Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sharpie Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
13.014
Cevap
337
Favori
1.016.365
Tıklama
Giriş
    1102 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mrtkrdag

Merhabalar son zamanlarda ses kalitesi ve 360 derece olmasından dolayı wonderboomi düşünüyorum yaklaşık kuponlar ile 450 ye falan alabilirim diye düşünüyorum. 450 ile 600 lira bandında kalitesinden wattina kadar en iyi ürün hangisidir sizce ?
    (Wonderboom yurtdışından daha uyguna getirebilir miyiz acaba ,) teşekkür ederim şimdiden efendiiim
    2-3 gün önce çok daha iyi fiyata geliyordu ama halen fiyatlara alınabilecek en iyi cihaz şu an Anker Flare+ olur 360 ses için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Anker Motion Plus
    Archeer A320
    Blitzwolf AS2
    Sony XB22
    Sony XB21

|
    |

Wonderboomdan daha mı iyidir ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    freefalcon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1102 Mesaj

evet

|
    |
    mrtkrdag kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Meizu a20 aldım 68 TL ye geçen Trendyol indiriminden parasına göre inanılmaz kaliteli ses veriyor.

Orijinalden alıntı: freefalcon

2-3 gün önce çok daha iyi fiyata geliyordu ama halen fiyatlara alınabilecek en iyi cihaz şu an Anker Flare+ olur 360 ses için

Alıntıları Göster
    Peki üstad, motion+ ile kıyaslarsak.

Ve Bir süre içinde Amerika’ya gidip gelme durumu söz konusu. Ordan bir Bluetooth hoparlör getirmek güzel olur ama karar verebilmiş değilim. Bose HK ya da audiopro vs kafa karışık. Bin-binbeşyüz liraya kadar ne önerirsiniz? İsteğim temiz ve dengeli ses, ev içi en fazla odadan odaya taşıyabileceğim bir hoparlör. 30-40w yeterli.

Motion+ da bu anlamla yeterli ve mantıklı bir tercih olur mu, özellikle dediğim markalara daha fazla para verip, karşılık çok olmaması adına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CantYouSee-ELT -- 14 Kasım 2019; 15:30:21 >

• Yüzbaşı
    884 Mesaj

Merhaba, ben birçok hoparlör kullandım ve şuanda woonderboom kullanıyorum. Bu ürünü ben hepsiburadadan dört dörtlük kampanyasında 399a aldım, takip edersen ara ara bu fiyata düşüyor. Ürüne gelecek olursak seni ses kalitesiyle şaşırtacağına eminim. Hangi beklentilerde olduğunu bilmiyorum ama kısaca bahsedecek olursam çok iyi tizleri var ama bu tizler son seste biraz fazla oluyor, normalde evde yarı sesin üzerinde dinleyemedim sesi baya yüksek. Midler gayet temizdir, bir baterinin veya sanatçının sesi sana çok canlı gelir. Basslar ise sana asla eksiklik hissettirmez hatta şaşırtır bu boyutta bu bassı nasıl veriyor diye. Kısaca ben çok sevdim.
    UE markası Bluetooth hoparlörde öncülerden, bu deneyimini de ürünlerine çok iyi yansıtıyor. Woonderboomun olumsuz yorumları yok denecek kadar az. Şarjı iyi gidiyor. Ben kendi ses anlayışıma göre tavsiye ederim, kalite asla tesadüf değildir. Bu arada yurtdışından alman yerine yurtiçinden alman daha ucuza gelir. Ülkemizde daha uygun şuanda. TWS düşünürsen İkili paketi mediamarktta 799tl idi en son.

|
    |

• Binbaşı
    1102 Mesaj

Flare+ siparişini verdim yakın zamanda Motion Plus ile kıyaslamasını yaparım. Bose Hk falan hiç gerek yok. Özellikle Bose parasının hakkı değil. Taşınabilir hoparlör olarak Audiopro T3 de en iyilerden. Ses olarak Motion Plus ile yakınlar ancak daha iyi basslara sahip. Yalnız T3 ün 2.5kg, Motion Plus ise onun yarısı ağırlığında nerdeyse. Bu fark bile Motion Plus tercihi için yeterli bir sebep. Sonuçta önceliğimiz taşınabilirlik de olmalı bu hoparlörleri alırken. Eğer sabit kullanımsa öncelik Audiopro T10 da tercih edilebilir.

|
    |
    CantYouSee-ELT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhabalar efendim , wonderboom yaklaşık 2 hafta kullandım ve muhteşem bir ürün. Eskiden 600 700 liraya ikilisini bulabiliyor idik ama şu an alamamak bu fiyata üzücü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    kuvars10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1102 Mesaj
    Bu arada ben wonderboom a kötü demedim yanlış anlaşılmasın. O da 400 TL ye gayet alınabilir. Flip 4 e yakın bir ürün. Boom 1-2 serisinin kalitesizliğine rağmen bariz daha başarılı wonderboom ses olarak.

