Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (431. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.918
Cevap
373
Favori
1.334.079
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 429430431432433
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sefaMseven

27kasimda ki indirimle 245₺ ye aldığım mifa a30 elime ancak bugün ulaştı

Ürün oldukça büyük ve evde dekoratif olarak da kullanılabilecek bir parça ses olarak da beni tatmin etti

Hocam nerden aldınız acaba ?

• Merhabalar..konuda tavsiyeler üzerine önce Tribit XSound Go daha sonra Aptoyu ve en son da Almanyadan gelen bir tanıdık vasıtasıyla Tribit XBoom aldım..Tribite neden bu kadar takıldım bilmiyorum ama en sonunda istediğim ses ve kalitede cihazı buldum çok mutluyum..400 liraya belki özellik ve marka bakımından daha iyi cihazlar vardır o kadar araştırmadım moralim bozulmasın diye :) Ama şuana kadar dinlediğim (gerek aldıklarım gerek mağazalarda incelediklerim) cihazlardan çok yukarıda bir cihaz..Henüz şarja takmadım bitsin tam şarj sonrası pil ömrüne vs bakacağım..Gelişmeleri olumlu/olumsuz ileride burada paylaşırım..

Görüşmek üzere

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese iyi günler. Buradaki tavsiyeler üzerine Mifa a10 siparişi verdim Aliexpress üzerinden. Fakat ptt üzerinden kontrol ettiğimde kargo ülkeye giriş yapmış fakat hala gümrüğe sevk edilmemiş yada yola çıkmamış görünüyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda gümrükte dediler. ptt sorgusu bu şekilde

Ülkeye giriş yapalı 5 gün oldu ama hala hareket yok Çinden ülkeye giriş yapması daha kısa sürdü neredeyse

• arkadaşlar öncelikle bütçem max 600 lira, evde nadiren ve mutfakta ama bilhassa yazları dışarda (caddebostan sahilde) kullanmak için sesi sesi dengeli ve kaliteli, caddebostan kalabalığında duyabileceğim kadar yüksek ses verebilen (bazen etraftan gelen sesler nedeniyle elimdeki lg np7550nin sesi yetersiz geliyordu) ve batarya kapasitesi ortalamanın üstünde bir bluetooth hoparlöre ihtiyacım var.konunun en az 100 sayfasını okudum ama çok fazla seçenek var, tecrübeli arkadaşların tavsiyesini bekliyorum.
  • Rand_Al_Thor kullanıcısına yanıt
    ben satıyorum hocam a30 almak istediğimden
  • exclbr kullanıcısına yanıt
    AliExpress üzerinden cybermonday de

• must@fa M kullanıcısına yanıt
    Amazon ilk alışverişlerde kargo siliyor, haberiniz olsun.

• mifa a10 aldım bende arastırmam sonucunda..

app store daki mfia music uygulaması ile ilgili sorunum va yalnız, telefon normal bluetooth ile ayarlardan baglanıyorum sorun yok, uygulama üzerinden bulmuyor ama cihazı, sd karttaki müzikleri calmak degğiştirmek vs için uygulama kullanımı mümkün mü bu uygulamada mifa a10 tarafından desteklenmiyor mu?
  • Exec031 E kullanıcısına yanıt
    Gümrükte 2 haftaya kadar bekleyebilir rutin bir durum. Bazen şansan 3-4 günde çıktığı oluyor. Ptt ye sorunca yoğunluktan oluyor cevapları... Anlaşılan artık hoparlörlerin %90 ı gümrüğe girecek bundan sonra. Malum radyo kontrolü de yapıp ekstra vergi çıkaracaklar...

