Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ByBaterist, adipiscivelit Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 13 Misafir Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
9.409
Cevap
271
Favori
575.566
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Bluetooth Hoparlör Fırsatları!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      2514 Mesaj
      11 Aralık 2017 00:46:41
      quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

quote:

Orijinalden alıntı: eyozgurluk

quote:

quote:

Earsondan daha iyi denilmişti mifadan ondan dolayı dedim. Ses kaliteleri benzer hatta aynı neredeyse. arkadaş 90 tl ye kadar dedi ben de ikisimi de kullandığım için mifa a10 bass da daha iyi. ayrıca bir bulutut hoparlör bası iyi verse ne olur ?

Bir Bluetooth Hoparlör Bass'ı iyi verirse Dostyle SD 806 gibi oluyor hocam.

Ses Kaliteli veya ses seviyesi hakkında yorum yapmıyorum ben orada, Sadece Bass'ı Ön Planda olan bir hoparlör olmadığını söylüyorum Mifa A10 için.

İstediği kadar iyi versin hiçbir bülutut hoparlör benim gözümde 100'den yukarı etmez.

Hocam Sizin o ücreti vermemeniz ayrı bir olay, cihazın bu konuda iyi olması apayrı bir olay. İkisi çok farklı şeyler.

Ben değil birçok kişi aynı fikirde.

• Yarbay
      12150 Mesaj
      11 Aralık 2017 00:48:33
      quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Earsondan daha iyi denilmişti mifadan ondan dolayı dedim. Ses kaliteleri benzer hatta aynı neredeyse. arkadaş 90 tl ye kadar dedi ben de ikisimi de kullandığım için mifa a10 bass da daha iyi. ayrıca bir bulutut hoparlör bası iyi verse ne olur ?

Bir Bluetooth Hoparlör Bass'ı iyi verirse Dostyle SD 806 gibi oluyor hocam.

Ses Kaliteli veya ses seviyesi hakkında yorum yapmıyorum ben orada, Sadece Bass'ı Ön Planda olan bir hoparlör olmadığını söylüyorum Mifa A10 için.

İstediği kadar iyi versin hiçbir bülutut hoparlör benim gözümde 100'den yukarı etmez.

Hocam Sizin o ücreti vermemeniz ayrı bir olay, cihazın bu konuda iyi olması apayrı bir olay. İkisi çok farklı şeyler.

Ben değil birçok kişi aynı fikirde.

Hocam isterse Tüm Dünya aynı fikirde olsun, bu durum gerçeği değiştirmez

Sizin söylediğiniz şey, Dünya Tepsi şeklindedir; herkes benimle aynı fikirde demek gibi birşey...
      |
      |

Birinci Sistem Intel i7 2600k 3400@4500 Mhz with Cooler Master Seidon 120v (1.325v) | Asrock Z77 Fatal1ty Professional | 4*2 Gb Kingston HyperX Cl9 1600 Mhz DDR3 | 3 Gb Sapphire HD 7970 Dual-X OC (GHz Ed. Bios) | Sandisk Extreme 120 Gb SSD| OCZ ZS Series 750W 80 Bronze | Creative X-Fi Titanium | Zalman Z3 | 23" Asus VS239HR LED IPS | Razer Lycosa | Logitech G9x | Microlab M-820 | Creative Sound Blaster ARENA Surround
      İkinci Sistem Intel i5 2500k 3300@4500 Mhz with Noctua D14 (1.265v) | Asus Maximus IV Gene-Z | 16 Gb (4*4) Gskill Ares Cl9 1600 Mhz DDR3 | 2 Gb Asus GTX 670 DirectCU II TOP | Corsair Force 3 GT 120 Gb SSD | OCZ ZS Series 750W 80 Bronze | Thermaltake Kandalf | 27" Dell U2711

LG 43UH650v 4K HDR | Playstation 4 2 TB | Xbox One 2 TB | PSN: ProteinTR | GT: PROteinTR

• Binbaşı
      1102 Mesaj
      11 Aralık 2017 01:22:37 Konu Sahibi
      quote:

DOSS Touch Wireless ile mifa a10 arasında performans farkı ne kdar?

Doss Touch asagidaki video da Mdz-15 e baya ezilmiş dolayisiyla Mifa A10 la kiyaslanacak bir durumu yok gibi...

https://youtu.be/Ncpl4NDWne8

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      530 Mesaj
      11 Aralık 2017 02:35:10
      bime gelecek olan lg hoperlor nasildir f/p urunu mu, elimde hyundai i80 bt hoperlor var çok hoşuma gidiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Kula kul olmak Köleliktir.
      Hakka Kul olmak Hürriyettir.
    • Yarbay
      2062 Mesaj
      11 Aralık 2017 12:23:25

hocam siz mifa a10 kullanmıstınız sanırım bende şuan mevcut ama kafama takılan bir şey var sürekli devam eden bir tiz sesi geliyor çok inceden yağmur sesi gibi şffffffffffff diye benimkindemi bir sorun var acaba pc de kullaniyorum aynı telefonda kullanıyorum gene aynı bu sesin önüne nasıl geçebilirim?
      |
      |
      freefalcon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      72 Mesaj
      11 Aralık 2017 12:46:32

bende mifa a10 kullanıcısıyım benimkinde oyle bir sorun yok. hoparloru aux girisinden ve usb takılı kullanıyorsunuz galiba.
      usb den cıkartıp bluetooth ile baglanıp test edebilir misiniz birde cozulecegini dusunuyorum ses sorununun
      |
      |
      SkeironnWH kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2062 Mesaj
      11 Aralık 2017 12:53:45

