Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: irep32 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.918
Cevap
375
Favori
1.333.913
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: freefalcon

quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

quote:

Orijinalden alıntı: zimilanga

Evet hocam, zaten şuana kadar ben ne kadar auxlu cihaz denediysem kablo ile ses hep daha güzel aldım, hocam o ses dikkatli kulaktan kaçmıyor ilk etapta bende anlamamıştım ama açıkçası kalitesyi etkileyecek bir ses değil, ses de değil bu yayılan bir sinyal gibi, evet tam tanımı bu olabilir, bu hiç sıkıntı değil, şu en kısık seste tam kısınca 1 ve 2 kademede ses dengesizliği değişik geldi bana hiçbir cihazda karşılaşmamıştım,o seste müzik dinlemeye elverişli olmadığı için problem olarak görmüyorum, onun dışında ses güzel baya tatlı basslar kuvvetli, pulse x in farkı az daha bass ve her ses seviyesinde stabil, bu da en yüksek seviyede bile bozmuyor desem yeridir sesi ama çok kısık seste sea dalgalanmaları olabiliyor dediğim gibi

Anladim hocam bass icin Pulse X her turlu onde tabi, bu urunun ise ses yuksekligi cok iyi. Ozellikle orta ses seviyesinde (ev ici kullanimda) ses kalitesi olsun basslari olsun cok tatmin etti beni. En yuksek ses seviyesinde basslar eksik kaliyor fakat ev icinde o kadar yuksek sesle dinleyemeyecegim icin, benim icin sorun teskil etmiyor. En alt ses seviyesinde de dinlenmeyecegi icin yine sorun yok hocam dediginiz gibi.

Bu isin siniri yok hocam sizde biliyorsunuz, memnunsaniz bir yerde dur demek sart Benim icin zirvana Enusic Soundcup idi, freefalcon hocamdan onuda alinda artik daha ust seviye cihaz arayisini biraktim, cunku daha iyisini alsaniz, digerlerini kullanmayacaksiniz.

Bende sirf birbirine baglandigi icin Tronsmart T2 dusunuyorum Tam stereo efekti icin, fakat icimden de gerek varmi masrafa diye geciyor. Elimdekilerden cok memnunum cunku.

Bu arada hocam Prize takilip kullanilan Bluetooth hoparlor tavsiyeniz varmi, 10 wattlik performans gostersin yeter, evde her an acik tutup dinleyebilmek icin.

@freefalcon

Hocam Bataryali ve pilli degilde, Prize takilan 10 wattlik performansa sahip Uygun fiyatli ve kaliteli tavsiye edebileceginiz Bluetooth Hoparlor varmi, evde dinleyebilecegimiz?

Tam emin degilim ama 10-20 watt civari diye biliyorum. Amazon fiyatindan bile uygun burda

http://www.hepsiburada.com/creative-d80-wireless-bluetooth-speaker-p-BD85539?magaza=Ucuzlukcu

Asagidaki 30 watt daha iyi bir secim olur

http://urun.n11.com/ses-sistemleri/goldmaster-s-215bt-bluetooth-hoparlor-P137656603

Cok tesekkurler hocam, Creative olunca uygun fiyatli olduğu icin performansı dusuktur diye dusunmustum. Goldmaster a da guvenemedim markasindan oturu. Sizin tavsiyeniz olduguna gore secimlerimi bunlarida ekliyim hocam cok sagolun Xiaomi Mi Al Speaker da 45 dolara cikiyormus, onu da bekleyecegim hocam, uygun fiyata akilli hoparlor cikacagi icin cok merak ettim onuda

@zimilanga

Sagolun hocam freefalcon hocamin dedikleri ile, piyasaya cikacak olan Xiaomi Mi Al Speaker i listeme aldim. Xiaomi da uygun fiyata akilli hoparlor cikarinca onuda bekleyecegim, bakalim nasıl bir cihaz olacak.

Evet hocam kendinize cita olarak belirleyin bana gore, yoksa harcadikca harciyor insan. Bencede siparislerinizde ulasinca elinizden cikarin kullanmayacaklarinizi hocam.

Pulse X her turlu alinir diyorsunuz hocam yani, bass dusmunu olmasak bile. Fazla bass i sevmedigim icin sorun olustururmu diye dusunuyorum hocam, cunku bazi arkadaslar rahatsiz edebileceginden bahsetmis.

