Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (190. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.918
Cevap
375
Favori
1.333.915
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sürekli yurtdışı satış linkleri veriliyor, 30€ üzeri gümrüğe takılmıyor mu merak ettim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ürün hakkında bilgisi olan var mı? Eskiden iyi ürünleri vardı fakat bu ürün nasıldır acaba? Edifier MP270:

https://www.amazon.com/Edifier-Portable-Bluetooth-rechargeable-controls/dp/B074PFVMD7

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozzyzeus -- 28 Aralık 2017; 22:21:52 >
  • Ohol Oula kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle değil. O fiyatta en iyisi Xiaomi MDZ-15.
  • ubeceren kullanıcısına yanıt
    satıcı daha düşük yazıyor muhtemelen
  • Ed Vedder kullanıcısına yanıt
    Çok övülmüş ama benim kafam karıştı..

• Ohol Oula kullanıcısına yanıt
    Kafa karışacak birşey yok hocam. Youtube'de testleri izleyebilirsin. Xiaomi cidden çok üstün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

quote:

Hocam bu hoparlör konusunda benimde merak ettiğim, iyi hoparlörlere sahip bir telefona göre performansi ne durumda acaba? Gearbest de 8 dolara bulunabilince benimde dikkatimi çekiyor ama, sizinde belirttiginiz gibi acaba beklenti ne yönde olmali? Kaliteli Stereo Hoparlörlere sahip telefon kadar ise, almaya gerek yok. Ama daha fazlasıni sunabiliyor ise denemek gerekir

Kaliteli bir hoparlörü olan telefona göre en az 2 kat fazla sesi var. Telefonla da kıyaslarsak ayıp olur:) Sesi gayet kaliteli bozulma yok. Zaten cihazın boyutunu görünce beklentiyi yükseltemiyorsun fazla 8 dolara her türlü alınacak bir ürün

Anladim hocam, o zaman almak gerekir cok sağolun acaba şarjı ne kadar gidiyordu hocam? Boyutu zaten cok iyi, ses de en az 2 kat fazla ise daha ne olsun bu fiyata dediğiniz gibi

Full şarj kullanmanmadım sanırım o yüzden net bir şey söyleyemem ama en azından 4-5 saat gider diye düşünüyorum.

Bu arada Mifa A20 ye ilk indirim geldi ama halen sipariş yok Ha gayret Mifa daha güzel indirimler olacak inşallah

https://www.aliexpress.com/item/-/32847434470.html?spm=a2g0s.13010208.99999999.288.6bgRUa

• quote:

Orijinalden alıntı: Ed Vedder

Kafa karışacak birşey yok hocam. Youtube'de testleri izleyebilirsin. Xiaomi cidden çok üstün.

Peki hocam teşekkürler.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam bu hoparlör konusunda benimde merak ettiğim, iyi hoparlörlere sahip bir telefona göre performansi ne durumda acaba? Gearbest de 8 dolara bulunabilince benimde dikkatimi çekiyor ama, sizinde belirttiginiz gibi acaba beklenti ne yönde olmali? Kaliteli Stereo Hoparlörlere sahip telefon kadar ise, almaya gerek yok. Ama daha fazlasıni sunabiliyor ise denemek gerekir

Kaliteli bir hoparlörü olan telefona göre en az 2 kat fazla sesi var. Telefonla da kıyaslarsak ayıp olur:) Sesi gayet kaliteli bozulma yok. Zaten cihazın boyutunu görünce beklentiyi yükseltemiyorsun fazla 8 dolara her türlü alınacak bir ürün

Anladim hocam, o zaman almak gerekir cok sağolun acaba şarjı ne kadar gidiyordu hocam? Boyutu zaten cok iyi, ses de en az 2 kat fazla ise daha ne olsun bu fiyata dediğiniz gibi

Full şarj kullanmanmadım sanırım o yüzden net bir şey söyleyemem ama en azından 4-5 saat gider diye düşünüyorum.

Bu arada Mifa A20 ye ilk indirim geldi ama halen sipariş yok Ha gayret Mifa daha güzel indirimler olacak inşallah

https://www.aliexpress.com/item/-/32847434470.html?spm=a2g0s.13010208.99999999.288.6bgRUa

Peki hocam sağolun, 4-5 saat bile o boyut icin yeterli

İndirimlerin baslamasi iyi olmus hocam, bakalim ne zaman beklenen seviyeye gelebilecek

• quote:

Hocam artik bu indirime ne zaman girer siz ve SCCR hocam daha iyi bilirsiniz İndirimler ile yine 30-35 dolar seviyelerine inmesi lazim bana göre (normal fiyati ise 40-45 dolar olmali dediginiz gibi). Yine Maksimum fiyati gösterip, tanitimi bu sekilde yapıyorlar diye düşünüyorum, bizim cihazimiz bu fiyati hakediyor diyebilmek adina.

