Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (623. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.918
Cevap
373
Favori
1.334.077
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 621622623624625
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, ben birçok hoparlör kullandım ve şuanda woonderboom kullanıyorum. Bu ürünü ben hepsiburadadan dört dörtlük kampanyasında 399a aldım, takip edersen ara ara bu fiyata düşüyor. Ürüne gelecek olursak seni ses kalitesiyle şaşırtacağına eminim. Hangi beklentilerde olduğunu bilmiyorum ama kısaca bahsedecek olursam çok iyi tizleri var ama bu tizler son seste biraz fazla oluyor, normalde evde yarı sesin üzerinde dinleyemedim sesi baya yüksek. Midler gayet temizdir, bir baterinin veya sanatçının sesi sana çok canlı gelir. Basslar ise sana asla eksiklik hissettirmez hatta şaşırtır bu boyutta bu bassı nasıl veriyor diye. Kısaca ben çok sevdim.
    UE markası Bluetooth hoparlörde öncülerden, bu deneyimini de ürünlerine çok iyi yansıtıyor. Woonderboomun olumsuz yorumları yok denecek kadar az. Şarjı iyi gidiyor. Ben kendi ses anlayışıma göre tavsiye ederim, kalite asla tesadüf değildir. Bu arada yurtdışından alman yerine yurtiçinden alman daha ucuza gelir. Ülkemizde daha uygun şuanda. TWS düşünürsen İkili paketi mediamarktta 799tl idi en son.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• CantYouSee-ELT C kullanıcısına yanıt
    Flare+ siparişini verdim yakın zamanda Motion Plus ile kıyaslamasını yaparım. Bose Hk falan hiç gerek yok. Özellikle Bose parasının hakkı değil. Taşınabilir hoparlör olarak Audiopro T3 de en iyilerden. Ses olarak Motion Plus ile yakınlar ancak daha iyi basslara sahip. Yalnız T3 ün 2.5kg, Motion Plus ise onun yarısı ağırlığında nerdeyse. Bu fark bile Motion Plus tercihi için yeterli bir sebep. Sonuçta önceliğimiz taşınabilirlik de olmalı bu hoparlörleri alırken. Eğer sabit kullanımsa öncelik Audiopro T10 da tercih edilebilir.

• kuvars10 K kullanıcısına yanıt
    Merhabalar efendim , wonderboom yaklaşık 2 hafta kullandım ve muhteşem bir ürün. Eskiden 600 700 liraya ikilisini bulabiliyor idik ama şu an alamamak bu fiyata üzücü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu arada ben wonderboom a kötü demedim yanlış anlaşılmasın. O da 400 TL ye gayet alınabilir. Flip 4 e yakın bir ürün. Boom 1-2 serisinin kalitesizliğine rağmen bariz daha başarılı wonderboom ses olarak.

Sadece Flare+ ses ve genel anlamda çok daha üstün wonderboom ile kıyaslanamaz daha üst segment bir ürün.

• freefalcon kullanıcısına yanıt
    Samsung Smart TV ile film izlemek için fiyat-performans hangi hoparlörü tavsiye edersiniz?
  • mrtkrdag M kullanıcısına yanıt
    Hespiburada siyah rengini hala 399a, mediamarktta ikili paketi 799a satıyor bilginiz olsun. Ben woonderboomla ilgili deneyimlerimi yazayım dedim ankerde muhakkak oda çok kalitelidir diye düşünüyorum ama hiç dinleme fırsatım olmadı. Karar sizin.

Bu arada Archeer a320s düşünen varsa elimde bir tane var benimde ve aldığım fiyatında altına vereceğim. Bu ürünle ilgilenen arkadaşlar varsa mesaj atabilirler.

• ysuleymany kullanıcısına yanıt
    Film izleyecekseniz en önemlisi düşük gecikme süresi onun için de motion plus gibi aptx destekli bir ürün almanızı tavsiye edeceğim

• Archeer A320s hoparlörümü satıyorum, henüz ilk şarjı bitmedi ilk şarjı ile duruyor. Fiyat 400tl. İlgilenen olursa ilan linkini özelden gönderebilirim.

• @freefalcon Hocam öncelikle konuyu çok faydalı buldum. Bilgilerinize ve kulağınıza hayran kaldım verdiğiniz tavsiyeler için teşekkürler. Ben lg sj3 soundbar almayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz? Alternatif olarak önerebileceğiniz bir cihaz var mıdır?

• arkadaşlar merhaba, pasif radyatörlü en ucuz bt hoparlör(veya hoparlörler) hangisi?
    (Müzik dinlemek için ya da yüksek bass istediğim için değil ama almışken iyisi olsun diyorum ve mümkünse yurtiçinden alabileceğim bir hoparlör olsun)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi havacı27 -- 18 Kasım 2019; 15:29:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selmand

Mifa a20 aldım kesinlikle berbat bir hoparlör.