Bu arada hocam benim kastettigim iki cihazi birbirine baglamak. 2 adet birbirine baglanan cihaz olarak freefalcon hocamin dedigine gore Tronsmart T2 var bir tek bilinen, 2 Pulse X birbirine baglanmiyor diye biliyorum çünkü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• buraoca2 kullanıcısına yanıt
    pulse x bass agırlıklı, ama telin eko ayarlarından normal seviyeyi aşağıya çekerek bassı bir nevi azaltabilirsin.ama ben bass ses düşkünü olduğum için pulse x kesinlikle vazgeçemeyeceğim bir hoparlör, soundcup 1 numaraya koydum ama ondan bile vazgeçebilirim, çünkü pulse nin tek yekpare olmasına rağmen stereo ayrımını çok daha iyi anlayabiliyorsunuz.soundcup ve türevlerinde iki ana hoparlörden biri önde diğeri arkada olduğu için bu ayrımı daha az hissediyorsunuz. awei y 200 var ses kalitesi temiz tok ama bass hem pulseden hem soundcuptan düşük, outdoor olarak divoom voombox var su geçirmiyor ama o da bass olarak awei y 200, pulse x arasında , eğer hoparlörler birbirine bağlanabiliyorsa tronsmart çok iyi seçim olur, ses kalitesi de önemli tabi. bende kolon olarak bir çift pioneer, bir çift Magnat hoparlör olduğu için bluetooth olmasına rağmen artık ortalık doldu yer yok :)

• freefalcon kullanıcısına yanıt
    eğer radyo hobin varsa sadece radyoya öenem veriyorsan Tecsun markasını tavsiye ederim kardeşim. bende 4 tane radyosu var, hele bir pl 600 ü varki ömürlük evladiyelik birşey, dıjital olmasına rağmen eski radyoların tok kalitesi var, yüzlerce radyo hafızası var, zamanında grundig çinde radyo üretmiş fabrika, ilgin varsa araştırmanı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yanikkoza

Hocam teşekkür ediyorum.
    N11 de fiyatı az daha yüksek
    satıcının kendi sitesinden siparişini verdim.

Ürünü beğendim bana göre yeterli tavsiye eden @freefalcon hocama çok teşekkür ediyorum ...

hocam güzel cihaz değerini bil onların sesini yenileri vermez :) 1 ay önce aynısından vardı sahibinden de temiz değildi almadım, galiba bunun bir önceki modeli var radyo hafıza tuşları farklı diğer yerleri aynı, aldım çok harika cihaz ama lcd ekranda gidip gelmeler oluyor diye geri gönderdim. şimdi bende iki tane sony var ama daha yeni modeller, eski köşeli ilk dıjital modeller çok güzel ses verir, güle güle kullanın

• zimilanga Z kullanıcısına yanıt
    Bass duskunu iseniz haklisiniz hocam. Ben duskunu olmadigim icin aramam hatta fazlasi rahatsiz eder. Fakat ses ayrimi icin ise bile tavsiye edyorsaniz denemek lazim o zaman hocam. Cok sagolun degerlendirmeniz icin tekrar

Haklisiniz hocam, o kadar hoparlör olunca ben olsam dusunmem baska bir cihaz. Siz anladigim kadari ile soundcup da aradiginizi bulamayınca, pulse x arayinda bassi olan daha güçlü bir cihaz arıyorsunuz

• quote:

eğer radyo hobin varsa sadece radyoya öenem veriyorsan Tecsun markasını tavsiye ederim kardeşim. bende 4 tane radyosu var, hele bir pl 600 ü varki ömürlük evladiyelik birşey, dıjital olmasına rağmen eski radyoların tok kalitesi var, yüzlerce radyo hafızası var, zamanında grundig çinde radyo üretmiş fabrika, ilgin varsa araştırmanı tavsiye ederim.

