Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (622. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.918
Cevap
373
Favori
1.334.056
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 620621622623624
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: havacı27

Mifa a20 çok büyük duruyor, ayrıca 30 watta gerçekten ihtiyaç duyacağımı hiç zannetmiyorum. sağolun yine de..

Alıntıları Göster
    30w değil, 15w a20

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozeba

Arkadaşlar eşim ingilizce öğretmeni, köy okulunda görev yapıyor. Listening için kullanmak üzere Bluetooth hoparlör istedi. Kablolu hoparlör kullanmak zor oluyor diyor. Öyle bas tiz vs önemli değil. Sınıf içinde cızırtısız yüksek ses versin yeter.

Önerebileceğiniz ucuz bir hoparlör var mı? Çünkü sürekli elde gezeceği için muhtemelen sürekli düşecek ve kısa sürede bozulacak. Çok para vermek istemiyorum 😀

Meizu a20 nasıldır? Sınıf içinde herkes duyar mı sesini. T&g marka gördüm Hepsiburada'da. O marka nasıldır?
    Ben de İngilizce öğretmeniyim 10watt dan aşağısı sınıfta yeterli gelmez kanımca. 10-12wattlık hoparlöre bakabilirsiniz, ilk sayfada baya bir inceleme var.

• quote:

Orijinalden alıntı: regnar16

vergi kaç tl çıkıcak hocam, ayrıca link verir misiniz
    100-120 tahmini rakam, ama net bilmiyorum.

• havacı27 kullanıcısına yanıt
    F/p ise ilacin sony XB10 ..

Altinda kucuk de bir woofer hoparloru var ufacik ama bassli caliyor ;)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CantYouSee-ELT C kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim cevabınız için

• quote:

Orijinalden alıntı: L30N

F/p ise ilacin sony XB10 ..

Altinda kucuk de bir woofer hoparloru var ufacik ama bassli caliyor ;)
    XB10 Diyorsunuz değil mi? 315 tl en ucuz fiyatı, anker soundcore ile arasında 130 lira fark var :(
    sanırım anker alıp kurtulacam bu çelişkiden, ankerin test karşılaştırma videolarını izledim gayet güzel şu an hoşuma gitmeyen tek şey yuvarlak şekli onun dışında iyi gibi... Cevap için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi havacı27 -- 12 Kasım 2019; 0:33:28 >
  • havacı27 kullanıcısına yanıt
    Tuh hocam ya ben sizin listedekini xb10 sanmisim fiyata dikkat etmedim..

Anker da guzeldir o zaman dinlemedim ancak testlerde youtube de karsilastirmalari vardi..

• Arkadaşlar anker in hangi modelini tavsiye edersiniz. Ali ez de 40 dolara 20 dolar kuponum var.

• quote:

Orijinalden alıntı: ByBaterist

Arkadaşlar anker in hangi modelini tavsiye edersiniz. Ali ez de 40 dolara 20 dolar kuponum var.
    Konu sahibi üstad, motion+ modelini tavsiye etmişti. Oluv da çok beğenmişti incelemesinde. Ali de var mı bilmiyorum

• https://www.aliexpress.com/item/32835210238.html?spm=a2g0o.cart.0.0.1f1b3c00fP1fe6&mp=1

bunu alacaktım fakat çoğu insan şarj portu çok hassas ve kırıldığını okudum yorumlarda.

şöyle camları titretecek bi hoparlör olsa, tv ye de taksam 10 numara olur.
  • Anker soundcore 6w modeli yurtdışından gelme 250 tl alınır mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yibo90 kullanıcısına yanıt
    hocam 6 watt a o para verilmez bence.

bunu kuponla ben 208 e alıyorum.
    https://www.aliexpress.com/item/32835210238.html?spm=a2g0o.cart.0.0.1f1b3c00fP1fe6&mp=1

indirime denk getirirseniz 6 watt tan daha güçlü hoparlör alabilirsiniz o fiyata. ya da mifa a20 alın, şu an 33 dolar ali ex de, indirimli hali yani. kuponunuz da olsaydı daha düşük fiyata da denk getirebilirdiniz.
  • ByBaterist kullanıcısına yanıt
    Teknoloji ürünleri ayrıntılarında boğuldum artık sağ ol cevabın için bakınayım biraz daha

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar son zamanlarda ses kalitesi ve 360 derece olmasından dolayı wonderboomi düşünüyorum yaklaşık kuponlar ile 450 ye falan alabilirim diye düşünüyorum. 450 ile 600 lira bandında kalitesinden wattina kadar en iyi ürün hangisidir sizce ?
    (Wonderboom yurtdışından daha uyguna getirebilir miyiz acaba ,) teşekkür ederim şimdiden efendiiim

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtkrdag

Merhabalar son zamanlarda ses kalitesi ve 360 derece olmasından dolayı wonderboomi düşünüyorum yaklaşık kuponlar ile 450 ye falan alabilirim diye düşünüyorum. 450 ile 600 lira bandında kalitesinden wattina kadar en iyi ürün hangisidir sizce ?
    (Wonderboom yurtdışından daha uyguna getirebilir miyiz acaba ,) teşekkür ederim şimdiden efendiiim
    2-3 gün önce çok daha iyi fiyata geliyordu ama halen fiyatlara alınabilecek en iyi cihaz şu an Anker Flare+ olur 360 ses için

• İlk mesaja yeni incelemeler eklenmiştir

Anker Motion Plus
    Archeer A320
    Blitzwolf AS2
    Sony XB22
    Sony XB21

• freefalcon kullanıcısına yanıt
    Wonderboomdan daha mı iyidir ?

• mrtkrdag M kullanıcısına yanıt
    evet

• Mifa a20 aldım kesinlikle berbat bir hoparlör.

Meizu a20 aldım 68 TL ye geçen Trendyol indiriminden parasına göre inanılmaz kaliteli ses veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

2-3 gün önce çok daha iyi fiyata geliyordu ama halen fiyatlara alınabilecek en iyi cihaz şu an Anker Flare+ olur 360 ses için

Alıntıları Göster
    Peki üstad, motion+ ile kıyaslarsak.

Ve Bir süre içinde Amerika’ya gidip gelme durumu söz konusu. Ordan bir Bluetooth hoparlör getirmek güzel olur ama karar verebilmiş değilim. Bose HK ya da audiopro vs kafa karışık. Bin-binbeşyüz liraya kadar ne önerirsiniz? İsteğim temiz ve dengeli ses, ev içi en fazla odadan odaya taşıyabileceğim bir hoparlör. 30-40w yeterli.

Motion+ da bu anlamla yeterli ve mantıklı bir tercih olur mu, özellikle dediğim markalara daha fazla para verip, karşılık çok olmaması adına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CantYouSee-ELT -- 14 Kasım 2019; 15:30:21 >

• 
Sayfa: önceki 620621622623624
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.