Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (171. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
15.918
Cevap
373
Favori
1.334.024
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bluetooth kulakligin fiyatı hala hecerli mi ben bu fiyata göremedim göremedim. Hala 2.64 dolar ise

Linkini paylaşabilir misiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ellekem -- 24 Kasım 2017; 15:13:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ellekem kullanıcısına yanıt
    Üstte özellikle resimde yazmıştım, normalde 7,64$ bir fiyatı vardı BT kulaklığın ben 5$ indirim kuponu ile 2,64$'a aldım. Linkinide alta vereyim;

https://www.aliexpress.com/item/Mini-Wireless-Headphone-Portable-Hands-Free-Bluetooth-4-1-Earphone-Headset-With-Microphone-Noise-Cancelling-For/32796980781.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.IQ1vNv
  • hochimin_55 H kullanıcısına yanıt
    Ben aslında Amazon'dan alışveriş yapacaktım hatta ilk olacaktı sonra baktım alacağım ürün AliExpress'te de var hatta resmi satıcısı ile birde Black Friday ile daha da düşünce birde elime kuponda geçince oradan aldım. Bunu söylüyorum çünkü bu üründe de vede alınan diğer herşeyde Amazon gümrük, kargı vesaire işleri için önceden bir para kesiyor ya işte onu çok fazla kesiyor. Üstte ki üründe mesela neredeyse 9$ sadece bu mevzulara gidecek nereden baksanız 35 TL. Kaldı ki kargonun gelme süreside aynı nereden baksanız 15-20 gün arası. Benim kayıtlı kargolarımda zaten AliExpress de bu aralıkta geliyor. Birde Amazın TR'ye girince paketler ile özel kargo firmaları ilgileniyor o daha bir arapsaçı oluyor zaten. Valla direk ev bile değil yakınımdaki PTT şubesinin adresini yazıyorum AliExpress'e kargo gelince telefona mesajına kadar geliyor, kaybolma, bulamadık mevzusu zaten olmuyor. Amazon'un fiyatları da pek farklıda değil incelediğim kadarıyla. Prime üyeliğin denemesine geçtim 2 gün sonra sona erdirdim. US'de olmayanlar için hiçbir anlamı yok o üyeliğin dahi. Basit bir film izleyeyim deyince dahi "Coğrafi Kısıtlama" dedi ya var mı böyle bir şey. AliExpress'de Doss ürünleride var ama sanırım 1-2 tane geriside yine 2-4 kılıf falan.

• Avantprimitive kullanıcısına yanıt
    hocam aliexress hiç kullanmadım. vergi sınırını gecince meslela toplamda 100 dolarlık ürün alırsam gümrükten nasıl alıyoruz ürünleri. vergiyi nasıl ödüyoruz.
    Zaten eğer aldığınız ürün 30€ üzerinde veya 36$ veya 140 TL (şu anki döviz değerlerine göre) ise size bir ihbarname veya bilgilendirme ulaşır kargonuzun gümrükte takıldığına dair ve gelip almanıza dair. İşte bu durumda ildeki gümrük müdürlüğüne gidilerek kargo sorulur ve orada size bir vergi keserler belirli hesaplamalar dahilinde sizde o ek ücreti öderseniz rahatlıkla ürünü alabilirsiniz. Yok ödemezseniz kargo geri gönderilir veya gümrükte kalır. Ayrıca eğer aldığınız ürünler diyelim 10 tane BT hoparlör ise söz gelimi o zamanda size ticaret yapıyor gözüyle bakıp birde o şekilde vergiye tabi tutacaklardır. Genelde küçük ve hafif olan şeyler fiyatları düşük olarak geçebiliyor yani gift olarak yazdırılır veya 30$ denir ama bazen gümrük ürünlerin aratmasını yaparak fiyatlarada ulaşabiliyor. Ben bir kere eski gümrük sınırında bir kulaki çi kulaklık almıştım ve durumuda anlatmıştım satıcıya sorunsuz almıştım yani düşük fiyat yazmıştı falan. İşte burada en büyük sıkıntı o binen verginin alacağınız ürünün üç aşağı beş yukarı TR fiyatına denk düşme olasılığı. Bazende aldığınız ürüne o ürünün kendisi kadar vergi ödemişsinizdir mesela ama o ürün hala TR şartlarında size yarı fiyatına mal olmuştur ve siz yine karlısınızdır. Genel çerçeve böyle bir şey. Tabi yasaklı ürünleri alırsanız vergi falanda işlemez hiçbir şekilde teslim alamazsınız, Cep telefonu, Kesici aletler, Silah vs.bunlar zaten her yerde aynıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Avantprimitive

Zaten eğer aldığınız ürün 30€ üzerinde veya 36$ veya 140 TL (şu anki döviz değerlerine göre) ise size bir ihbarname veya bilgilendirme ulaşır kargonuzun gümrükte takıldığına dair ve gelip almanıza dair. İşte bu durumda ildeki gümrük müdürlüğüne gidilerek kargo sorulur ve orada size bir vergi keserler belirli hesaplamalar dahilinde sizde o ek ücreti öderseniz rahatlıkla ürünü alabilirsiniz. Yok ödemezseniz kargo geri gönderilir veya gümrükte kalır. Ayrıca eğer aldığınız ürünler diyelim 10 tane BT hoparlör ise söz gelimi o zamanda size ticaret yapıyor gözüyle bakıp birde o şekilde vergiye tabi tutacaklardır. Genelde küçük ve hafif olan şeyler fiyatları düşük olarak geçebiliyor yani gift olarak yazdırılır veya 30$ denir ama bazen gümrük ürünlerin aratmasını yaparak fiyatlarada ulaşabiliyor. Ben bir kere eski gümrük sınırında bir kulaki çi kulaklık almıştım ve durumuda anlatmıştım satıcıya sorunsuz almıştım yani düşük fiyat yazmıştı falan. İşte burada en büyük sıkıntı o binen verginin alacağınız ürünün üç aşağı beş yukarı TR fiyatına denk düşme olasılığı. Bazende aldığınız ürüne o ürünün kendisi kadar vergi ödemişsinizdir mesela ama o ürün hala TR şartlarında size yarı fiyatına mal olmuştur ve siz yine karlısınızdır. Genel çerçeve böyle bir şey. Tabi yasaklı ürünleri alırsanız vergi falanda işlemez hiçbir şekilde teslim alamazsınız, Cep telefonu, Kesici aletler, Silah vs.bunlar zaten her yerde aynıdır.

