Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: yahely Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13.904
Cevap
358
Favori
1.096.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1784
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1846
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 11 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1454
  • Favoriye Eklediklerim 372
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • freefalcon (1846 mesaj) eyozgurluk (572 mesaj) ybektas55 (564 mesaj) buraoca2 (409 mesaj) abeslank (373 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5409 mesaj) Mobil (7421 mesaj) Tablet (174 mesaj) Mini (603 mesaj) Uygulama (908 mesaj)
  • @
Giriş
    790 Mesaj
    Ben wonderboom kullanıyorum, sesi watt olarak hesaplamak yanlış çünkü çıkan ses onla doğru orantılı olmuyor. Anker motion+ wonderboomdan çok daha kaliteli tabiki ses olarak ama ikisini de denemiş biri olarak ses yüksekliği ortalama nadar yüksek wonderboom göre

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Benimde siparişim saat 11 gibi elime ulaştı. Gayet güzel kutulanmış bir şekilde geldi. Babalar Günü hediyesi olarak almıştım. Bugün babama verdim çok beğendi. Şuanda televizyonu hoparlörden dinliyor bu fiyata alınacak güzel bir ürün. Turuncu olanı da gördüm ama hem renk olarak hemde boyut olarak babamın pek hoşuna gitmezdi sanırım ihtiyacı olan arkadaşlar düşünebilir.

|
    |
    alimmm78 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hangi ürünü aldınız acaba?
    |
    |
    PyRRhiC kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    2075 Mesaj

Anker Soundcore Icon Mini aldım. Fakat şuanda fiyatı biraz artmış. Ben hesabımdaki kuponla birlikte 110 TL ye aldım.
    |
    |
    Ozbi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hangisi iyidir?

@PyRRhiC
    Sesi yüksek çıkıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ozbi -- 12 Haziran 2020; 20:11:18 >
    |
    |
    Bahsedilenler: endersson kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör PyRRhiC

Anker motoun + ayarında tavsiye edeceğiniz cihaz varmı ucuz yollu

|
    |
    endersson kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    syrox s14, somho 311 ikiside aynı speakerler su geçirmez modeli Somho S335, n11'de satılıyor. Ben son sesle dinleyemiyorum çok fazla ses veriyor ev içinde, bassları çok kuvvetli vuruşu hissediyorsunuz, tek kusuru bildirim sesleri de yüksek yani yüksek sesle müzik dinlemek istiyorsanız çok fazla para harcamak istemiyorsanız. Tavsiye ederim.

Tabi ki JBL değil sonuçta bu markalar (JBL,Harman,Bose,Audio-Technica,marshall,sony) ses alanında yılların markaları üst düzey deneyimleri mühendisleri var, ama fiyat performans derseniz. Bunda var.
    Mifa'dır, Anker'dir, Somho'dur hiçbiri üst düzey markalar değil Çin'de kurulmuş, benzer yerden tedarik sağlayan firmalar gidip bunlara dünya para vermeyin.
    |
    |

Orijinalden alıntı: endersson

İnsanların çok para harcamasına gönlüm elvermiyor.

yüksek seste ses bozuluyor,çamurlaşıyor,bayadır bu ürünü paylaşıyorsunuz ama fiyatı kadar çalıyor bence..

• Çavuş
    82 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: complete_

yüksek seste ses bozuluyor,çamurlaşıyor,bayadır bu ürünü paylaşıyorsunuz ama fiyatı kadar çalıyor bence..

Alıntıları Göster
    Hocam yüksek seste bozulma yaşamadım sadece bunun kadar yüksek sesle müzik dinlemem Bluetooth hoparlörden, evimde ses sistemim var onla dinlerim. Paylaşmamin sebebi günde birkaç saat maksimum dinleyeceğiniz bu cihazlara yüksek ücret ödemeyin yazık o paralara ne olduğu ve geçmişi belli olmayan markalar için 800 TL ler konuşuluyor o kadar zengin bir ülke olduğumuzu zannetmiyorum. Aliexpress fiyatından ucuza satılıyor Türkiye'de paylaşma nedenim de o, diğerleri gibi yurt dışı fiyatlarindan daha pahalı değil. 100 TL ye bunu alır 700 TL ile bir çok şey yapabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi endersson -- 12 Haziran 2020; 21:19:21 >

