Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (222. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.918
Cevap
373
Favori
1.334.077
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kezzo1964

freefalcon hocam amazonda hoparlörleri incelerken iki model buldum

1-"BestOnly IPX7" 222 adet incelemede 4,9 yıldız almış fiyatı 35,99 USD Türkiye'ye gönderimi yok.

2-"Poweradd Musicfly" 67 adet incelemede 5 yıldız almış fiyatı 59,99 USD Türkiye'ye gönderimi var.

Sizce amazondaki kullanıcı değerlendirmelerine güvenip yüksek puan almış ürünleri sipariş etmelimiyiz. Bunu şunun için soruyorum ben pulse x aldım müşteri değerlendirmeleri 1094 incelemede 4,2 yukarıdaki ürünlerden puan olarak düşük oysa Türkiye'de tutulan bir ürün.

Boşver dostum bunları o fiyata çıkacaksan amazon.de deki Sony Xb20 yi kaçırma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Teşekkür ederim hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: SCCR

Bak bana duruldum Hiç sesim çıkıyor mu

Kimbilir ne kavgalar yaşadın durmak için

• freefalcon hocam hazir bilgili birini bulmusken kafamdaki bi soruyu da sormak istiyorum

jbl mi ue mi?

arkadasimin ue boom 2 si var ben bayildim cok guzel cihaz, ama bu konuda da genelde jbl lafi geciyor

• Freefalcon hocam uyarınız ile Almanya amazon dan sony XB20 siparişini verdim. Hocam amazon.com da kargo ve vergi ayrı gösteriliyor. Almanya amazonda kargo yok galiba.

Hocam şu anda pulse x im var mifa a10 (TWS li olan)siparişi geçtim. Bir de yukarıda belirtiğim gibi sony XB siperişi versim. Toplamda 3 adet hoparlörüm oldu. Aslında mifa a20 almayı planlıyordum ama tavsiyeniz üzerine XB20 yi aldım. Muhtemelen Mifa a20 defterini kapatacağım.

İyi akşamlar.
  • Goldmaster enjoy 100 diye bir hoparlör var,

16w

İki orta sürücü iki tiz ve iki tane de pasif radyatör e sahip,

Dijital Radyo,USB SD karttan çalma , Bluetooth 4.2 gibi özellikleri var,

180tl ye n11 de 200tl Evkur da

Böyle bir ses yok , koca salonu inletiyor,özellikle elektronik dinliyorsanız hiç kaçırmayın,

Teknosa da test edebilirsiniz.

Bluetooth Hoparlör Fırsatları!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi solideo -- 26 Şubat 2018; 12:17:14 >

• freefalcon kullanıcısına yanıt
    Hocam 50 Euro üzerine Kargo bedava değil miydi indirdiler mi limiti acaba Kargo ücreti yazmıyor vergi çıkıyor sadece

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hboz90 H kullanıcısına yanıt
    49 € ve üzeri bedava kargo

• freefalcon kullanıcısına yanıt
    selam..bir adet a10 sipariş verdim..bildirim için tşk .ler. forumu okudukça kafa karışıyor limiti artıtıp başka seçeneklere yöneliyor insan.mifa bi gelsin ..duruma göre başka altarnatiflere bakarım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paint It Black

freefalcon hocam hazir bilgili birini bulmusken kafamdaki bi soruyu da sormak istiyorum

jbl mi ue mi?

arkadasimin ue boom 2 si var ben bayildim cok guzel cihaz, ama bu konuda da genelde jbl lafi geciyor

UE Boom 2 yi Flip 3 le bile kıyasladığımda bariz kötüydü sesi, Flip 4 çok daha iyi

• kezzo1964 K kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun XB20 bu fiyata kaçmazdı bence

Flip 4 ile karşılaştıran ve daha iyi olduğunu söyleyenler de var ama benim buna pek inanasım gelmiyor Flip 4 ün 1 tık altı olduğunu düşünüyorum, gelince ilk işim ikisini kıyaslamak olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: yurtkann

selam..bir adet a10 sipariş verdim..bildirim için tşk .ler. forumu okudukça kafa karışıyor limiti artıtıp başka seçeneklere yöneliyor insan.mifa bi gelsin ..duruma göre başka altarnatiflere bakarım..

