Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (430. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.918
Cevap
373
Favori
1.334.024
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 428429430431432
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mstfmd

ilk mesajdaki videolara baktım a20 daha iyi bass görünüyor
    Nayn

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba
    Hali hazırda Lojitech z240 marka model hoparlörümü bluetooth 4.x destekleyen şu alet ile kullanmaktayım. Hoparlörler sabit ve taşıma ihtiyacı duymuyorum. ( Hep mutfakta duruyor ve yalnızca orada ihtiyaç oluyor :)

Bir yandan da doss xl -her ne kadar pahalı gelse de- güzel ve kaliteli görünüyor ve incelemelerde öyle söylüyorlar nitekim aklımı çeliyor :)

AMA, ses kalitesi anlamında ikisi arasındaki fiyat farkına değecek bir ürün müdür doss xl ? ( Taşınabilirlik benim için önemsiz)

Burada hem doss xl hemde bu ürünü denemiş birini bulmam imkansız gibi ama dandik 2.0 hoparlörlerden çok daha iyi ses veren bir ürün diyebilirim z240 için.

Velhasıl ne dersiniz geçmeye değer mi ?

Kullandığım ürünler bunlar:
    hoparlör 200-250 tl civarı ki bence o parayı hiç haketmez :) bluetooh zımbırtısıda 25 lira.
    Bluetooth Hoparlör Fırsatları!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barış Can -- 7 Ocak 2019; 15:18:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mstfmd

ilk mesajdaki videolara baktım a20 daha iyi bass görünüyor
    Merhaba hem A10 hemde A20 sahibiyim kesinlikle A20 çok daha iyi A10 ile kıyaslamak elma ile armutu kıyaslamak gibi olur elinizde A10 var ise A20 önermem ancak yok ise kesinlikle alınabilir bir hoparlör fiyat olarakta çok iyi bence iyi günler.

• arkadaşlar bana 300-450 lira arasında, yüksek ve iyi ses veren, şarjı iyi giden ve büyüklüğü ortalama olan bir hoparlör lazım (lg np7550 boyutu olabilir), hali hazırda lg np7550 kullanıyorum ancak yeni bir hoparlör arıyorum, çok sayfa ve çok model olduğu için böyle sorma ihtiyacı hissettim.
  • kralkarga kullanıcısına yanıt
    Burada fırsat bekle 2 haftada 1 çok iyi bişeyler çıkıyor

• Arkadaşlar motomax çıkışlı Audio Pro Addon T3'ü 4 gündür hiç şarjdan çıkarmadığım halde hala kablosuz olarak kullanamıyorum, kabloyu çektikten sonra cihaz açılmıyor ışık falan yanmıyor. Kablosuz olarak zaten pek kullanmam ve uygun fiyata aldığım için şikayetçi değilim fakat aynı durumu yaşayan, çözen var mı ? Alyan ile batarya bölümünü açtım, içinde batarya var ve bağlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Do Squats -- 8 Ocak 2019; 2:6:34 >
  • Do Squats kullanıcısına yanıt
    Lityum pillerde belirli bir voltajın altına düştüğünde(pil başına 2.8V gibi) pili ölü gibi görüp şarj aletleri şarj etmeye biliyor. T3 ürünü malum yıllardır var çoğumuzun pili boş gelmişti sanırsam ancak voltajı aşırı düşmeyenler şarj etmiştir. Çözüm var mı evet var ancak 4 pil olduğundan biraz zorlayabilir. Aşağıdaki video yu izlemenizi tavsite ederim.

https://youtu.be/1DVzscqaYYo

• darkjester kullanıcısına yanıt
    Hocam ızgara ile hoparlörler arasında ince siyah bi bez koyuyorlarmış bildiğim kadarıyla. O tozluk vibrasyon yapıyor. Sizde var mı ona bir bakın. Ben de Amazon comdan aldım o tozluk yoktu ve sesinde herhangi bir bozulma da yok.

• Dostlar amazondan 119 dolara Sony XB40 alıcam. Ancak hiç buradan alışveriş yapmadım devamlı aliexpress ten alışveriş yapıyordum.bu sitede dikkat etmemngerrkenler nelerdir? Resimdeki ürüne devam et dediğimde adresim çıkyo. Hiç alışveriş yapmadığım için sitenin çok yabansıyım.

