu fiyatta yapan yok..

Alıntıları Göster
    benim bahsettiğim ürünlere "SÜPER" dediğim cümle kelime varmı.

Nerede hangi yerde süper demişim saydığım ürünlere.

Ben motion + süper değil demişim. Yani okumadan anlamadan yazmadığım cümleyi kelimeyi yazmışım gibi desteksiz yazma istersen

Motion + sana göre süper olabilir bana göre değil ben fikrimi dinlediğim ürünler üzerinden belirttim, çoğu gibi youtubeda yorumlarda okuyup yazmadım.

Benimle aynı fikirde olmak zorunda değilsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TURKISH-HANDERE -- 14 Haziran 2020; 19:20:13 >

• Yarbay
    3476 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TURKISH-HANDERE

benim bahsettiğim ürünlere "SÜPER" dediğim cümle kelime varmı.

Nerede hangi yerde süper demişim saydığım ürünlere.

Ben motion + süper değil demişim. Yani okumadan anlamadan yazmadığım cümleyi kelimeyi yazmışım gibi desteksiz yazma istersen

Motion + sana göre süper olabilir bana göre değil ben fikrimi dinlediğim ürünler üzerinden belirttim, çoğu gibi youtubeda yorumlarda okuyup yazmadım.

Benimle aynı fikirde olmak zorunda değilsin.

Alıntıları Göster
    motion'a burda kimse süper demedi zaten,o yüzden sen süper falan değil diyince bende listedeki cihazların hiçbiri süper değil dedim,ben sana sen motion'A süper dedin demedim önce oku sonra sinirlenirsin,

saydığın cihazların hepsi madia mark'ta var isteyen herkes gidip tecrübe edip senin tecrübene erişir,,

youtube'den video izleyip yorum yapıyormuşum,motion'ı ilk yurdışından getirip inceleyen kişi benim,nerdeyse 1 sene geçmiş aradan

neyse daha fazla yazma gereği duymayıp,konuyu kapatıyorum,bayadır ban yemiyorum,destekli,desteksiz v.s. üsluplarına girmişsin,gereksiz bir konu için kapatıyorum..konu sahibi'de zaten senin türevlerin nedeniyle konuyu bıraktı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi complete_ -- 14 Haziran 2020; 19:58:32 >

• Teğmen
    194 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba eğer hoparlör almayı düşünenleriniz var ise Aliexpress'deki kampanyayı değerlendirmesini tavsiye ederim. Anker Soundcore Motion 591 Liraya düşecek.
    https://tr.aliexpress.com/item/4000295633236.html?spm=a2g0o.store_home.promotePruductList_1227934343.1
    Bluetoothla veri taşıyorsunuz, 3.5 mm jackla veri taşıyorsunuz süper müzikten felan bahsetmek komik oluyor. 128 kbps MP3 kalitesinde hemde :)
    Hangi süper müzik, süper müzik süper kabinlerden, süper anfilerden bilek kadar kalın kablolarla dinleniyor. Dandik Ankerlerden değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endersson -- 14 Haziran 2020; 20:23:14 >
    |
    |
  • Teğmen
    218 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: complete_

motion'a burda kimse süper demedi zaten,o yüzden sen süper falan değil diyince bende listedeki cihazların hiçbiri süper değil dedim,ben sana sen motion'A süper dedin demedim önce oku sonra sinirlenirsin,

saydığın cihazların hepsi madia mark'ta var isteyen herkes gidip tecrübe edip senin tecrübene erişir,,

youtube'den video izleyip yorum yapıyormuşum,motion'ı ilk yurdışından getirip inceleyen kişi benim,nerdeyse 1 sene geçmiş aradan

neyse daha fazla yazma gereği duymayıp,konuyu kapatıyorum,bayadır ban yemiyorum,destekli,desteksiz v.s. üsluplarına girmişsin,gereksiz bir konu için kapatıyorum..konu sahibi'de zaten senin türevlerin nedeniyle konuyu bıraktı..

Alıntıları Göster
    kelime oyunu yapma,çevir kazı yanmasın yapmayada çalışma.

