Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (497. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.918
Cevap
373
Favori
1.334.057
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 495496497498499
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DreamSs

ben zaten göndermiştim ama belgelerin hepsini. siğraiş sayfasının bile resmini atmıştım.
    Bende gönderdim ancak aynı durum benim içinde geçerli daha önce 2 kez başıma geldi bulunduğunuz ildeki gümrüğe gelecek belgelerle siz alacaksınız maalesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • stormfather S kullanıcısına yanıt
    anladım hocam bi an sevindim bi an vergisi neyse ödesem keşke dedim hayırlısı olsun artık herkese neyse bizden de onu alsınlar inş. tşk ettim.

• hocam daha iyi bilir.
  • ybektas55 kullanıcısına yanıt
    F serisinin hepsini kullandım özellikle 20watt olan F4 tam bir hayal kırıklığıydı...Onda da yorumlar hep olumluydu ama 20 watt için çok düşük bir sese ve basslara sahipti. Ses kalitesi de vasattı

• EaglePaw_ kullanıcısına yanıt
    Benimki daha çıkış yapmamış malesef

• ByBaterist kullanıcısına yanıt
    Evet aynısı. N11 den almak mantıklı duruyor

• quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

F serisinin hepsini kullandım özellikle 20watt olan F4 tam bir hayal kırıklığıydı...Onda da yorumlar hep olumluydu ama 20 watt için çok düşük bir sese ve basslara sahipti. Ses kalitesi de vasattı
    2018 başlarında F serisini bitirip BW serisine geçmiş ve uzun bir ön hazırlık sonucu BW-AS1'i çıkarmışlar.
    Yekpare alüminyum kasa ve kasa içeriğinde kaliteli komponentler kullanılmış. Özellikle texas instruments Op Amp ses çipine vurgu yapılmış.
    Bose soundlink mini ile kıyaslayanlar var. 80-100$ aralığında satılmış ilk zamanlar şu anda 70$ civarı fiyatı var.
    Ben biraz daha aşağılardan sipariş verdim gelsin bunada bir bakalım.

https://www.kickstarter.com/projects/1997459245/blitzwolf-as1-more-than-just-a-speakerits-an-artwo

Bluetooth Hoparlör Fırsatları!Bluetooth Hoparlör Fırsatları!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ybektas55 -- 19 Mart 2019; 0:24:49 >

• Arkadaşlar Bluetooth Hoparlörler prize bağlıyken de direk çalıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Musab

Arkadaşlar Bluetooth Hoparlörler prize bağlıyken de direk çalıyor mu?
    Bataryaya zarar verebilir

• Yav 1.5 ay oldu turkiyede daha ukimden çıkamadı saka gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

Kinps tam olarak istediğin üründür
    Çok teşekkürler hocam. Boyut olarak biraz ufak geldi ama mifa a10 dan iyi midir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonfırsatbukucu S kullanıcısına yanıt
    Evet ilk sayfada yorumlamıştım ürünü

• dostlar charge 3 için güzel bir fırsat var mı? Birde bu charge 3 ün kendi içinde farklı özellikte olanı var mı yoksa hepsi standart mı?
  • https://youtu.be/IUrcIPCbhBI

• Mifa A10 almak isteyen varsa PM atabilir.
  • Blitzwolf BW-AS2 vs Doss Sounbox XL vs Archeer A320S

Yüklemesi kolay olsun diye video kalitesini düşük tuttum çekimi 2 metre mesafeden yaptım.
    Ses kaynağı olarak AUX bağlantısını kullandım. Ses seviyesi %70 civarı.
    A320S'i ayrı tutarak Blitzwolf ile Doss'u kıyaslamak istiyorum.
    Ses yüksekliği, ses kalitesi yaklaşık aynı seviyede her iki cihazın. BW-AS2'de ses çıkışları 4 yöne dağıtıldığı için 360 derece ses yayılma etkisi oluşuyor. (XL'de tüm çıkışlar önde)
    Bass seviyesi BW-AS2'de biraz daha yüksek (XL'ye kıyasla)
    Her 3 cihazında ağırlıkları yaklaşık aynı. Boyut olarak BW-AS2 kompakt yapısıyla en küçüğü.
    Fiyat olarakta BW-AS2 şimdilik avantajlı yakında XL ile aynı fiyat seviyesine gelecek gibi.

Bluetooth Hoparlör Fırsatları!Bluetooth Hoparlör Fırsatları!Bluetooth Hoparlör Fırsatları!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ybektas55 -- 19 Mart 2019; 14:28:5 >

• Tronsmart mega modelini masaüstü sistem topladığım ve ses sistemi alacağım için satmak istiyorum 250 TL ye ilgilenenler dm atabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: ybektas55

Blitzwolf BW-AS2 vs Doss Sounbox XL vs Archeer A320S

Yüklemesi kolay olsun diye video kalitesini düşük tuttum çekimi 2 metre mesafeden yaptım.
    Ses kaynağı olarak AUX bağlantısını kullandım. Ses seviyesi %70 civarı.
    A320S'i ayrı tutarak Blitzwolf ile Doss'u kıyaslamak istiyorum.
    Ses yüksekliği, ses kalitesi yaklaşık aynı seviyede her iki cihazın. BW-AS2'de ses çıkışları 4 yöne dağıtıldığı için 360 derece ses yayılma etkisi oluşuyor. (XL'de tüm çıkışlar önde)
    Bass seviyesi BW-AS2'de biraz daha yüksek (XL'ye kıyasla)
    Her 3 cihazında ağırlıkları yaklaşık aynı. Boyut olarak BW-AS2 kompakt yapısıyla en küçüğü.
    Fiyat olarakta BW-AS2 şimdilik avantajlı yakında XL ile aynı fiyat seviyesine gelecek gibi.

ortadaki ne kadar güzel bişeymiş hocam

• Darion kullanıcısına yanıt
    Hepsi birbirinden güzel cihazlar. A320S en pahalı olanı dolayısıyla en değerlisi.
  • ybektas55 kullanıcısına yanıt
    bw sesi dağıttığı için diğerlerine göre sesi dağıtıp düşük kalmış gibi geldi bana ama tabi o ortamda bulunup dinlemek lazım.

ama bunlarla müzik dinledikten sonra diğerleri çok yavan geliyor, doss xl i 5-10 dakika kullanıp douni a7 ile vs kıyaslama hatası yaptım, douni mifa 10 u falan eziytor derken xl yanında oyuncak kaldı resmen.

dinlememek lazım bunları ufak bişey alıp onla idare etmek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 19 Mart 2019; 17:16:24 >

• 
Sayfa: önceki 495496497498499
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.