Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: darkemxre Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.829
Cevap
358
Favori
1.092.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1774
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1845
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 11 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 31 gün 13 saat 46 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1454
  • Favoriye Eklediklerim 372
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • freefalcon (1845 mesaj) eyozgurluk (569 mesaj) ybektas55 (564 mesaj) buraoca2 (409 mesaj) abeslank (373 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5385 mesaj) Mobil (7404 mesaj) Tablet (174 mesaj) Mini (594 mesaj) Uygulama (864 mesaj)
  • @
Giriş
    480 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cikitare

Arkadaşlar merhaba ,

Elimde 2 adet Anker Soundcore Flare Bluetooth Hoparlör mevcut . 1 ay anca oldu alınalı .

Satmak istiyorum , nakite ihtiyacım var biraz . Hepsiburada dan alınma full kutu full içerik duruyor .

2 sini birden vermek istiyorum fiyat 600 TL düşünüyorum , düşünen var ise mesaj atabilir .

Herkese iyi günler .

Fiyat 550 TL olmuştur . Tek almak isteyene fiyat 280 TL dir .
    https://forum.donanimhaber.com/satilik-2-adet-anker-soundcore-flare-bluetooth-hoparlor-550-tl--143785457#143785457

Asrock Z77 Extreme 6 || Corsair Neutron 240GB & Seagate 2x Skyhawk 8 TB & WD My Book 8 TB || İntel Core i7 3770 & Noctua NH-D14 || Asus Gtx 1050 Ti || Crucial Ballistix Tactical Tracer 2x8gb = 16Gb 1600 Mhz CL8 1600 MHz || Corsair Tx 650W V2 || C.M Haf X 942 || LG 32LW4500 || Logitech G633 Artemis Spectrum || Logitech G500 & Razer Goliathus || Logitech G710+ || Samsung Note 5 || Opel Astra H

• Binbaşı
    1296 Mesaj

hocam konum neresi
    |
    |
    cikitare kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Paint It Black

hocam konum neresi

Ordu / Fatsa hocam .
    |
    |
    Asrock Z77 Extreme 6 || Corsair Neutron 240GB & Seagate 2x Skyhawk 8 TB & WD My Book 8 TB || İntel Core i7 3770 & Noctua NH-D14 || Asus Gtx 1050 Ti || Crucial Ballistix Tactical Tracer 2x8gb = 16Gb 1600 Mhz CL8 1600 MHz || Corsair Tx 650W V2 || C.M Haf X 942 || LG 32LW4500 || Logitech G633 Artemis Spectrum || Logitech G500 & Razer Goliathus || Logitech G710+ || Samsung Note 5 || Opel Astra H
  • Çavuş
    82 Mesaj
    Çin'de Somho s311; ABD'de reacher s311 Türkiye'de syrox s14 aynı speakerlar YouTube da incelemeleri var gerçekten bayildim. Sesi baya baya iyi özellikle basslar, fiyat performans için bence düşünülebilir 110 TL civari ki yurtdışı fiyatının altında satılıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    77 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba. Flip 4 bakıyorum, bu fiyat aralığında max 700 tl olacak şekilde flip 4 den daha kaliteli dediğiniz bir ürün var mı? 2 gün içerisinde almam gerekiyor. Yardımlarınız için teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bluetooth hoparlörü araç ses sistemine dahil etmek istiyorum. Bu mümkün mü? Araç teyibi bluetoothlu..

Şu an hepsiburada da flip 4 589 tl. Bu fiyata düşünülebilir bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Oryzz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Takip ettiğim Anker Soundcore icon mini, HB 129,89 TL Amazon.tr 129,76 TL
    Benim gibi geçtiğimiz günlerde amazondan 20 TL indirim kuponu alan arkadaşlar varsa ürün 110 TL gibi bir rakama geliyor ki bence gayet sıcak fırsat.

