Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (180. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.918
Cevap
373
Favori
1.334.079
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: buraoca2

quote:

Orijinalden alıntı: eyozgurluk

quote:

quote:

Earsondan daha iyi denilmişti mifadan ondan dolayı dedim. Ses kaliteleri benzer hatta aynı neredeyse. arkadaş 90 tl ye kadar dedi ben de ikisimi de kullandığım için mifa a10 bass da daha iyi. ayrıca bir bulutut hoparlör bası iyi verse ne olur ?

Bir Bluetooth Hoparlör Bass'ı iyi verirse Dostyle SD 806 gibi oluyor hocam.

Ses Kaliteli veya ses seviyesi hakkında yorum yapmıyorum ben orada, Sadece Bass'ı Ön Planda olan bir hoparlör olmadığını söylüyorum Mifa A10 için.

İstediği kadar iyi versin hiçbir bülutut hoparlör benim gözümde 100'den yukarı etmez.

Hocam Sizin o ücreti vermemeniz ayrı bir olay, cihazın bu konuda iyi olması apayrı bir olay. İkisi çok farklı şeyler.

Ben değil birçok kişi aynı fikirde.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Earsondan daha iyi denilmişti mifadan ondan dolayı dedim. Ses kaliteleri benzer hatta aynı neredeyse. arkadaş 90 tl ye kadar dedi ben de ikisimi de kullandığım için mifa a10 bass da daha iyi. ayrıca bir bulutut hoparlör bası iyi verse ne olur ?

Bir Bluetooth Hoparlör Bass'ı iyi verirse Dostyle SD 806 gibi oluyor hocam.

Ses Kaliteli veya ses seviyesi hakkında yorum yapmıyorum ben orada, Sadece Bass'ı Ön Planda olan bir hoparlör olmadığını söylüyorum Mifa A10 için.

İstediği kadar iyi versin hiçbir bülutut hoparlör benim gözümde 100'den yukarı etmez.

Hocam Sizin o ücreti vermemeniz ayrı bir olay, cihazın bu konuda iyi olması apayrı bir olay. İkisi çok farklı şeyler.

Ben değil birçok kişi aynı fikirde.

Hocam isterse Tüm Dünya aynı fikirde olsun, bu durum gerçeği değiştirmez

Sizin söylediğiniz şey, Dünya Tepsi şeklindedir; herkes benimle aynı fikirde demek gibi birşey...

• quote:

DOSS Touch Wireless ile mifa a10 arasında performans farkı ne kdar?

Doss Touch asagidaki video da Mdz-15 e baya ezilmiş dolayisiyla Mifa A10 la kiyaslanacak bir durumu yok gibi...

https://youtu.be/Ncpl4NDWne8

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bime gelecek olan lg hoperlor nasildir f/p urunu mu, elimde hyundai i80 bt hoperlor var çok hoşuma gidiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SkeironnWH S kullanıcısına yanıt
    bende mifa a10 kullanıcısıyım benimkinde oyle bir sorun yok. hoparloru aux girisinden ve usb takılı kullanıyorsunuz galiba.
    usb den cıkartıp bluetooth ile baglanıp test edebilir misiniz birde cozulecegini dusunuyorum ses sorununun
  • LG PH1(80TL) mi yoksa JBL Go(130TL) mu almalıyım? Standart kullanıcıyım, ilk defa böyle bir ürün alacağım.

Teşekkürler saygıdeğer arkadaşlar.

• quar7 kullanıcısına yanıt
    LG PH1 50TL ye satildi kimse almadi neredeyse.
    Tr den alacaksaniz JBL go n11 den kupon ile birazdaha uyguna 110TL civarina gelebilir.
    Bu ikisi arasinda isi bence JBL Go
    Yurt içinden alınacaksa bu fiyat aralığındaki en iyi cihaz Xiaomi MDZ-15. (150 TL civarı olması lazım)
  • Ed Vedder kullanıcısına yanıt
    Aliexpress'ten Mifa A10 satın aldım az önce, 23.92 dolara. Umarım sorun çıkmaz sipariş notuna Turkey Post ile gonderin yazdim ama bakalım ne olacak, ilk defa deniyorum. 1. Mesajdaki linkten satın aldım. Bu fiyata iyi sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quar7 -- 11 Aralık 2017; 22:6:7 >
    Iyi bir secim olmus fiyat cok uygun. Yeni uyelikten 4$ indirim mi oldu?

Bende xiaomi 4.0 siparisi verdim, cek bulursam mifa a10 ve a1 siparisi verip ikisini karsilastirip begendigimi kullanacagim.
  • Evet 4$ indirim kuponu verdi uygulama. Teşekkür ederim ilginiz için, yanlış seçim yapmamı önlediniz. Sağ salim ulaşır umarım kargonuz.

• vay arkadaş zamanında lg p5550'leri ben hepsiburadadan 130 tl ye almıştım hatta bimde 50 tlye bile satılmıştı ama şuan bir tane alayım dedim fiyatlar uçmuş hepsi 400-500 tl ne olmuş öyle ya
  • Dün Mifa A10 sipariş ettim. Mobilden 27.60 dolara geldi. Kargoya verilmesini ve elime ulaşmasını bekliyorum. Umarım üzmez.
  • http://www.nanokatalog.com/urun/51mf8230aa001

Ürün hakkında hiç bir bilgim yok diğer yerlerle fark var arasında. Yurtdışından kaça geliyor diye baktım en uygun amazon.co.uk ta gold rengi 130 a geliyor.

• Merhaba, bende bluetooth hoparlör arayışındayım. Lewinner BQ-615 ilgimi çekti. O paraya değer mi? Memnun olan var mı? 112 tl şuan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vahşi Hindi Süprizi

LG PH1 50TL ye satildi kimse almadi neredeyse.
    Tr den alacaksaniz JBL go n11 den kupon ile birazdaha uyguna 110TL civarina gelebilir.
    Bu ikisi arasinda isi bence JBL Go

hocam peki philips bt 110 mu jbl go mu daha iyidir ? bt 110 la ilgili çok iyi yorumlar jbl go dan daha iyi diye bir çok yorum okudum.
  • Turkcell den bende 9 liraya KS cube aldim bakalim nasil cikacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • paranoi P kullanıcısına yanıt
    Şuan 125tl ye 50 var samsungwa da 99tl ye Go Bluetooth Hoparlör jbl alınıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: kırmızışimşek

Doss soundbox xl vergisiz olarak bugün geldi.
    https://www.aliexpress.com/item/DOSS-SoundBox-XL-Bluetooth-4-0-Home-Speaker-with-20W-Driver-12W-Subwoofer-and-More-Bass/32822844432.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.TRloyn

vergisiz olarak nasıl geldi ?
    ürün 99 dolar
    bende sipariş vermeyi düşünüyorum

• 
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.