Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (184. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
15.918
Cevap
375
Favori
1.333.940
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: redloves

Merhaba arkadaşlar. Lg musıc p5 hoparlör'ün pili değiştirebilir sanırım. son zamanlarda çalışma süresi bir hayli azaldı. Yeni bir pili nereden bulabilirim yardımcı olabilir misiniz. Teşekkürler.

Arkadaşlar bilen biri yardımcı olabilir mi? Lg p5 için batarya nereden buluruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TaoTrocics 20W 29 dolara düşmüş. ama nedense 30 dolar deposit alıyor toplamda 61 dolar oluyor
    https://www.amazon.com/gp/product/B013WPIGUA/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A2KUZVNQ9LP7N9&psc=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Conixite -- 17 Aralık 2017; 19:49:25 >
  • 67 dolara düşünce dayanamadım Doss soundbox xl aldım. 48 dolar gümrük için deposit aldılar. Normalde %20 hesapla 13 dolar olması lazım. Umarım tamamen gümrüksüz geçer veya en azından üzerini sorunsuz iade alırım.

• Conixite kullanıcısına yanıt
    Hocam daha önce müşteri hizmetleri ile yazıştım bu konuda. Gümrük vergisi olmadan geçince iade alacaksın diyorlar. Muhtemelen sistem eski fiyat üzerinden hesaplama yapıyor. Tahminimce iade edenler tamamını. Bende az evvel Doss soundbox xl aldım. Sonucu merakla bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: iliqueur

67 dolara düşünce dayanamadım Doss soundbox xl aldım. 48 dolar gümrük için deposit aldılar. Normalde %20 hesapla 13 dolar olması lazım. Umarım tamamen gümrüksüz geçer veya en azından üzerini sorunsuz iade alırım.

67 dolara ne zaman ve nerden aldiniz?

• freefalcon kullanıcısına yanıt
    2 Gündür amazon flash indirimlerinde indirimde idi.
  • Keşke buraya gelip indirim bittikten sonra şöyle bir indirimle aldım ben falan yazacağınıza indirim bitmeden haber verseniz de herkes yararlansa Ayar oluyorum indirim bittikten sonra gelip burda indirimli alma böbürlenmesi yapanlara
  • ürünü almış birde indirimin bitmesini beklemiş,ne faydalı arkadaşlar geziniyor konularda..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi complete_ -- 18 Aralık 2017; 9:43:34 >
  • Sakin olun gençler. Vergi falan derken iklimde kaldım, aklıma gelmedi.

Mesajı attığımda indirim devam ediyordu. Amazon lightning deal ile düştü 67 dolara. Belirli aralıklarla düşüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iliqueur -- 18 Aralık 2017; 9:53:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SCCR

2 Gündür amazon flash indirimlerinde indirimde idi.

Hiç söyleyen olmadı Kaçırmışız

• https://www.amazon.com/gp/product/B06X9VLJDH/ref=ox_sc_sfl_title_21?ie=UTF8&smid=A1713VLK57CBJA&th=1

20 watt stereo destekli ürün. Amazonun seçimi olmuş, fiyat çok uygun gibi

Aldığını söyleyen arkadaş aldim dediğinde indirim devam ediyordu. Ben almayı kestim artık

• doss soundbox xl var mı satan ali express den almaya korkuyorum açıkcası gümrüğe takılır mı diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: SCCR

Aldığını söyleyen arkadaş aldim dediğinde indirim devam ediyordu. Ben almayı kestim artık

O arkadaş yazdığından nedense Amazon hiç aklıma gelmedi direk Ali de sepetimde duran ürünü kontrol ettim

Benim de durmam lazım, biri beni durdursun

• Konuyu açan freefalcon isimli arkadaşa teşekkür etmek istiyorum. Aliexpress'ten yaklaşık bir ay önce sipariş ettiğim MiFA A10 bugün geldi. Ses kalitesi, seviyesi, keskinliği, bassı her açıdan beklentimin üzerinde çıktı :) Tam bir F/P canavarı diyebilirim. Konuyu açan arkadaş olmasa bu aletten haberim olmayacaktı teşekkür sebebi de odur :)
  • jbl clip2 fiyatına göre iyi midir? ya da bu fiyatlara öneriniz nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi methamz -- 18 Aralık 2017; 23:46:1 >
    yorumlar çok iyi, alalim mi beyler? bir de mifa markasindan bahsedilmis.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Mifa A10 alacağım. Aliexpress 31.41$ fiyatı 4$ kuponum var.
    Amazon'da 28.99$ fiyatı.
    Nerden almak daha mantıklı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetozturk154

Arkadaşlar Mifa A10 alacağım. Aliexpress 31.41$ fiyatı 4$ kuponum var.
    Amazon'da 28.99$ fiyatı.
    Nerden almak daha mantıklı?

Bluetooth Hoparlör Fırsatları!

AliExpress fiyatı hocam

• Link alabilir miyim rica etsem.
  • 
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.