Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (291. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.918
Cevap
373
Favori
1.334.038
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet radyosu da var, benim bulunduğum bölgede radyolar pek iyi çekmiyor o yüzden çekim gücüyle ilgili kesin bir şey diyemeyeceğim ama frekansları yakalıyor, hafıza kartı, radyo ve ne olduğunu çözemediğim usb c benzeri lightning yazan çıkışı var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • freefalcon kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam
  • https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_log%C4%B1tech-mx-sound-premium-bluetooth%C2%AE-hoparl%C3%B6r-siyah-1179788.html?rbtc=%7C%7C%7C%7Cp%7C%7C&gclid=Cj0KCQjw37fZBRD3ARIsAJihSr2GEuFDSk_r6oGoZhahYyqXr2a9Ogt9wG6zTihVb1mxkuGtuVdHv14aAsHKEALw_wcB&gclsrc=aw.ds&dclid=CPSc5f6a6tsCFRK-dwodR_UKWQ

LOGITECH MX Sound Premium Bluetooth® Hoparlör Siyah

Arkadaşlar bu ürün için yorumunuz nedir? Hocam özellikle sizin yorumunuzu merak ediyorum.@freefalcon

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: zimilanga

Evet radyosu da var, benim bulunduğum bölgede radyolar pek iyi çekmiyor o yüzden çekim gücüyle ilgili kesin bir şey diyemeyeceğim ama frekansları yakalıyor, hafıza kartı, radyo ve ne olduğunu çözemediğim usb c benzeri lightning yazan çıkışı var
    Bilgilendirme için çok teşekkür ederim

• zimilanga Z kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim sağolun

• quote:

Orijinalden alıntı: unicornek

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_log%C4%B1tech-mx-sound-premium-bluetooth%C2%AE-hoparl%C3%B6r-siyah-1179788.html?rbtc=%7C%7C%7C%7Cp%7C%7C&gclid=Cj0KCQjw37fZBRD3ARIsAJihSr2GEuFDSk_r6oGoZhahYyqXr2a9Ogt9wG6zTihVb1mxkuGtuVdHv14aAsHKEALw_wcB&gclsrc=aw.ds&dclid=CPSc5f6a6tsCFRK-dwodR_UKWQ

LOGITECH MX Sound Premium Bluetooth® Hoparlör Siyah

Arkadaşlar bu ürün için yorumunuz nedir? Hocam özellikle sizin yorumunuzu merak ediyorum.@freefalcon
    Dahili pili yok ve sadece 12w rms...100 TL den fazla ederi yok bende

• bir adette ben aldım 14 dolara f1, enparanın kuruyla 66.03 tlye geldi. umarım beklentiyi karşılar
  • Cbaooo f1 den bende sipariş verdim.

• Kinps de indirim bekleyen varsa bu gece 2 de kısa süreli indirimde olacak. Tahminen yine 18-20$ arası olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freefalcon -- 24 Haziran 2018; 14:37:5 >
  • Ben de aldım f1 ..76TL..Hızlı gelir inşaallah..2000 mah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desert@eagle -- 24 Haziran 2018; 15:19:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zimilanga

CBAOOO F1 ve Mifa A10 u karşılaştırdım. boyut olarak ikisi de aynı boyutta uzunlukları aynı, cbaooo biraz daha dar, malum mifa üçgenimsi. mifa daha güçlü bir hoparlör basslar sanki daha belirgin yalnız mifa da müzik dinlerken sanki sesin önünde bir perde var. o perde Cbaooo F1 de yok, midler ve tizler daha belirgin geldi bana, zevkler ve renkler tartışılmaz ama Cbaooo f1 müzik dinlemek için sanki daha tatlı geldi bana , sesteki detaylar sanki daha belirgin, üstelik aliexpress flash indirimden 12 usd ye aldığımı da dikkate aldığımda bedavaya almışım, dünden beri test ediyorum dinliyorum hala bitmedi şarjı. Hem CBAOOO F1 videosunu , hem de mifa A10 ile karşılaştırdığım videoyu ekliyorum, nifa ses olarak daha yüksek....