Meizu a20 aldım 68 TL ye geçen Trendyol indiriminden parasına göre inanılmaz kaliteli ses veriyor.
    valla hocam bu mesajiniza cok şaşırdım , her 2 hoparlör de var elimde .
    mifa a10 tws kullandim . mifa a20 suan mevcut , ayrica meizu var . parasina göre vasat bir hoparlör. ses çıkışı , bass tiz vs. bana zayif geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • S.a usta, bluetooth hoparlör fiyatları gerçekten pahalıymış, ben hobi amaçlı kendi hoparlör sistemimi kurmak istiyorum. Kabin yapacağım. 18650 laptop pilleri ve şarj modülüm var. 2+1 yada stereo amplikatör devresine ihtiyacım var. Hoparlörleri kabine monte edeceğim. Üzerine 12 watt lık led ampül de takacağım dimmerle parlaklık ayarlanacak şekilde, loş ışıkta müzik keyfi yapmak amacım. Bunun üzerine de tavsiyen varsa alabilirim, iyi günler herkese.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chaoss

valla hocam bu mesajiniza cok şaşırdım , her 2 hoparlör de var elimde .
    mifa a10 tws kullandim . mifa a20 suan mevcut , ayrica meizu var . parasina göre vasat bir hoparlör. ses çıkışı , bass tiz vs. bana zayif geliyor.

Alıntıları Göster
    Hocam herkesin kulağı farklı tabii ki ama ben sesin yüksekliğini baz almıyorum sesin ahengi, sesin rengi var birde yani aletin doğru ses vermesi önemli. Belki siz mid.'leri iyi veriyor diyebilirsiniz veya basları iyi diyebilirsiniz ancak notaları ve ahengi müziğe doğru yansıtıyormu, o önemli olan benim için. Ben müziği dinlediğim zaman beni alıp götürmeli. Tabi herkesin kulağı farklı ancak ben bundan sonra Mifa'nın kaliteli bir ürün yapabileceğini düşünemiyorum ne yazık ki.

Meizuda a20 sesi orta seviyeyi geçmedikten sonra çok tatlı ve derinden bir ses veriyor, ses geçişleri ve hangi gerçekten çok tatlı.

Peki kulaklık olarak urbanears plattan 2 dinlediniz mi hiç D&R da deneyebilirsiniz onunda sesi 1000 tl lik kulaklıklarla yarışıyor ama yine "bana göre" ...

• Elimde Satılık Mifa A10 bulunuyor. İsteyen aşağıdaki linki inceleyebilir.

MİFA A10
  • quote:

Orijinalden alıntı: havacı27

arkadaşlar merhaba, pasif radyatörlü en ucuz bt hoparlör(veya hoparlörler) hangisi?
    (Müzik dinlemek için ya da yüksek bass istediğim için değil ama almışken iyisi olsun diyorum ve mümkünse yurtiçinden alabileceğim bir hoparlör olsun)
    :(
  • quote:

arkadaşlar merhaba, pasif radyatörlü en ucuz bt hoparlör(veya hoparlörler) hangisi?
    Buna cevap verebilecek bir babayiğit yok mu ?
    Sony SRS-XB10 267 liraya düşmüş bu fiyata daha iyisi yoksa almayı düşünüyorum.
    @freefalcon üstad bana bi yardımcı olabilir misin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi havacı27 -- 20 Kasım 2019; 3:16:9 >
  • quote:

Buna cevap verebilecek bir babayiğit yok mu ?
    Sony SRS-XB10 267 liraya düşmüş bu fiyata daha iyisi yoksa almayı düşünüyorum.
    @freefalcon üstad bana bi yardımcı olabilir misin..

Alıntıları Göster
    ucuzdan kastınız nedir? bütçe olarak düşündüğünüz bir rakam varmı?

Douni a7 var düşünürseniz, amazondan almıştım kutusu ve kutu içeriği mevcut, sony xb10 un çok üzerinde bir ürün, ses konusunda xb10 dan daha fazla tatmin eder. Elimde baya hoparlör oldu kullanmıyorum o yüzden elden çıkarabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EaglePaw_ -- 20 Kasım 2019; 16:0:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: EaglePaw_

ucuzdan kastınız nedir? bütçe olarak düşündüğünüz bir rakam varmı?

Douni a7 var düşünürseniz, amazondan almıştım kutusu ve kutu içeriği mevcut, sony xb10 un çok üzerinde bir ürün, ses konusunda xb10 dan daha fazla tatmin eder. Elimde baya hoparlör oldu kullanmıyorum o yüzden elden çıkarabilirim.

Alıntıları Göster
    pasif radyatörlü blueetooh hoparlörlerin en ucuzu hangisi ucuzdan kastım bu hocam, kriter pasif radyatör yani, bütçe olarak max 250 300 ama bu sorumun cevabına göre değişebilir, düşürebilir ya da artırabilirim, Türkiyeden alabileceğim, sıfır hoparlör arıyorum, teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi havacı27 -- 20 Kasım 2019; 16:6:48 >

• havacı27 kullanıcısına yanıt
    Pasif radyatör bir kıstas olmamalı olamazda zira hemen hemen her portable hoparlör zaten pasif radyatörlüdür, kıstasınız ürünü ne şekilde nerede kullanacağınız olmalı mesela dış ortam iç ortam suya dayanıklılık tasarım v.s.
    Xb10 da pasif radyatörlü jbl charge 3 te ama aynı kalite ve seviye değiller, fiyatlarıda aynı değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EaglePaw_ -- 20 Kasım 2019; 17:15:40 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • havacı27 kullanıcısına yanıt
    İstediğinizi ses, boyut, pil olarak detaylandırsanız daha iyi yardımcı olunabilir. 250-300 TL lik bir hoparlörle 700-800 TL lik bir hoparlör arasında elbette fazlasıyla fark olacaktır. İlk sayfadaki incelemeleri okuyarak kendinize uygun modeli tercih edebilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 621622623624625
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.