Umarim Flip 4 performansinda bir cihaz görürüz hocam, basslardan fazlasiyla soz etmisler; ses kalitesi de iyi olursa, Tws özelliği ile de tadından yenmez uygun fiyata alinabilirse

Ben sıramı @freefalcon'a verdim. . Aşağıdaki fotoğraftan görüleceği üzere aile çok geniş. Kareye giremeyen olup üzülenler oldu. Şaka bir yana A20 yi almak için çok erken zaten o fiyatlarla da kimse almaz. Nihai oturacağı fiyat 35 - 45 USD arası olacaktır. Alacaklara şimdiden hayırlı olsun

• SCCR kullanıcısına yanıt
    Peki sağolun hocam o fiyatlar beklenilecek yani, Mifa A10'un ilk indirimle satıldığı fiyatlar gibi. Zaten sizlerin arşivinize diyecek yok hocam Yukarıdakilerin 2 si de mi Easyacc DP200'dü hocam, yoksa biri DP300 mü? Birde 3 Tane mi Mifa A10 gördüm ben

Dostyle'ı başa koymanızın da bir sebebi var gibi geldi hocam sanki

Sağ aşağıda biraz boşluk bırakmışsınız hocam Mifa A20 için; sizde çıkınca alırsınız, dayanazsınız biliyoruz sizi Hatta 3'ü de Mifa A10 ise, 2 tanesine yön verip; TWS için Çift Mifa A20 alırsınız hocam

Bu arada sizdende bayağıdır Deneyim aktarımınızı göremiyoruz hocam, Ggmm'leri de çiftlemişsiniz sonunda hayırlı olsun

• buraoca2 kullanıcısına yanıt
    İşler yoğun pek firsat bulamiyorum yazmaya. Evet a10 3 ude. Tepedekiler dp200 . Ggmm ler 11. 11 'den beri çift evde ayrı odalarda multiroom modunda kullanıyorum. Dostyle güzel isyerinde durdugu icin en yogun kullandığım ürün fakat son zamanlarda pil performansı iyice düştü. Pil modifikasyonu yapmayı düşünüyorum. Fotoğraftaki aile dahada geniş imkan buldukça satıp yeni ürünleri denemeye çalışıyorum. Ama bu sıra almama modundayım. Duraklama dönemi diyelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: SCCR

İşler yoğun pek firsat bulamiyorum yazmaya. Evet a10 3 ude. Tepedekiler dp200 . Ggmm ler 11. 11 'den beri çift evde ayrı odalarda multiroom modunda kullanıyorum. Dostyle güzel isyerinde durdugu icin en yogun kullandığım ürün fakat son zamanlarda pil performansı iyice düştü. Pil modifikasyonu yapmayı düşünüyorum. Fotoğraftaki aile dahada geniş imkan buldukça satıp yeni ürünleri denemeye çalışıyorum. Ama bu sıra almama modundayım. Duraklama dönemi diyelim.

Anladım hocam, duraklama dönemine girmeniz biraz iyi olmuş sizin için (Eşiniz açısından ). Çift Mifa A20 gelebilecek diyebiliriz o zaman; A10 bile 3 tane olduğuna göre

Anladım hocam, tekrar stoklara girmedi Dostyle'da. Zaten benim imkanım olmayınca girecek tekrar stoklara, biliyorum. Neyse zaten Mifa A20'yi beklemeye başladık; sanırım Mart indirimlerinde beklenilen fiyata düşer; zaten daha 3 ay var

M9, fiyatını hakkediyor mu dersiniz?

• agtr A kullanıcısına yanıt
    M9 şuan pahali 11.11,B.F. veya festival zamanı 47 Usd civarına düşüyor fiyatı o zamanlar alınabilir. O civarlardaki fiyatı hakeden bir ürün. Mifanin her ürünü kendi kategorisinde belirli bir kalitenin üzerinde gönül rahatlığı ile alınabilir. Ben alırken gümrüğe takılmıştı o yüzden bana biraz pahalıya geldi.

• amazon dan aldığım TaoTronics Pulse X Bluetooth Hoparlörümü satıyorum.

hiç kullanmadım. sıfırdır.

fiyat 140 tl dir.

teşekkürler hocam, takipte dursun o zaman
  • Kulak ustu kulaklik onerisi yapabilirmisiniz bluedio t4s guzel diyorlar bunun disinds oneriniz var mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Hiç de sıra vermiş gibi durmuyorsun bu resimden

Ben de tamam artık almıyorum yeter diyorum ama iyi bir şey görünce dayanamıyorum, ne olacak bu halimiz bilmiyorum

Bu arada Doss Soundbox Color da almışsın performansı nasıl onun, mesela Mifa A10 ve Pulse X e göre

Sana yeni bir öneri daha yapayım bu aralar çok iyi yorumları var ve fiyatı da uygun 20 watt için

https://www.amazon.com/gp/product/B076ZW6QZ5/ref=ox_sc_act_title_1?smid=AHFGGDPINJXNW&psc=1

• Ben B.F den beri yeni birşey almadım Diyete devam.

Doss Soundbox Color bekledigimin çok altında bir kalite ile geldi. Hem malzeme acısından hemde ses açısından Pulse X ve A10 nün çok altında.

• 
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.