Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (329. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.918
Cevap
373
Favori
1.334.057
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 327328329330331
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam kinps 32,99 + vergi olmuş yav. Başka önerdiğiniz bir kaynak var mı satın almak için, şuan mifa a10 sahibiyim, aynı şekilde temiz ve dengeli ses veren bir hoperlör arıyorum, yardımınıza ihtiyacım var :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sony xb20 fena indirim var dostlar ihtiyacı olan kapsın dnr da ikinci el fiyatına alıyosunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: kaand12@

Hocam kinps 32,99 + vergi olmuş yav. Başka önerdiğiniz bir kaynak var mı satın almak için, şuan mifa a10 sahibiyim, aynı şekilde temiz ve dengeli ses veren bir hoperlör arıyorum, yardımınıza ihtiyacım var :)
    Ayrıca mifa 10 sahibi olarak aynı dengeli bir ses profili isteyerek mifa a20 alınabilir mi? Şuan indirimde 35$ kargo dahil. Acil cevap lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: musty578

sony xb20 fena indirim var dostlar ihtiyacı olan kapsın dnr da ikinci el fiyatına alıyosunuz
    Yollamıyorlar, yollamayacaklar. Ben aldım 2 haftadır bekliyorum. Bu kurdan sonra hayatta da yollamazlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atanamayansantrafor

Yollamıyorlar, yollamayacaklar. Ben aldım 2 haftadır bekliyorum. Bu kurdan sonra hayatta da yollamazlar.

Alıntıları Göster
    parayı aldılar niye yollamasınlarki dnr damı battı yoksa

• quote:

Orijinalden alıntı: musty578

parayı aldılar niye yollamasınlarki dnr damı battı yoksa

Alıntıları Göster
    Hayır. Düşük fiyattan paranızı alıyolar, stok yok diye bekletiyorlar. Sebebini burada yazmam uygun olmaz. Google'a '' D&R sipariş hazırlanıyor '' yazarsanız uygun cevabı alırsınız.
  • Aliexpress 1 usd=6.82 tl den kesmiş siparişimi, ya da enpara kredi kartı, artık kuru kim belirliyorsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agtr -- 1 Eylül 2018; 1:18:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

Aliexpress 1 usd=6.82 tl den kesmiş siparişimi, ya da enpara kredi kartı, artık kuru kim belirliyorsa
    Mesai saati dışında hercama yaptıysanız yüksek çekiyorlar. Ben vakıfbank kullanıyorum harcamayı döviz bazında gösteriyor ödeme yapılan zamandaki kur üzerinden TL olarak çekiyor.
    Bu kampanyada çok harcama yaptım inşallah ay sonuna kadar biraz düşüş olur dolarda.
  • charge 3 800 liradan 1400 lira olmuş ben xtreme 1100 e aldım bune anasını satıyım memlekete bak
  • Oontz ve urbanears ile karşılaştırırsanız işime yarar şuanda oontz var çok memnunum ama babamada alacam ne alayım karar vermedim

• quote:

Orijinalden alıntı: kaand12@

Ayrıca mifa 10 sahibi olarak aynı dengeli bir ses profili isteyerek mifa a20 alınabilir mi? Şuan indirimde 35$ kargo dahil. Acil cevap lazım

Alıntıları Göster
    Mifa A20 biraz daha iyi ozellikle bass konusunda. Doss 20w en mantıklısı olurdu ancak Indirimler bitmiş

• Doss xl uzun Kararsızlık sonucu sipariş verdim ve kargoya verilmiş hesaptan da.380 çekilmiş. İndirimler de bitmiş.

• ybektas55 kullanıcısına yanıt
    Hocam, kuponları son ana bırakınca böyle oldu malesef. Yine de çok üründe güzel fiyat vardı kuponla, öncesinde 13 usd verdiğim bir ürünü 1.67 usd ye aldım (speaker değil)

• quote:

Hocam, kuponları son ana bırakınca böyle oldu malesef. Yine de çok üründe güzel fiyat vardı kuponla, öncesinde 13 usd verdiğim bir ürünü 1.67 usd ye aldım (speaker değil)
    Neydi o urun merak ettim özel değilse

Ben de tanesi 0,30$ dan baya Cafele kablo stokladım(50cm). Guzel fiyatlar vardı ama keske sıcak fırsatlarda aliexpress indirimli urun paylasma konusu acabilseydik. Bazı satıcılarda guzel kuponlar da vardı

• freefalcon kullanıcısına yanıt
    Kartuş aldım hocam, kulaklık vs doldurduk bakalım ;)

Bu kartuş fiyatı şu an ve öncesinde 13.38 usd. Çipli ve orijinale yakın performansı var, ayrıca 1 haftada geliyor

Bluetooth Hoparlör Fırsatları!

• quote:

Kartuş aldım hocam, kulaklık vs doldurduk bakalım ;)

Bu kartuş fiyatı şu an ve öncesinde 13.38 usd. Çipli ve orijinale yakın performansı var, ayrıca 1 haftada geliyor

Bedavaya almışsın neredeyse hocam. Bu kampanyada kuponlar vs. ile dolar bazında çok uygun fiyatlı ürünler vardı fakat kur yükselişi bize kardan zarar ettiriyor.

Hocam.doss xl kaç günde gelir tahminen

• quote:

Orijinalden alıntı: eyozgurluk

Hocam.doss xl kaç günde gelir tahminen
    SG post ile göndermişler daha yola çıkmamış görünüyor. Ortalama 20 günde gelmesi lazım.
    Hocam.Siz.10 üzerinden kaç veriyorsınuz bu hoparlörü?

• quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

Flip 4>Xb20>Xb21

Alıntıları Göster
    Peki xb30?

• 
Sayfa: önceki 327328329330331
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.