hocam amazon türkiyeden hiç alışveriş yapmadım bu ürünler yurt dışından mı geliyor yoksa türkiyede depolarımı var konuya biraz yabancıyım ürün kaç günde gelir bize acaba
    |
    |
    PyRRhiC kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Amazon.tr türkiyedeki satış sitesi. Herhangi bir gümrük vergisi yada ek vergiy tabi değil. GG HB N11 den hiçbir farkı yok diyeyim. Hatta müşteri memnuniyeti ,hızlı kargolama gibi konularda ,satıcısı amazon olan ürünler için çok daha güvenilir. Tahmini siparişi verdikten 2 gün sonra elinizde olur. Güvenle alabilirsiniz.
    |
    |
    mgsgsg2010 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

eyvallah hocam teşekkürler
    |
    |

ANKERİN BÜTÜN ÜRÜNLERİNDEMİ VAR ACABA BU İNDİRİM
    Anker Motion+ TAKİP EDİYORUM BENDE AMAZONDAKİ FİYATI NEYDİ ACABA ŞU AN 787 TL GÖZÜKÜYOR BİDE O 20 TL İNDİRİM SAĞLAYAN O KODDAN BULABİLİRMİYİZ
    |
    |

Amazonda genel indirimler olmuyor. Ürün bazlı anlık indirimler olur genelde. Anker Motion+ yı takip etmediğim için bilemiyorum ama spydrop programı ile geçmiş fiyatlara bakabilirsiniz.
    20 TL indirim sağlayan kodu amazon yaklaşık 1 hafta önce dağıttı ama şimdi bitti sanırım. Forumda çek takas bölümünde uygun fiyata satan/ücretsiz veren arkadaşlar olabilir bir bakın derim.
    |
    |
    mgsgsg2010 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Anker soundcore motion+ 849 tl
    Jbl flip 4 589 tl

3 ürün arasında kaldım.

Anker derseniz indirim beklemek durumundayım. Diğer 2 seçenek arasında tercihim ne olmalı?

Anker ile diğerleri arasında fiyat farkına değecek bir fark var mı?

Genel olarak kamp, sahil kullanımı yapacağım. Evde kullanmıyacağım. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Orijinalden alıntı: bluee24

Arkadaşlar merhaba,
    Bluetooth hoparlörü araç ses sistemine dahil etmek istiyorum. Bu mümkün mü? Araç teyibi bluetoothlu..
    aux to bluetooth cihazlardan iki adet alıp telefondan gelen jackı çiftleyip bunlara takarsanız ikisinede bağlayabilirsiniz. ama arabadan bluetooth hoparlöre bağlanmak istiyorsanız tadilatsız zor gibi. araç tweeterlarından jak çıkarıp onu bluetooth modülüne bağlamanız gerekir.
    |
    |

Bass çok önemli değil, temiz berrak ses için Anker Motion+. Bass konusunda ise ayarlarla bir nebze iyileşse de çok başarılı değil açıkçası. Anker için 700’ü tekrar göreceğini umuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sahap08 -- 10 Haziran 2020; 12:49:30 >
    |
    |
    Oryzz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5029 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sahap08

Bass çok önemli değil, temiz berrak ses için Anker Motion+. Bass konusunda ise ayarlarla bir nebze iyileşse de çok başarılı değil açıkçası. Anker için 700’ü tekrar göreceğini umuyorum.
    Motion+ bass tuşu var ama onu açınca ses kalitesi mükemmelliğini kaybediyor, o bakımdan bas kafa olanlara değil berrak ses isterimcilere tavsiye ederim.

hocam, uygun fiyatlı taşınabilir speaker almayı düşünüyorum, konuda paylaşımızı görünce ilgimi çekti 130 tl ye ankeri almalı mıyım, sıvıya karşı dayanıklı olması da iyiymiş
    yoksa 150-200 tlye kadar başka iyi alternatifler var mı

uygun fiyatlı stereo speakler kaç liradan başlıyor, yüksekse tek speakerlı model ile deneyim kazanayım sonra üst modelleri denerim

masaüstünde şarja takılı da kullanabiliyor olmam iyi olur.
    Teşekkürler

|
    |

bu işin uzmanı değilim. Elimde bir adet JBL go 2 var. JBL almadan da bu iki cihaz arasında kalmıştım. JBL ile bu cihaz arasında 75 TL var şuanda. benzer performans vereceklerini düşünüyorum.
    Gerek ev içi kullanımda gerek outdoor kullanımda benim ihtiyaçlarımı fazlasıyla karşılayacağını düşünüyorum. Tabiki çok daha iyi cihazlar vardır fakat bu fiyata bu ürün bence f/p
    |
    |
    alimmm78 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

teşekkür ederim, 129 tl'ye amazondan satın aldım.

|
    |
SEO
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,906
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.