• A30 kovalıyorum inş güzel fırsatlar olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: djoguzhan55

A30 kovalıyorum inş güzel fırsatlar olur.
    olurda gümrük %20 makas almadan bırakmıyor artık..
  • complete_ kullanıcısına yanıt
    Aliden ve amazon.comdan yokluyorum amazonda kargo baya pahalı tutuyo gümrük ücreti olarak 7.5 dolar filan alıyo alide ise kargo ücretsiz gümrük parası full sana ait artık kaçlık makas atarsa..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: must@fa

Dostlar amazondan 119 dolara Sony XB40 alıcam. Ancak hiç buradan alışveriş yapmadım devamlı aliexpress ten alışveriş yapıyordum.bu sitede dikkat etmemngerrkenler nelerdir? Resimdeki ürüne devam et dediğimde adresim çıkyo. Hiç alışveriş yapmadığım için sitenin çok yabansıyım.
    https://www.amazon.com/Sony-Portable-Wireless-Speaker-Bluetooth/dp/B01N280F73/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1546981765&sr=8-3&keywords=sony+speaker+xb40

Sağ tarafta sepete at seçeneği var. + 45$ kargo ve vergi var.

• quote:

Orijinalden alıntı: ybektas55

https://www.amazon.com/Sony-Portable-Wireless-Speaker-Bluetooth/dp/B01N280F73/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1546981765&sr=8-3&keywords=sony+speaker+xb40

Sağ tarafta sepete at seçeneği var. + 45$ kargo ve vergi var.

Alıntıları Göster
    Hocam 48 dolar çok yüksek rakkammış. Peki 500 tlye kadar başka bi hoparlör tavsiyeniz olurmu? Daha önce mifa a 10 aldım sonrasında a20 bir türlü istediğim bass ve ses kalitesine ulaşamadım. Şu anda n11de anker soundcore pro 290 tl. Mifadan sonra bu ürün bana nasıl gelir sizce? Yani değer bi fark olurmu yada başka tavsiyede alabilirim. Bu hoparlör işi gerçekten hastalık, o nedenle ara ara buraya yazıp soruyorum sizler sayesinde çok şey öğrendim şimdiden çok teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: must@fa

Hocam 48 dolar çok yüksek rakkammış. Peki 500 tlye kadar başka bi hoparlör tavsiyeniz olurmu? Daha önce mifa a 10 aldım sonrasında a20 bir türlü istediğim bass ve ses kalitesine ulaşamadım. Şu anda n11de anker soundcore pro 290 tl. Mifadan sonra bu ürün bana nasıl gelir sizce? Yani değer bi fark olurmu yada başka tavsiyede alabilirim. Bu hoparlör işi gerçekten hastalık, o nedenle ara ara buraya yazıp soruyorum sizler sayesinde çok şey öğrendim şimdiden çok teşekkürler..

Alıntıları Göster
    Bass kalitesi arıyorsanız benim tecrübe ettiğim ve severek kullandığım cihaz Doss XL

https://www.amazon.com/dp/B071JN4FW6?aaxitk=oCU2Gt8qqNiIcEVkv22vXQ&pd_rd_i=B071JN4FW6&pf_rd_p=3ff6092e-8451-438b-8278-7e94064b4d42&hsa_cr_id=2957351180001&sb-ci-n=productDescription&sb-ci-v=DOSS%20SoundBox%20XL%2032W%20Bluetooth%20Speakers%2C%20Louder%20Volume%2020W%20Driver%2C%20Enhanced%20Bass%20with%2012W%20Subwoofer.%20Perfect%20Wireless%20Speaker%20for%20Phone%2C%20Tablet%2C%20TV%2C%20and%20More&sb-ci-a=B071JN4FW6

10$ kuponla toplam 95$ şu anki fiyatı.

• Mifa A10 satmak isteyen var mı ?
  • https://www.hepsiburada.com/philips-px840t-bluetooth-50w-mikro-muzik-sistemi-p-HBV000008JHVK?magaza=Hepsiburada

İlginc bir urun 50w ve 299tl yaziyor. Urunle ilgili bilgisi yorumu olan ?

• quote:

Orijinalden alıntı: EmreNX

https://www.hepsiburada.com/philips-px840t-bluetooth-50w-mikro-muzik-sistemi-p-HBV000008JHVK?magaza=Hepsiburada

İlginc bir urun 50w ve 299tl yaziyor. Urunle ilgili bilgisi yorumu olan ?
    Özelliklerinden anladığım kadarıyla
    - Aktif sub yok
    - Dahili pil yok
    - 52Cm genişliği ile taşınabilirliği düşük
    - Eski tip radyolu CD çalarlı müzik setinin Bluetooth eklenmiş hali.

• 27kasimda ki indirimle 245₺ ye aldığım mifa a30 elime ancak bugün ulaştı

Ürün oldukça büyük ve evde dekoratif olarak da kullanılabilecek bir parça ses olarak da beni tatmin etti

• Seste netlik isteyenler için Vifa Helsinki'yi öneririm. Motomax'ten aldım ve ses gayet berrak. yalnızca bass ağırlıklı bir speaker değil. Bilginize.
    https://www.motomax.com.tr/vifa-helsinki-misty-blue-12015
  • 
Sayfa: önceki 428429430431432
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.