Sadece Flare+ ses ve genel anlamda çok daha üstün wonderboom ile kıyaslanamaz daha üst segment bir ürün.

Samsung Smart TV ile film izlemek için fiyat-performans hangi hoparlörü tavsiye edersiniz?
    |
    |
    freefalcon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hespiburada siyah rengini hala 399a, mediamarktta ikili paketi 799a satıyor bilginiz olsun. Ben woonderboomla ilgili deneyimlerimi yazayım dedim ankerde muhakkak oda çok kalitelidir diye düşünüyorum ama hiç dinleme fırsatım olmadı. Karar sizin.

Bu arada Archeer a320s düşünen varsa elimde bir tane var benimde ve aldığım fiyatında altına vereceğim. Bu ürünle ilgilenen arkadaşlar varsa mesaj atabilirler.

|
    |

Film izleyecekseniz en önemlisi düşük gecikme süresi onun için de motion plus gibi aptx destekli bir ürün almanızı tavsiye edeceğim

|
    |
    ysuleymany kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    @freefalcon Hocam öncelikle konuyu çok faydalı buldum. Bilgilerinize ve kulağınıza hayran kaldım verdiğiniz tavsiyeler için teşekkürler. Ben lg sj3 soundbar almayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz? Alternatif olarak önerebileceğiniz bir cihaz var mıdır?

|
    |
    (Müzik dinlemek için ya da yüksek bass istediğim için değil ama almışken iyisi olsun diyorum ve mümkünse yurtiçinden alabileceğim bir hoparlör olsun)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi havacı27 -- 18 Kasım 2019; 15:29:34 >

Orijinalden alıntı: selmand

Mifa a20 aldım kesinlikle berbat bir hoparlör.

Meizu a20 aldım 68 TL ye geçen Trendyol indiriminden parasına göre inanılmaz kaliteli ses veriyor.
    valla hocam bu mesajiniza cok şaşırdım , her 2 hoparlör de var elimde .
    mifa a10 tws kullandim . mifa a20 suan mevcut , ayrica meizu var . parasina göre vasat bir hoparlör. ses çıkışı , bass tiz vs. bana zayif geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    S.a usta, bluetooth hoparlör fiyatları gerçekten pahalıymış, ben hobi amaçlı kendi hoparlör sistemimi kurmak istiyorum. Kabin yapacağım. 18650 laptop pilleri ve şarj modülüm var. 2+1 yada stereo amplikatör devresine ihtiyacım var. Hoparlörleri kabine monte edeceğim. Üzerine 12 watt lık led ampül de takacağım dimmerle parlaklık ayarlanacak şekilde, loş ışıkta müzik keyfi yapmak amacım. Bunun üzerine de tavsiyen varsa alabilirim, iyi günler herkese.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Chaoss

valla hocam bu mesajiniza cok şaşırdım , her 2 hoparlör de var elimde .
    mifa a10 tws kullandim . mifa a20 suan mevcut , ayrica meizu var . parasina göre vasat bir hoparlör. ses çıkışı , bass tiz vs. bana zayif geliyor.

Alıntıları Göster
    Hocam herkesin kulağı farklı tabii ki ama ben sesin yüksekliğini baz almıyorum sesin ahengi, sesin rengi var birde yani aletin doğru ses vermesi önemli. Belki siz mid.'leri iyi veriyor diyebilirsiniz veya basları iyi diyebilirsiniz ancak notaları ve ahengi müziğe doğru yansıtıyormu, o önemli olan benim için. Ben müziği dinlediğim zaman beni alıp götürmeli. Tabi herkesin kulağı farklı ancak ben bundan sonra Mifa'nın kaliteli bir ürün yapabileceğini düşünemiyorum ne yazık ki.

Meizuda a20 sesi orta seviyeyi geçmedikten sonra çok tatlı ve derinden bir ses veriyor, ses geçişleri ve hangi gerçekten çok tatlı.

Peki kulaklık olarak urbanears plattan 2 dinlediniz mi hiç D&R da deneyebilirsiniz onunda sesi 1000 tl lik kulaklıklarla yarışıyor ama yine "bana göre" ...
    |
    |

• Yüzbaşı
    479 Mesaj
    Elimde Satılık Mifa A10 bulunuyor. İsteyen aşağıdaki linki inceleyebilir.

MİFA A10
    |
    |
üniversite
son dakika
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.