Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (181. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.918
Cevap
373
Favori
1.334.077
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.samsungwa.com.tr/flip4-bluetooth-speaker-3

429 tlye geliyor hediye çekiyle. Charge 3 649 tlye geliyor. 20 tl verilip 100/200 cel alinirsa clip 2 120 tl'ye geliyor. Lakin 1 tllik urun varsa tabi.

https://www.samsungwa.com.tr/GiftCardGift/Index

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ullumanitu -- 13 Aralık 2017; 1:49:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Denon Envaya DSB-250 performansı gerçekten güzel geldi ama fiyatı biraz fazla ve stokta bulunamıyor gördüğüm kadarı ile

7:53 - Denon Envaya vs Dostyle SD806
    14:45 - Denon Envaya vs Sony SRS-XB30
    21:21 - Denon Envaya vs Riva Turbo X
    28:29 - Denon Envaya vs. Doss Soundbox XL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buraoca2 -- 13 Aralık 2017; 13:13:1 >

• eozakkas E kullanıcısına yanıt
    Direk vergisiz geldi,hiç bir şey ödemedim,attığım linkten alırsan muhtemelen problem olmaz.
  • buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Ben de çok beğendim onu. Tabi duyabildiğim kadarıyla. amerikadakiler de müzdarip alamadıkları için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ullumanitu -- 13 Aralık 2017; 20:5:41 >
  • ullumanitu U kullanıcısına yanıt
    Ürünü gören almış sanırım hocam o zaman. Bizim burasını düşündüğümüzde biraz pahalı gibi görünsede, Amerika için 160 dolar hiçbirşey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

Ürünü gören almış sanırım hocam o zaman. Bizim burasını düşündüğümüzde biraz pahalı gibi görünsede, Amerika için 160 dolar hiçbirşey.

cihaz henüz çok yeni stok sıkıntısı ondandır,ayrıca bazı hoparlörlerde görülen batarya azaldığında ses kısılması olayından bahsediyorlar,bazı hoparlörler de batarya %50 den aşağı düştüğünde istenenizde sesi yükseltemiyorsunuz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: complete_

quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

cihaz henüz çok yeni stok sıkıntısı ondandır,ayrıca bazı hoparlörlerde görülen batarya azaldığında ses kısılması olayından bahsediyorlar,bazı hoparlörler de batarya %50 den aşağı düştüğünde istenenizde sesi yükseltemiyorsunuz..

Araştırdığınız ve paylaştığınız için çok sağolun hocam Beni zaten aşıyor bu fiyat ile, fakat gerçekten beğendim cihazı Bana Dostyle SD 806 bile yeter de artar ama o da stokta yok; fiyatı sebebiyle de hiç bunda gözüm yok şuan. İleriye doğru ancak olursa olur

rica ederim,ses ayrımını çok iyi yapamadığını gözlemledim,yapışık ses deniyor,yani canlı duymayınca çok anlaşılmıyor ama enstrüman ayrımını pek beyenmedim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: complete_

rica ederim,ses ayrımını çok iyi yapamadığını gözlemledim,yapışık ses deniyor,yani canlı duymayınca çok anlaşılmıyor ama enstrüman ayrımını pek beyenmedim..

Sağolun hocam, doğrudur. Ben dinleyince bana daha canlı ve yayılmış şekilde göründü ama; tabi ben pekde anlamadığım için beğendim bu şekilde duyunca
  • Bluetooth sinema sistemi veya 5+1 gibi hoparlör öneriniz varmıdır ?
  • Merhaba arkadaşlar, özel okulumuz için güçlü bir bluetooth hoparlör almak niyetindeyiz. Hem etkinliklerde kullanabileceğimiz hemde resmi tören ve konuşma yapabileceğimiz pratik taşınabilir ama bir o kadarda güçlü olmasını düşündük araştırmalarımız sonucunda JBL boombox en mantıklı seçenek gibi geldi sizce bu ürün bu saydığım etkinliklerde rahatça işimizi görürmü sizlerede danışmak istedim,ayrıca genel bir soru olarak Bluetooth hoparlöre mikrofon bağlantısı nasıl yapılır yardımcı olursanız çok sevinirim.

• Arkadaşlar bu bimde satılacak olan LG PH1 Hoparlör 79 tl ye nasıl sizce?

Çinden almak istemiyorum hafta sonuna lazım. Ne önerirsiniz?
    Sanırım stoklara düşmedi amerikada daha.

• geçen 11.11 indirimlerinde aldığım mifa a10'u bugün işyerine getirdim, müzik kulağı iyi olan bir arkadaş denedi merak ettiği için. cihaza hayran kaldı, bir indirime girince kendisi de almaya karar verdi. hatta başka bir iki kişi daha dinleyip nereden aldığımı, kaça aldığımı falan sordular :) kısacası, gerçekten iyi bir şey almışız.. bir kez daha sevindim
  • quote:

Orijinalden alıntı: smilodon22__

Merhaba arkadaşlar, özel okulumuz için güçlü bir bluetooth hoparlör almak niyetindeyiz. Hem etkinliklerde kullanabileceğimiz hemde resmi tören ve konuşma yapabileceğimiz pratik taşınabilir ama bir o kadarda güçlü olmasını düşündük araştırmalarımız sonucunda JBL boombox en mantıklı seçenek gibi geldi sizce bu ürün bu saydığım etkinliklerde rahatça işimizi görürmü sizlerede danışmak istedim,ayrıca genel bir soru olarak Bluetooth hoparlöre mikrofon bağlantısı nasıl yapılır yardımcı olursanız çok sevinirim.

Merhaba. JBL Boombox işinizi rahatlıkla görecektir. Hoparlörün açık alan ve kapalı alan modları bulunduğu için her ortamda çok yüksek ve kaliteli ses alabilirsiniz. Hoparlör üzerinde AUX girişi bulunuyor bu girişten mikrofon bağlamanız mümkün ancak sesin istediğiniz gibi yüksek çıkması için mutlaka AUX girişine uygun preanfili bir mikrofon ve ya harici bir preanfi alarak mikrofonu o şekilde bağlamanız gerekir.

• dtsaykopat kullanıcısına yanıt
    Ben aldım geçen mayısta bimden yine 80 tlydi, iş görür bence fena değil

• unforgiven55 U kullanıcısına yanıt
    indirim uygulanmıyo hocam denedım fiyat dusmuyo bi bilgin var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahbap

geçen 11.11 indirimlerinde aldığım mifa a10'u bugün işyerine getirdim, müzik kulağı iyi olan bir arkadaş denedi merak ettiği için. cihaza hayran kaldı, bir indirime girince kendisi de almaya karar verdi. hatta başka bir iki kişi daha dinleyip nereden aldığımı, kaça aldığımı falan sordular :) kısacası, gerçekten iyi bir şey almışız.. bir kez daha sevindim

link alabilir miyim ürün için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: altunok74

https://www.banggood.com/BlitzWolf-BW-F4-xBASS-10Wx2-4000mAh-Outdoor-Hands-free-AUX-Wireless-CSR-4_0-Bluetooth-Speaker-With-Mic-p-1069661.html?rmmds=home-mid-recommendations&cur_warehouse=CN

bu ürün için ne dersiniz.almayı düşünüyorumda.

Kesinlikle alınmaz. 20 watt a göre çok az sesi var. Mifa A10 un sesi daha yüksek.

• 
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.