bluetooth ile telefondan bağlanıyorum gene aynı sorun var aux girisi dediğiniz 3.5mm girişi ise onlada pc de kullanıyorum ondada aynı şey var usb kablosu dediğiniz şey sarj etmeye yaramıyor mu sadece o takılıyken müzik dinlemiyorum 2 3 saat sarj ediyorum sonra o kabloyu çıkarıp müzik dinliyorum hem kablolu hem kablosuzda gene o ses var kulağınızı aşırı yakınlaştırmanız lazım duymanız için bir denermisiniz sizde
      |
      |
      eozakkas kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      228 Mesaj
      11 Aralık 2017 20:35:44
      LG PH1(80TL) mi yoksa JBL Go(130TL) mu almalıyım? Standart kullanıcıyım, ilk defa böyle bir ürün alacağım.

Teşekkürler saygıdeğer arkadaşlar.

Utanç
    • Yüzbaşı
      373 Mesaj
      11 Aralık 2017 21:01:08

LG PH1 50TL ye satildi kimse almadi neredeyse.
      Tr den alacaksaniz JBL go n11 den kupon ile birazdaha uyguna 110TL civarina gelebilir.
      Bu ikisi arasinda isi bence JBL Go
      |
      |
      quar7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      635 Mesaj
      11 Aralık 2017 21:19:58

Yurt içinden alınacaksa bu fiyat aralığındaki en iyi cihaz Xiaomi MDZ-15. (150 TL civarı olması lazım)
      |
      |

MacBook Air 13'' | Iphone 7 | Apple AirPods
    • Teğmen
      228 Mesaj
      11 Aralık 2017 22:03:48

Aliexpress'ten Mifa A10 satın aldım az önce, 23.92 dolara. Umarım sorun çıkmaz sipariş notuna Turkey Post ile gonderin yazdim ama bakalım ne olacak, ilk defa deniyorum. 1. Mesajdaki linkten satın aldım. Bu fiyata iyi sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quar7 -- 11 Aralık 2017; 22:6:7 >
      |
      |
      Bahsedilenler: Ed Vedder kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör Vahşi Hindi Süprizi

Utanç
    • Yüzbaşı
      373 Mesaj
      11 Aralık 2017 22:09:10

Iyi bir secim olmus fiyat cok uygun. Yeni uyelikten 4$ indirim mi oldu?

Bende xiaomi 4.0 siparisi verdim, cek bulursam mifa a10 ve a1 siparisi verip ikisini karsilastirip begendigimi kullanacagim.
      |
      |

• Teğmen
      228 Mesaj
      11 Aralık 2017 22:17:13
      Evet 4$ indirim kuponu verdi uygulama. Teşekkür ederim ilginiz için, yanlış seçim yapmamı önlediniz. Sağ salim ulaşır umarım kargonuz.

|
      |

Utanç
    • Yarbay
      9346 Mesaj
      11 Aralık 2017 23:13:07
      vay arkadaş zamanında lg p5550'leri ben hepsiburadadan 130 tl ye almıştım hatta bimde 50 tlye bile satılmıştı ama şuan bir tane alayım dedim fiyatlar uçmuş hepsi 400-500 tl ne olmuş öyle ya
      |
      |

• Yüzbaşı
      843 Mesaj
      12 Aralık 2017 03:34:53
      Dün Mifa A10 sipariş ettim. Mobilden 27.60 dolara geldi. Kargoya verilmesini ve elime ulaşmasını bekliyorum. Umarım üzmez.
      |
      |

• Teğmen
      140 Mesaj
      12 Aralık 2017 13:32:54

FOREVER KIRMIZI ŞİMŞEK
    • Teğmen
      108 Mesaj
      12 Aralık 2017 23:48:05
      http://www.nanokatalog.com/urun/51mf8230aa001

Ürün hakkında hiç bir bilgim yok diğer yerlerle fark var arasında. Yurtdışından kaça geliyor diye baktım en uygun amazon.co.uk ta gold rengi 130 a geliyor.

|
      |

Beleş mezar varsa hemen atlama beni ezersin.

sorgulamayı sorgulayan bir kaozof !!

Nothing is taboo.
    • Yarbay
      8591 Mesaj
      13 Aralık 2017 00:15:59
      Merhaba, bende bluetooth hoparlör arayışındayım. Lewinner BQ-615 ilgimi çekti. O paraya değer mi? Memnun olan var mı? 112 tl şuan.

|
      |

www.facebook.com/heywatchthis
      Lenovo Y50-70 i70 4710HQ
    • Çavuş
      92 Mesaj
      13 Aralık 2017 00:20:42
      quote:

Orijinalden alıntı: Vahşi Hindi Süprizi

LG PH1 50TL ye satildi kimse almadi neredeyse.
      Tr den alacaksaniz JBL go n11 den kupon ile birazdaha uyguna 110TL civarina gelebilir.
      Bu ikisi arasinda isi bence JBL Go

hocam peki philips bt 110 mu jbl go mu daha iyidir ? bt 110 la ilgili çok iyi yorumlar jbl go dan daha iyi diye bir çok yorum okudum.

• Yarbay
      6697 Mesaj
      13 Aralık 2017 00:24:23
      Turkcell den bende 9 liraya KS cube aldim bakalim nasil cikacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Live Your Dream,Widen Your World-Tour De France-Galaxy S8,Gear Sport,Gear IconX(2018) DeX Station Kullanıcısı <3 SAMSUNG GALAXY <3
    Hızlı Cevap

Reklamlar
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.