CBAOOO F1 Aliexpress link:https://tr.aliexpress.com/item/F1-Wireless-Speaker-Portable-Bluetooth-Speaker-Outdoor-Bass-Stereo-HIFI-Laptop-with-Mic-TF-card-AUX/32845637532.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.4f1a4c4dNXul2A

CBAOOO F1 video: https://youtu.be/IIEiFOYqHAw

CBAOOO F1 vs Mifa A10 video: https://youtu.be/oyvS_1aZyE8

Hocam Mifa A10 basların zayıflığı ile eleştirilen bir cihaz. Siz Mifa Bass konusunda daha iyi demişsiniz bu kısmı anlamadım. Cihaz ilgimi çekiyor ama bass kısmında söylediğiniz kafamı karıştırdı.

• quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

Kinps de indirim bekleyen varsa bu gece 2 de kısa süreli indirimde olacak. Tahminen yine 18-20$ arası olur
    Hocam neden fiyat 19 dolar iken 6 dolar vergi gözüküyor ?
  • STND kullanıcısına yanıt
    Alan arkadaşlara hayırlı olsun, o fiyata berrak , net sesli, seste parazit filan gibi sorunlar olmayan bir cihaz, hocam bu hoparlör bass severler için yeterli olmaz, bu demek değilki bass hiç yok cihazda, bass var, tam merkeze bir bass diyaframda koymuşlar, mifa ile karşılaştırdığım videoyu izlerseniz bass konusunda farkları az çok belli oluyor, bu dolar kurunda 60-70 tl ye bu ürün değerlendirilir, böyle ucuz cihazda bundaki pil performansı da çok çok iyi, eline alınca zaten ucuz izlenimi vermiyor, malzemesi çok temiz ve sıfır hata var bendekinde plastik ön ızgara geçişleri, girişlerin yerleştirildiği yerler ben gayet memnunum, ürün aliexpresstede satıldığı yerlerde çok iyi puan almış 5 üzerinden 4.9, yorumlar oradan da okuyabilirsiniz ürün hakkında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zimilanga -- 25 Haziran 2018; 3:38:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyozgurluk

Hocam neden fiyat 19 dolar iken 6 dolar vergi gözüküyor ?

Alıntıları Göster
    Ürün değeri 32$ olduğu için indirime girse de vergi yok olmuyor. Bunu Amazon la konuşup iade ettirmek lazım

• İlgilenen arkadaşlar olursa, model yükselttiğimden ötürü BOSE SoundLink Mini II cihazımı satıyorum. Ürünün tüm kutu içeriği eksiksizdir. Ayrıca 35$'a aldığım Orjinal Bose kılıfını da veriyorum. Ürün muhteşem ses kalitesi (bas, tiz ve ses dolgunluğu anlamında) ile burada tartışılan ürünlerden çok çok farklıdır.
    Sahibinden ilan no. 581791516
  • Forumdan gördüğüm çok övülen Tronsmart Element Mega bugün geldi. Çıkardığı dev sesi çok beğensem de çok ihtiyacım olmadığını fark ettim. Bugün sadece denemek için kutudan çıkardım. Kargo beklemek istemeyen olursa aldığım fiyata bırakabilirim. Konunun müdavimlerinden başkasına gitmesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bala5252 -- 26 Haziran 2018; 17:12:7 >
  • bala5252 kullanıcısına yanıt
    fiyat nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: bala5252

Forumdan gördüğüm çok övülen Tronsmart Element Mega bugün geldi. Çıkardığı dev sesi çok beğensem de çok ihtiyacım olmadığını fark ettim. Bugün sadece denemek için kutudan çıkardım. Kargo beklemek istemeyen olursa aldığım fiyata bırakabilirim. Konunun müdavimlerinden başkasına gitmesin.
    fiyat nedir?
  • Yahu biraz daha para vereyim deyip LG Sj4 soundbar aldım ama gel gör ki Mifa A10'dan yalnızca 2 tık yukarıda ses veriyor. Subwoofer olmasa resmen bir hiç. 699 lira verdim bir de ama iade edeceğim. Onun da bluetooth özelliği vardı ama o paraya değmez. Soundbar almayı düşünen arkadaşlara kesinlikle bu modeli önermem. Bu sefer kesin Tribit alacağım.

• Ohol Oula kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle cihazınızda bir sorun var bende 80w lık Philips soundbar var son ses açmak mümkün değil. Sj4 e baktım 300w inletmesi lazım

• 
Sayfa: önceki 289290291292293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.