• Binbaşı
    1100 Mesaj

yüksek seste sesi bozulmaması önemli benim için. AÇık alanda kullanacağım
    |
    |
    endersson kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1) ürünün güvenlik bandı AÇIK geldi orda bir işkillendim zaten ama içindekiler kullanılmamış gibiydi
    2) ürün ağır sağlam hissettiriyor
    3) ses kalitesi çok güzel yüksek sesleri açmak ev ortamında imkansız %40 bile fazla geldi

şimdi kullanan arkadaşlara sorum şöyle bu nedenle iade edeceğim;

Hoparlörde herhangi bir müzik çalmayınca küçük iki tweetterdan tıslama sesi geliyor aux bağlıyken daha yüksek ama bluetooth durumunda da geliyor sizde de böyle bir durum var mı bu normal mi ?
    Bu şekilde kullanmam imkansız her zaman bir şey dinlemiyorum sonuçta bu sesle durulmaz odada normal bir şey gibi durmuyor teşekkürler
    Ben de yok böyle bir tıslama Hepsiburada üzerinden almıştım. Hologramda da açılma yoktu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    387 Mesaj

Aux girisi tam oturmadiysa(baglanan cihaz yada hoparlorde) o ses geliyor hocam

|
    |
    GokhanMaths kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: uchrevhi

Aux girisi tam oturmadiysa(baglanan cihaz yada hoparlorde) o ses geliyor hocam
    yok hocam iyice baktım hatta bluetoothta bile yapıyor var cihazda bir şey
    |
    |

cihaz sorunlu belli oldu teşekkür ederim hocam
    |
    |
    Sahap08 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: GokhanMaths

Merhabalar, amazon üzerinden Anker Soundcore Motion+ 787TL iken bir adet sipariş vermiştim deneyimlerim ve sorum/sorunum şöyle;
    1) ürünün güvenlik bandı AÇIK geldi orda bir işkillendim zaten ama içindekiler kullanılmamış gibiydi
    2) ürün ağır sağlam hissettiriyor
    3) ses kalitesi çok güzel yüksek sesleri açmak ev ortamında imkansız %40 bile fazla geldi

şimdi kullanan arkadaşlara sorum şöyle bu nedenle iade edeceğim;

Hoparlörde herhangi bir müzik çalmayınca küçük iki tweetterdan tıslama sesi geliyor aux bağlıyken daha yüksek ama bluetooth durumunda da geliyor sizde de böyle bir durum var mı bu normal mi ?
    Bu şekilde kullanmam imkansız her zaman bir şey dinlemiyorum sonuçta bu sesle durulmaz odada normal bir şey gibi durmuyor teşekkürler
    bahsettiginiz iki sorun bende de var. Ama bluetoothdayken cok az bir ses geliyor. Ayrica ayni sikayeti olan birine Anker Amerika "Hoparlorle araniza 30cm koyun, ses duyulmayacak gibiyse hicbir sorun yok seklinde cevap vermis."

Auxda daha fazla ses cikiyor bende de. Aslinda hafiften rahatsiz ediyor bu durum ama auxu fazla kullanmiyorum.

|
    |

• Yarbay
    2075 Mesaj

Konu hakkında uzman değilim. Sesi bence yeterli ve temiz. Ses yüksekliği biraz göreceli bir kavram. Ev ofis ve piknik kullanımı için bence sesi yeterli. Tabiki çok daha güçlü cihazlar da var farklı ücretlere

|
    |
    Ozbi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Gökhan hocam bende awox TV var awox tvdeki ses olayı hiç iyi değil acaba diyorum ankere aux bağlantısıyla TV'ye bağlasam ne dersin bı düzelme olurmu acaba bı sinema sistemi gibi bı şey beklemiyorum ama ona yakın bir ses alirmiyim

|
    |
    GokhanMaths kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ses çok berrak ve çok güzel evde dagılıyor iphone ile baglandıgımda mükemmel ses verirken laptop ile aynı yüksek sesi ve kaliteyi alamıyorum sanırım bluetooth vs fark ediyor eksiği pil seviyesini göremiyorum. 10 saat gibi kullanılınca birden bitiyor.
SEO
kripto para haberleri
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.