Hayırlı olsun, Mifa A10 F/P olarak çok iyi bir yerde,pişman etmez bu fiyata

• Freefalcon hocam cep boyutlarında en iyi bass veren hoparlör hangisi sence? Sanırım yavaş yavaş bende speaker bağımlısı oluyorum

• Dodocool un minik siyah hoparlörünü aldım o boyuttan o kalite ses muazzam, avuç içinde kayboluyor, koleksiyonerler kaçırmasın

• Alman amazonu seçtiğimde sony xb20 Türkiye ye gönderilmiyor ibaresi var fiyat 50 euro

• zimilanga Z kullanıcısına yanıt
    Öyle diyor ama gönderiyor almak istiyorsanız sepete atıp ilerleyin yakında bitecektir indirim

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgur

Freefalcon hocam cep boyutlarında en iyi bass veren hoparlör hangisi sence? Sanırım yavaş yavaş bende speaker bağımlısı oluyorum

Mifa M1 veya A1

• Sony XB20 Amazon'daaki incelemelerde belirtilen eksiklikleri:

- Çalışırken şarj edilemiyor. (çok fena!)

- Şarjının vaad edildiği gibi 12 saati bulmadığı, 8 saat ancak olabildiği yazılmış. (Hatta 5 saatte bitiyor diyen bile var.)

- Pil durum göstergesi yok.

- Müzik çalarken, mesaj geldiğinde müzik otomatik duruyor, ama kendi devam etmiyormuş. (çağrı geldiğindeki durumu nasıl bilmiyorum)

- Şarjı azaldığında ses yüksekliği de azalıyormuş. (Bu çok kötü.) 2-2,5 saat sonra ses performansı düşmeye başlıyor diye yazmışlar. (adam plaja götürmüş, 1,5 saat sonra düşmeye başlamış, müziğin dinlenecek hali kalmamış.)

Almayı düşünüyordum ciddi ciddi ama, özellikle 1, 2 ve sonuncudaki olumsuzluklar işi bozdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: kanihba

Sony XB20 Amazon'daaki incelemelerde belirtilen eksiklikleri:

- Çalışırken şarj edilemiyor. (çok fena!)

- Şarjının vaad edildiği gibi 12 saati bulmadığı, 8 saat ancak olabildiği yazılmış. (Hatta 5 saatte bitiyor diyen bile var.)

- Pil durum göstergesi yok.

- Müzik çalarken, mesaj geldiğinde müzik otomatik duruyor, ama kendi devam etmiyormuş. (çağrı geldiğindeki durumu nasıl bilmiyorum)

- Şarjı azaldığında ses yüksekliği de azalıyormuş. (Bu çok kötü.) 2-2,5 saat sonra ses performansı düşmeye başlıyor diye yazmışlar. (adam plaja götürmüş, 1,5 saat sonra düşmeye başlamış, müziğin dinlenecek hali kalmamış.)

Almayı düşünüyordum ciddi ciddi ama, özellikle 1, 2 ve sonuncudaki olumsuzluklar işi bozdu.

Çok iyi bildiğim ürünler hakkında Amazon'da öyle saçma yorumlar yapılıyor ki artık pek okumuyorum ordaki olumsuz yorumların çoğunu. özellikle de sonuncusu yani sesin pil azalınca azalması bana çok saçma geldi ve inandırıcı değil Gelince görücez artık, en kötü zararsız satarız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freefalcon -- 25 Şubat 2018; 11:57:38 >

• Sony XB20 vs Mifa A20 vs jbl flip 4 arasında hangisi daha iyi seçim?

sanırım jbl flip açık ara bass konusunda daha iyi gibi aralarından ama fiyatı da daha fazla.

önerdiğiniz ürün nedir? başka model marka da olabilir
  • 
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.