Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
12.745
Cevap
328
Favori
998.604
Tıklama
Giriş
    64 Mesaj
    su anda tronsmart element mega aliexpress'te 254 tl'ye inmis durumda. en dusuk 220 tl'yi gormustu, tabi o zamanlar farkinda olmadigim icin alamamistim.

ote yandan aklimi hep doss xl kurcaliyor ama amazon'dan kargo+vergiyle 600 tl'ye geliyor. daha uyguna alabilecegim bir yer bilen yahut almis olan var midir?

tronsmart element mega yahut doss xl'dan birini secicem. tronsmart tam bir f/p iken, doss xl bir tik daha koyarim keyfime bakarim tadinda bir f/p benim gozumde. satin almis yahut kullanmis olanlardan biraz yonlendirme yapmasini rica ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: ybektas55

Ses yüksekliği ile kıyaslanabilir belki fakat aynı kategoride değiller.

Doss XL'deki 12W Subwoofer dengeleri kendi lehine değiştiriyor. Bataryası biraz zayıf kalıyor Mega'dan.

Mega'nın sesi biraz yüksek fakat Bass ve ses kalitesinde XL açık ara önde.

Bu tür soruları "eyözgürlük" soruyordu genelde. Şimdi aklıma geldi ekleme yaptım.

Alıntıları Göster
    Tronsmart mega alsam mı diye düşündüm bi an ama geçti :) bluetooth 5.0 destekli sağlam bir mp3, mp4 çalar bakıyorum

Orijinalden alıntı: abeslank

Tronsmart mega alsam mı diye düşündüm bi an ama geçti :) bluetooth 5.0 destekli sağlam bir mp3, mp4 çalar bakıyorum

Alıntıları Göster
    neden gecti hocam? eksi yonu olarak neyi gordunuz ki?

Vtin R2 Tronsmart T6 dan bariz daha iyi, mega ile ses yüksekliği aynı ve daha kaliteli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freefalcon -- 16 Ocak 2019; 23:54:4 >
    |
    |
    Fx_57,5 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Satıcı zarar edeceğini anlayıp TR gönderimini kapattı ve fiyat artırdı. Alanlara hayırlı olsun

|
    |
    eyozgurluk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tronsmart megayı kullanmadım ama elimde doss xl var ybektas55 sağolsun sayesinde amazondan indirimli olarak almıştım. Doss xl ile mega arasında Arada dağlar denizler gibi bir fark yoksa benim için gerek yok.

|
    |
    fkrt cgn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

US $14.15 62%OFF | Mifa A1 Wireless Portable Bluetooth Speaker Waterproof Mini Stereo music Column Outdoor Handfree LoudSpeaker Suppot TF/SD Card

https://s.click.aliexpress.com/e/ciWwpOZ

Orijinalden alıntı: freefalcon

Mifa A1 14$ kaçmaz

US $14.15 62%OFF | Mifa A1 Wireless Portable Bluetooth Speaker Waterproof Mini Stereo music Column Outdoor Handfree LoudSpeaker Suppot TF/SD Card

Bende gördüm onu. Önceki kampanyalara göre fiyatı iyi fakat küçük ürünler ilgimi çekmiyor artık. Birkaç tane var süs niyetine duruyor.

"Vtin R2" ile Sadece "Vtin" farkı nedir acaba. ayrı cihazlar mı. Daha güncel versiyon falan mı..
    |
    |
    freefalcon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerkanGD -- 17 Ocak 2019; 3:5:55 >

Ben halen aktif olarak kullanıyorum. Özellikle banyoda çok iyi iş görüyor yani küçük yerlerde düşük seslerde iyi iş yapıyor. Bir de sağlam,suya dayanıklı ve micro sd olmasından dolayı şu an en fp cihaz diyebilirim benim gözümde. Millet deli gibi JBL Go alırken A1 çok daha iyi bir seçenek ufak hoparlör konusunda ama fazla farkına varan yok sanırım.

|
    |
    ybektas55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Vtin marka ismi

R2 model kodu

|
    |
    SerkanGD kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: SerkanGD

DOSS DS-1685 Sound Box XL güzel fırsatmış sanırım ama kaçırdık.. ürün fiyatı 49 dolar + 20 dolar kargo + 14 dolar vergi var ama 20 dolar kargo iptali ile uyguna gelirdi.
    Hocam ne zaman oldu bu indirim?

|
    |
    quote:

Mifa A1 14$ kaçmaz

Hocam tl ile 77 ye geliyor acaba artmış.mı.fiyat?

|
    |
    quote:

Ben halen aktif olarak kullanıyorum. Özellikle banyoda çok iyi iş görüyor yani küçük yerlerde düşük seslerde iyi iş yapıyor. Bir de sağlam,suya dayanıklı ve micro sd olmasından dolayı şu an en fp cihaz diyebilirim benim gözümde. Millet deli gibi JBL Go alırken A1 çok daha iyi bir seçenek ufak hoparlör konusunda ama fazla farkına varan yok sanırım.
    Kendi sınıfında güzel cihaz. Bir ara elime geçti test ettim ve beğendim hatta konuda soranlara tavsiye ettiğimde oldu.
    Fiyatıda en düşük seviyesinde. Bu tür bir ürüne ihtiyacı olan kaçırmasın fırsatı.

Orijinalden alıntı: ybektas55

Kendi sınıfında güzel cihaz. Bir ara elime geçti test ettim ve beğendim hatta konuda soranlara tavsiye ettiğimde oldu.
    Fiyatıda en düşük seviyesinde. Bu tür bir ürüne ihtiyacı olan kaçırmasın fırsatı.

Alıntıları Göster
    Hocam 14 dolar 77 ye geliyor kupon falan gözükmüyor doğru.mu?

quote:

Orijinalden alıntı: eyozgurluk

Hocam 14 dolar 77 ye geliyor kupon falan gözükmüyor doğru.mu?

Alıntıları Göster
    Kupon yok. Çıplak fiyatıyla gayet uygun. Bende öylesine sepete atmıştım alacağım galiba.

Hocam.hangi.rengi alıyorsunuz

|
    |
    ybektas55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    gecen hafta mifa a10 almıstım, bu fiyata mifa a1 de aldım, kullanırız bir yerde fiyat uygun gibi.
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: abeslank

Tronsmart megayı kullanmadım ama elimde doss xl var ybektas55 sağolsun sayesinde amazondan indirimli olarak almıştım. Doss xl ile mega arasında Arada dağlar denizler gibi bir fark yoksa benim için gerek yok.
    ne kadara gelmisti hocam acaba? mega doss xl'dan daha iyi degil zaten, neden almayi dusundunuz ki? sanirim doss xl'dan daha da iyi bir seyi dusunuyorsunuz? tasimasi, saga sola goturmesi kolay mi doss xl'i?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fkrt cgn -- 17 Ocak 2019; 10:47:17 >
    |
    |
    Bahsedilenler: abeslank
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bey Azura
seo paketleri
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.