Süper neye hangi ürüne demişim sen önce onu söyle.

yok ben onu şöyle dediğin için dedim, bunu böyle dedim, başka :)

Senin gibilerde olacak zaten evet, mediamarkta gidip deneyen tiplerdensin belli oldu:)

|
    |

• Binbaşı
    1132 Mesaj
    Arkadaşlar biliyorum burası fırsatlar bölümü kusura bakmayın ama öneriye ihtiyacım var. Stereo olarak çalışacak kablosuz hoparlör arıyorum. Boyutu küçük ve hesaplı olması lazım. Ses kalitesinin mükemmel olmasına gerek yok.
    Anker soundcore icon mini tam kriterlerime uyuyor fakat onun da şarjı az gidiyormuş. 3,5 saat civarı diyor kullananlar. Buna benzer ne önerebilirsiniz?

|
    |
    Sidik yarışına çevirmeyelim lütfen konuyu. Anker elbette Hi-Fi cihaz değil bunda herkes mutabıktır sanırım. Anker'in olayı uygun fiyata fiyatının üzerinde kalite sunmasıdır. Ben de isterim evime misal Bose sistem alıp kulağıma ziyafet çekeyim ama işte bütçe meselesi. Bu konuyu aştıysak şimdi Motion+ a gelelim, ben de mini icon deneyimi sonrası evde sabit müzik merkezi olarak ciddi ciddi Motion+ düşünüyor ve takip ediyordum. Lakin çok fazla yorum izleyip dinledikten sonra ses frekanslarını istediğim seviyede yansıtmadığını gördüm, özellikle bas sesleri. Doğal ve dolgun değil bence. O yüzden pas geçeceğim. 700-800 bile olsa bir kere alacağım ve her yönden kulağım tatmin olsun istiyorum. Anker'in şarj cihazlarını ve kablolarını beğeniyle kullanıyorum. Mini icon hoparlör de boyutu ve fiyatına göre oldukça tatmin edici. Ama bir kez alacağım merkezi hoparlör konusunda titiz incelemeye devam. Gerekirse bekler birikim yaparım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Çavuş
    48 Mesaj
    Bu kadar uzatmanıza gerek yok. Bilgi almak için forumdayız. Ölümlü dünya.

|
    |
  • Yüzbaşı
    790 Mesaj

Valla ben de önceden wonderboom kullanıyordum, kaybettim. Şimdi tekrar yenisini aldım, outdoor kullanım için en iyisi, taşa toprağa devriliyor kafalar güzel düşüyor banamısın demiyor. Havuza atiyosun batmıyo, müzik çalmaya devam ediyor. Ev için daha iyi seçenekler var tabii ki anker vs. ama dediğim gibi hor kullanım için wonderboom efsane cihazdır. Şansıma 320tl yakaladım kargo dahil, 20tl kuponla 300tl geldi kaçırmadım. Aldıktan sonra da stok bitti..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkan 197 -- 14 Haziran 2020; 21:53:2 >
    |
    |
    plutonium35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

yılanmı hocam bu
    |
    |
    GokhanMaths kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hocam daha önce hiç çinden sipariş vermedim bilgimde yok 591 tl olacak daha vergisi yok bunun 150 de vergi çıkarmı acaba eğer çıkarsa hiç riske atmaya gerek yok hepsiburadadan kampanya bekle daha iyi gibime geliyor ne dersin
    |
    |
    fruyf35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

150 lira vergi çıkmaz dostum. En fazla 30-40 lira çıkar mesela bizim ülkemizden alanlar olmuş 17 lira, 20 lira bu civarda vergiler çıkmış. Ben zaten Mifa A20 kullanıyorum 20w cihaz çok memnunum sesinden ve performansından bu cihaz 30w ve performansını çok övülüyor. Ülkemizde ve yurt dışı Amazonda fiyatı daha yüksek Çin deki paylaştığım satıcı da orjinal Anker mağaza bölümü. Hoparlör düşünenlerin aklında bulunsun diye paylaştım kampanya 12 saat sonra yürürlüğe girecek Aliexpress'in %70 yaz indirimi kampanyası daha bir çok üründe de mevcut kampanyalar. Ben sürekli Çin den alışveriş yapıyorum sadece 1 kez problem yaşadım farklı bir sitede onda da paramı iade aldım.

|
    |

• Teğmen
    170 Mesaj

eyvallah hocam bi deniyeyim bakayım olmazsa çinden verelim sipARİŞİ
    |
    |

Bir göz at derim dostum bluetooth kulaklıklar da da güzel indirimler var. Bu forum bu öneri için uygun değil ama eğer ihtiyacın varsa bu model bir çok modelden performans olarak üstün bir cihaz fiyatı da çok uyguna gelecek indirim ile onu da paylaşayım seninle.

https://tr.aliexpress.com/item/4000612547122.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.193e2e0enyr6Uo

Bu da yine fiyat performans modeli oda epey bir indirim alacak.

https://tr.aliexpress.com/item/4000780210355.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.193e2e0enyr6Uo
    |
    |

• Teğmen
    170 Mesaj

hocam kulaklığıda sepete atmak istiyorum gönderim çıkış yeri ni soruyor hangi ülkeyi seçmeliyim
    |
    |
SEO
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,813
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.