aliexreste 45 dolar aynı ürün amazon daha karlı geldi şuan. zatem birden fazla ürün alacagım için şuan için daha pratik. acıklama için teşekkürler

Bende Soundcore Mini'yi almayı düşünürken sizin gibi fark edip vazgeçmiştim, rica ederim. Kargonun illa ki kayıtlı/takipli olduğuna dikkat edin zaten sizin alacağınız meblağda muhtemel kayıtlı olacaktır ama siz yinede kontrol etmeyi ihmal etmeyin. Zaten kayıtlı kargoda 1,16 - 1,75$ civarı mı ne oluyor.
  • Avantprimitive kullanıcısına yanıt
    5 dolar indirim kupon ne oluyor ne zaman ve nasıl aldınız

• Arkadaşlar merhaba,

Mifa A10'u 11.11'de sipariş etmiştim ve dün elime ulaştı. Gayet güzel bir cihaz, üstelik boyutu da beklediğimden küçük. Benim için yek dezavantajı radyosunun olmaması.

Acaba bana radyolu bir model önerebilir misiniz ?

Rolton E500 hariç.

• Mifa A10 şu an aliexpress mobil uygulamada 28.62$. 4$ yeni üyelik indirimi ile beraber 24.62$'a geliyor. 11.11'de de kuponla bu fiyata aldılar diye hatırlıyorum. Fiyat güzel almayı düşünenler bir bakabilir. Yeni üyelik ile almaya çalıştım ama ödeme aşamasında siparişi otomatik olarak iptal ediyor. Müşteri Hizmetleri ile görüştüm, tutarsız cevaplar veriyor. Birisi firma ile görüşün size özel mağaza kuponu verebilir dedi, bir başkası kupon kullanımında sıkıntı var kuponsuz alın dedi, başkası da sistem güvenlik nedeniyle otomatik olarak siparişinizi iptal etmiş dedi. Bunun nedeni de aynı kredi kartını başka hesapta kullanmış olabilirsiniz ya da aynı cihazdan üyelik yapmış olabilirsiniz dedi. Aynı kartı kullanmadım ve eşimin üyeliğinden sipariş vermeye çalıştık. Bu da gayet normal bir durum. Bu tarz sorunlar yaşayan oldu mu? Olmazsa kuponsuz fiyatıyla alayım diyorum. Normal zamanlarda ne kadara satıldığını bilen var mı?

• https://www.amazon.com/gp/product/B00JZVPGD6?psc=1

Arkadaslar ben bunu aldım ama sizce deger mi fiyatına.

• Nodex N kullanıcısına yanıt
    Ne kadara almıştınız?

• mucar70 M kullanıcısına yanıt
    Ben 4 dolar indirim kuponuyla 28 dolara aldim dun hemde

• mami_24 kullanıcısına yanıt
    Ilginç. Fiyat çok değişken demek ki. Hayırlı olsun Hocam. Muhtemelen aldığınız fiyat da uygun. Olmazsa ben de bu fiyata siparişi vereceğim. Ben bir türlü kuponu kullanmayı başaramadım çünkü. Farklı kartlarda da denedim ama olmuyor bir türlü. Aynı IP üzerinden kendime ait üyelik de olduğundan kabul etmiyor olabilir.

• 100₺ ye mifa A10 aldım o ufak şeyden bu kadar performans beklemezdim. Süper ve kesinlikle tavsiye ediyorum. Sahilde, piknikte, evde, heryerden kullanabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: oarsiyuen

100₺ ye mifa A10 aldım o ufak şeyden bu kadar performans beklemezdim. Süper ve kesinlikle tavsiye ediyorum. Sahilde, piknikte, evde, heryerden kullanabilirsiniz

Aynen benimde dün elime ulaştı bu ses bundan nasıl çıkıypr dedim gerçekten bu fiyata efsane ürün

• mucar70 M kullanıcısına yanıt
    adres aynı ise yemiyor hocam
  • ertanboyer kullanıcısına yanıt
    Hayret ya. O da aklıma geldi ve sonradan başka bir adres ekledim ama yine fayda etmedi. Teşekkürler bilgi için.
  • ullumanitu U kullanıcısına yanıt
    6 watt hoparlör 14 dolar bence değer. amazon basic ürünleri iyidir. ürün gelince yorum yapın performansını merak ettim.

https://www.amazon.com/DOSS-SoundBox-Bluetooth-Portable-Handsfree/dp/B01CRPV94G/ref=sr_1_1_sspa?s=aht&ie=UTF8&qid=1511605399&sr=1-1-spons&keywords=bluetooth+speakers&psc=1

bende bunu aldım 23 dolara kampanya vardı dün. 12 watt hoparlör çok şık tasarım. herkes mifa a10 diyor biraz farklılık olsun :)) gelince kalitesi hakkında yorum yaparım. amazonda 7 bin kişi oy vermiş 4.5 yıldız almış bestseller heralde iyidir.

• 
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.