Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (328. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
15.918
Cevap
375
Favori
1.333.940
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Denemek için sadece sizin bu ürünü attım hani ürüne özel mi diye yine olmadı.Bakalım bugün tekrar saat 16.00 da deneyeceğim
  • 16:00'da değil, o pasifik saatine göre zamanı. Türkiye'de 14:00'da başlıyor her 6 saatte bir kupon veriliyor. Büyük kırmızı kutulara basarsan 25/5 kupon alabilirsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün Edifier MP202 duo aldım, 65.17 dolar tuttu indirimlerle birlikte 54.63 dolara geldi.

Satıcı ile iletişime geçip 25 dolar altında beyan etmesini söyledim. Umarım sorunsuz gelir.
  • cocainer kullanıcısına yanıt
    Hocam.bu duo modelinde 2 tane oluyor dimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyozgurluk kullanıcısına yanıt
    Evet 2 tane var TWS olarak çalışıyor.
  • merhabalar freefalcon ve değerli arkadaşlar,

Doss IPX6 20W ile Mifa a20 arasında kaldım. hangisini önerirsiniz? yoksa bunlar yerine fiyatı biraz da az olan a10 mu almalı? saygılarımla...

• quote:

Orijinalden alıntı: ullumanitu

https://m.trendyol.com/geneva/touring-xs-kahve-bluetooth-hoparlor-gn-touringxscgn-p-2572359?boutiqueId=189016
    Trendyoldan uzak durun harman kardon aldım tedarik edilemiyor diye iptal ettiler 2 hafta bekletip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isok -- 29 Ağustos 2018; 20:17:2 >
  • isok kullanıcısına yanıt
    https://www.hepsiburada.com/bluetooth-hoparlorler-c-60004557

• Değerli dostlarım yaklaşık 6 ay önce amazon üzerinden aldığım xb20 im bozuldu ses seviyesi %70-80 e getirdiğimde parçada bas a geldiği anda kendini kapatıyor.

Amazon'la görüştum iade edeceğim üründen son derece memlundum yenisini göndermelerini söyledim ama yeni seri çıktığı için galiba stoklarında yokmuş

Şimdi yeni bir hoparlör almayı düşünüyorum ama sizin değerli yorunlarınıza ihtiyacım var

Bütçemi gözden geçirdiğimde Xb21'le Flip 4 gözüme çarpıyor ama ikisi hakkındada hiçbir fikrim yok bu iki ürünüde deneyip fikirlerini paylaşacak arkadaşlar varmı?

Birde charge 3 ün ismi çok geçiyo ama fiyatı biraz beni aşıyor bütçemi zorlayıp bunu almaya değer mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ns Glow

Değerli dostlarım yaklaşık 6 ay önce amazon üzerinden aldığım xb20 im bozuldu ses seviyesi %70-80 e getirdiğimde parçada bas a geldiği anda kendini kapatıyor.

Amazon'la görüştum iade edeceğim üründen son derece memlundum yenisini göndermelerini söyledim ama yeni seri çıktığı için galiba stoklarında yokmuş

Şimdi yeni bir hoparlör almayı düşünüyorum ama sizin değerli yorunlarınıza ihtiyacım var

Bütçemi gözden geçirdiğimde Xb21'le Flip 4 gözüme çarpıyor ama ikisi hakkındada hiçbir fikrim yok bu iki ürünüde deneyip fikirlerini paylaşacak arkadaşlar varmı?

Birde charge 3 ün ismi çok geçiyo ama fiyatı biraz beni aşıyor bütçemi zorlayıp bunu almaya değer mi?
    Flip 4>Xb20>Xb21

• Arkadaslar ue boom 2 ile ilgili gorusleriniz neler. Daha once kullanan deneyen var mi? Kur artisi vurmadam 590 civarina alinabiliyor suan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yingyangtwinz

Arkadaslar ue boom 2 ile ilgili gorusleriniz neler. Daha once kullanan deneyen var mi? Kur artisi vurmadam 590 civarina alinabiliyor suan.
    Sadece sesi yüksek ama kalitesiz bir hoparlör. Flip 3 bile daha iyi...o fiyata cok daha iyi seçenekler var

• hocam doss xl vergi ile 370+ 80 desek 450 ye geliyor 50 tl artan kur ile. 450 tl ye doss xl dan daha iyi kaliteli bir hopalör seçeneği var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyozgurluk -- 30 Ağustos 2018; 19:4:37 >
  • EDIFIER Official Store çok iyi çalışıyor, her soruma hemen cevap verdiler 18/08/29 03:54 tarihinde ürünü satın aldım, 18/08/29 19:41 tarihinde kargoladıklarına dair mesaj attılar, takip no verdiler, ayrıca $18 olarak beyan ettiklerini söylediler. Umarım üründen de müşteri hizmetleri kadar memnun kalırım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyozgurluk

hocam doss xl vergi ile 370+ 80 desek 450 ye geliyor 50 tl artan kur ile. 450 tl ye doss xl dan daha iyi kaliteli bir hopalör seçeneği var mı ?
    freefalcon'un yanıtlaması daha doğru olur, ama yorumlara bakılınca doss xl şu anda alınabilecek en iyilerinden duruyor.
    http://switcher.oluvsgadgets.net bu sistem çok güzel yapılmış. Doss XL mevcut, karşılaştırma yapabilirsiniz sizde.
  • cocainer kullanıcısına yanıt
    Doss xl ile charge 3 ü karşılaştırdım bana göre doss xl daha iyi geldi . Yüksek ihtimal eşit ayarda cihazlar ve arada neredeyse 2 katı fiyat var .
    Aliexpresste doss un ucuza satıldığı bir modeli ( 19 dolara herkes kapışmıştı) :) de tribit ile karşılaştırdım. Açık ara tribit daha iyi. 19 dolar değil 9 dolar olsaydı sıcak olurmuş.
    Site çok iyi , sesleri anlamak için de iyi bir kulaklık lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyozgurluk -- 31 Ağustos 2018; 0:44:32 >
  • eyozgurluk kullanıcısına yanıt
    İndirim bitmeden almalısınız o zaman :) güzel indirim denk geldi. Her ne kadar döviz sıkıntılı olsada F/P yine çok iyi..

Bu arada site gerçekten iyi, çeşit biraz daha bollaşsa süper olacak..

• JBL Charger 3 arıyorum arkadaşlar en uygun nerde bulabilirim? Replika tavsiye eder misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boromir

JBL Charger 3 arıyorum arkadaşlar en uygun nerde bulabilirim? Replika tavsiye eder misiniz?
    Charge 3 alınacak zaman değil malesef. 1300 TL ye fırlamış Replikalar çok kötü. Replika yerine 100-150 TL ye alabileceğin markalı çin hoparlörleri çok daha iyi ses verir.

• 
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.