• Mifa i8 geldi şirin birşey .. şimdimüzik deniyorum. Yalnız Şu müziği calamıyor. Arka fondan cızırtı vs geliyor bu müzikten. Başka Bluetooth hoparlör de sorun yok. Başka şarkılarda sorun yok. Ama bu şarkı ne özelliği varsa çalmıyor. Deneyebilecek birisi var mi.

https://youtu.be/iuep4UqK3_8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radiko1 -- 10 Ocak 2019; 21:6:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: radiko1

Mifa i8 geldi şirin birşey .. şimdimüzik deniyorum. Yalnız Şu müziği calamıyor. Arka fondan cızırtı vs geliyor bu müzikten. Başka Bluetooth hoparlör de sorun yok. Başka şarkılarda sorun yok. Ama bu şarkı ne özelliği varsa çalmıyor. Deneyebilecek birisi var mi.

https://youtu.be/iuep4UqK3_8
    Merhaba o şarkı benim telefondada çalmıyor bilginize hoparlörsüz deneyin bakalım sizde çalacak mı?

• Minirig 3 efsane bir cihaz olmuş. Elimdeki her şeyi çıkarıp Minirig 3 alacağım büyük ihtimalle.

• MiniRig 3 gerçekten inanılmaz bir ürün. Ufacık şey kendinden kaç kat büyük hoparlörlerden 2 kat fazla sesi sıfır bozulma ile veriyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: sefaMseven

AliExpress üzerinden cybermonday de
    Teşekkürler hocam.

Bim'e gelen Meizu A20'yi almıştım denemek ve merakımı gidermek için beğendim ürünü fakat daha iyi bir ürüne geçmek istiyorum. A20'yi kuzenim istedi,ona veririm.

Genelde film-dizi izlerken kullanıyorum ama müzikte dinliyorum. Bu tarz aletlerde bilgim malesef sıfır. Aradığım özellikler:
    -Portatif olması(Taşınmıcak kadar olmasın yeter)
    -Bataryanın +10 saat gitmesi
    -Temiz ses+basların iyi olması

Dediğim gibi çok anlamıyorum malesef,bana uygun(200 Tl civarı,kesin şunu al derseniz artabilir) önerebileceğiniz uygun fiyatlı ürün veya ürünler nelerdir ? Şubatta Almanya'ya gidiyorum,oradan da alabilirim.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exclbr -- 10 Ocak 2019; 16:36:35 >
  • Arkadaşlar merhaba ilk sayfadaki ürünler güncelliğini koruyor mu? Ayrıca maksimum 250 tlye f/p hangi model var? Bu arada ikinci el az kullanılmış ürün varsa düşünebilirim.

• Hoparlörün birisine bluetooth bağlantısı yapılıyor. Hoparlörlerin fonksiyon tuşlarıyla birbirine bağlanması gerek.
    Kullanım kılavuzunda yazması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dHmann

Gri renk Doss pro sıfır, kutusu açıp kontrol edildi. Satılıktır. İlgilenenlere duyurulur.
    https://www.aliexpress.com/item/DOSS-SoundBox-Pro-TWS-Wireless-Bluetooth-Speaker-2-10-Drivers-with-Flashing-LED-Light-Enhanced-Bass/32904287034.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.2fd04c4d3iEr9R

güncel

• freefalcon kullanıcısına yanıt
    Cihaz UKİM'e girdi dün. Sizce beklemeli miyim yoksa telefon vs ulaşıp direkt istedikleri belgeleri yollayım mı ? Vergi vs. kesin çıkar mı acep
  • Exec031 E kullanıcısına yanıt
    UKİM artık pek çok paketi açıyor. personel eksikliğiyle birleşince yavaşlama kaçınılmaz. radyo özelliği yoksa, vergisiz ödeme sınırını aşmadıysa ücret çıkmaz en fazla 5 lira gibi bir paket açma/kontrol ücreti alırlar diye tahmin ediyorum. 1 hafta 10 gün civarı beklemeye hazır olun ama
  • ss480 S kullanıcısına yanıt
    Bekleyeceğiz artık yapacak birşey yok malesef. 5 lirayı ödeyeğiz ona da yapacak birşey yok. Radyo özelliği yok diye biliyorum Mifa a10 almıştım. satıcıya 15 $ altı yazdırmıştım inşallah belge isteyip uğraştırmazlar
  • 
Sayfa: önceki 429430431432433
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.