Yok dostum sadece Piknikte radyo dinliyoruz genelde, Rolton E500 yetiyor da artiyor bile

sen sağol kardeşim,aslında denebilir pulse ayarında basslar, sesler kaliteli, radyosu, usb özelliği olan bir ürün hiç fena olmazdı, multi özelliklere aklım kayıyor artık :)
  • Arkadaslar ben asagidaki urunu inceledikten sonra bu fiyatlara alinabilecek en iyi urun olduguna karar verdim ve siparisi gectim. Siz de pahalanmadan siparisi gecin bence. Anker premium u ezip gecmis resmen, Flip 3 ten de iyi gibi geldi

https://youtu.be/H65uiIoHKdI

http://s.aliexpress.com/EFvqyQRV

(2 dolar satici kuponunu eklemeyi unutmayin)

• Anladim hocam hep ayni tarz cihazlar olunca farkli olsun istiyorsunuz artik Bence artik bir yerde dur diyin hocam, istediginiz tepe noktasindaki cihazi da alip bitirin bu isi

@freefalcon

Hocam Soundcup a gore nasil, tekrar bir cihaz satin almaya gerek varmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

Anladim hocam hep ayni tarz cihazlar olunca farkli olsun istiyorsunuz artik Bence artik bir yerde dur diyin hocam, istediginiz tepe noktasindaki cihazi da alip bitirin bu isi

@freefalcon

Hocam Soundcup a gore nasil, tekrar bir cihaz satin almaya gerek varmi?

Soundcup varken gerekmez bence. Zaten ayni N1000 cipsetini kullaniyor ikisi de. Yine de merak etmiyor degilim sesini, gelince daha iyi anlariz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freefalcon -- 4 Ağustos 2017; 8:13:59 >

• quote:

Arkadaslar ben asagidaki urunu inceledikten sonra bu fiyatlara alinabilecek en iyi urun olduguna karar verdim ve siparisi gectim. Siz de pahalanmadan siparisi gecin bence. Anker premium u ezip gecmis resmen, Flip 3 ten de iyi gibi geldi

Hocam earson 160 dan iyi midir bu?

• quote:

Orijinalden alıntı: eyozgurluk

quote:

Arkadaslar ben asagidaki urunu inceledikten sonra bu fiyatlara alinabilecek en iyi urun olduguna karar verdim ve siparisi gectim. Siz de pahalanmadan siparisi gecin bence. Anker premium u ezip gecmis resmen, Flip 3 ten de iyi gibi geldi

Hocam earson 160 dan iyi midir bu?

Ses gucu ve bass olarak kesinlikle daha iyi ama dusuk seslerde karsilastirmak lazim

• quote:

Amazon'da yine süper bir fiyat yakaladım. Kendim de kullandığım Aosder BS 1024 modeli farklı bir isimle satılıyor. Piyasa fiyatı 50-60 dolar arası olan hoparlör 24 dolara düşmüş. 8+8 watt toplam güce sahip. Piyasadaki ışıklı hoparlörlere göre çok daha kaliteli ve yüksek çözünürlüğe yani daha fazla led e ve çok güzel efektlere sahip. Hele ki turuncu renk modunda elektrikli soba gibi görünüyor

https://www.amazon.com/dp/B01FQVVM6S/ref=ord_cart_shr?_encoding=UTF8&psc=1&smid=A3L6VLCZEVZYR5

An itibariyle 20.99 USD

Hocam inşallah iyi araştırma yapmışsındır hatırlarsan ben bir ara bu modeli forumda gündeme getirmiştim, o zamanlar araştırdığımda isoundbar ve jkr diye iki farklı ad ile satıldığını görmüştüm tip herşey aynı ama aliexpresste bile jkr adı ile çoğunlukta satışı olduğunu görmüştüm, ısoundbar olarak bulmak güçtü, şimdi sizin linkini verdiğiniz isim de eklenmiş, bakın bizim youtubdaki elemanın karşılaştırması var mobilde link veremiyorum, tip olarak birebir aynı iki hoparlörü karşılaştırmış önceden de izlemiştim, jkr kr1000 vs isoundbar sl1000s diye aratırsan çıkar, fark var mı yok mu aynı ürünler mi cavap bulabilirsin,farklı gibi geldi bana ses kaliteleri, isoundbar çok güzel cihaz millet bahsetmiş ama o isimle bulamamaktan yakınanlar da olmuş, tip olarak aynı ikisi de ama farklı biraz kaliteleri galiba, sizin verdiğiniz linkteki dahada farklı isimde inşallah iyi çıkar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zimilanga -- 4 Ağustos 2017; 13:48:3 >
    Aynen öyle yapacağım kardeşim yoksa sonu yok, gerek yok yakın kalite cihazları fiyatları uyguna düşüyor diye toplamak, ama mesela freefalcon hocanın tavsiye ettiği ledli hoparlör farklı bir tarz alınabilir şuan 20.99 USD, toplamda 28 e filan geliyor ledleri çok ilginç ve kaliteli geldi bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zimilanga -- 4 Ağustos 2017; 13:41:26 >
  • quote:

Hocam inşallah iyi araştırma yapmışsındır hatırlarsan ben bir ara bu modeli forumda gündeme getirmiştim, o zamanlar araştırdığımda isoundbar ve jkr diye iki farklı ad ile satıldığını görmüştüm tip herşey aynı ama aliexpresste bile jkr adı ile çoğunlukta satışı olduğunu görmüştüm, ısoundbar olarak bulmak güçtü, şimdi sizin linkini verdiğiniz isim de eklenmiş, bakın bizim youtubdaki elemanın karşılaştırması var mobilde link veremiyorum, tip olarak birebir aynı iki hoparlörü karşılaştırmış önceden de izlemiştim, jkr kr1000 vs isoundbar sl1000s diye aratırsan çıkar, fark var mı yok mu aynı ürünler mi cavap bulabilirsin, tip olarak aynı

Evet zaten o video yu izledikten sonra SL-1000S in çok daha iyi olduğunu gördüm, JKR KR 1000 e göre bariz daha iyi. Bir de Anker Premium u ezmiş olması beni çok şaşırttı ve merak içinde sipariş vermemi sağladı SL-1000S şu an bu Addkey ve Niub5 ismi ile satılıyor.

Bu arada ışıklı hoparlörün fiyatı çok iyi, piyasaki ufak dandik ışıklı modeller gibi değil alacak olan düşünmesin bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freefalcon -- 4 Ağustos 2017; 13:51:12 >

• quote:

quote:

Hocam inşallah iyi araştırma yapmışsındır hatırlarsan ben bir ara bu modeli forumda gündeme getirmiştim, o zamanlar araştırdığımda isoundbar ve jkr diye iki farklı ad ile satıldığını görmüştüm tip herşey aynı ama aliexpresste bile jkr adı ile çoğunlukta satışı olduğunu görmüştüm, ısoundbar olarak bulmak güçtü, şimdi sizin linkini verdiğiniz isim de eklenmiş, bakın bizim youtubdaki elemanın karşılaştırması var mobilde link veremiyorum, tip olarak birebir aynı iki hoparlörü karşılaştırmış önceden de izlemiştim, jkr kr1000 vs isoundbar sl1000s diye aratırsan çıkar, fark var mı yok mu aynı ürünler mi cavap bulabilirsin, tip olarak aynı

Evet zaten o video yu izledikten sonra SL-1000S in çok daha iyi olduğunu gördüm, JKR KR 1000 e göre bariz daha iyi. Bir de Anker Premium u ezmiş olması beni çok şaşırttı ve merak içinde sipariş vermemi sağladı SL-1000S şu an bu Addkey ve Niub5 ismi ile satılıyor.

Bu arada ışıklı hoparlörün fiyatı çok iyi, piyasaki ufak dandik ışıklı modeller gibi değil alacak olan düşünmesin bence

Düşünüyorum ledli geçeceğim sipariş galiba, ışıkları çok hoşuma gitti, ortalama sesi olsun yeter, ses kalitesi nasıl ledlinin bu arada? O, fiyata defolu sıkıntılı ürünleri mi eritiyor eleman acaba led'ler bozuk bazıları yanmıyor olabilir bakalım biraz daha düşüneyim 😁

• quote:

quote:

quote:

Düşünüyorum ledli geçeceğim sipariş galiba, ışıkları çok hoşuma gitti, ortalama sesi olsun yeter, ses kalitesi nasıl ledlinin bu arada? O, fiyata defolu sıkıntılı ürünleri mi eritiyor eleman acaba led'ler bozuk bazıları yanmıyor olabilir bakalım biraz daha düşüneyim 😁

Sanmıyorum yorumları çok iyi zaten. Olumsuz yorum yapanlar da afedersin kendi hayvanlıklarını satıcıya mal etmişler. Şarj girişinin kırılması, dışına çıkması, içine göçertilmesi vb. gibi saçma yorumlar var Ben bazen sırf ışıklarını açıp seyrediyorum o derece güzel

• Anker SoundCore Mini
    önerir mısınız
    200liraya kadar ses kalitesi güzel taşınabilir boyutlarda bir tavsiyeniz var mı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.