Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör Fırsatları! (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.918
Cevap
373
Favori
1.334.054
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam kacirmayin bu kablolari da Blitzwolf Ampcore serisi zaten favorim, bu fiyata bu urunu sattiklari icin. Simdi birde Usb 3.0 ve altin kaplama Konektör ile Turbo serisini cikarttilar, sanirim tanıtım fiyati olarak da bu fiyattan satıyorlar. Ben hemen siparis gectim 2 metreligin fiyati da uygun Banggood da, 5 dolara geliyor takipsiz olarak.

Ben yedekte tuttuğum kablolarin yarisini dagittim arkadaslara, 25-30 tane kablo kaldi yedekte duran.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar bende uzun süren araştırmalar sonucunda bu sayfanın etkisiyle tabiki mifa a10 siparişimi verdim :) ürünü sabırsızlikla bekliyorum renk olarak graffiti seçtim umarım beğenirim.

• freefalcon kullanıcısına yanıt
    Hocam soundcore 2 mifa A10 mu fiyat seviyeleri çok yakın biri 35 dolar diğeri 32

• 35 dolara soundcore 2 iyi midir forum ustadlari yoksa hiç uğraşma mifa A10 mu al dersiniz

• Benim de kafam çok karıştı.

Anker Soundcore
    Philips BT3600
    TaoTronics Pulse X
    TaoTronics Rock

Bunlardan hangisi alınmalı ??
  • mifa a 10

uygun fiyatlı nerede var

• quote:

Orijinalden alıntı: Ed Vedder

Hocam peki Pulse X'i elersem, Anker Soundcore TaoTronics Rock'ın çok gerisinde bir cihaz mıdır ?

Evet Normal Soundcore 6 watt lik bir cihaz sesi baya az kaliyor onlarin yaninda. İlla Soundcore dersen Ali den Soundcore 2 alabilirsin yarin indirimde olacak 12 watt o

• quote:

Orijinalden alıntı: 20likcivi

35 dolara soundcore 2 iyi midir forum ustadlari yoksa hiç uğraşma mifa A10 mu al dersiniz

Soundcore 2 yi alip test eden olmadi sanirim henuz ama pil omru acisindan daha iyi olacaktir. Ses olarak Mifa A10 dan iyi olma ihtimali cok dusuk

• freefalcon kullanıcısına yanıt
    Sağol üstat, aslında soundcore mini bile benim işimi görür ama almışken daha iyisini mi alsam diye bakıyorum.

Pulse X çok hoşuma gitti ama pil ömrü maalesef çok az.
  • Arkadaşlar merhaba bende hoparlör arayışı içindeyim soundcore 2 ve mifa a10 arasında hangisini tercih edeyim birde soundcore 30 dolar üstü olduğu için gümrükte sorun yaşarmıyım sınır 30 euro sanırım 35 dolara denk geliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.d@y

Arkadaşlar merhaba bende hoparlör arayışı içindeyim soundcore 2 ve mifa a10 arasında hangisini tercih edeyim birde soundcore 30 dolar üstü olduğu için gümrükte sorun yaşarmıyım sınır 30 euro sanırım 35 dolara denk geliyor

a10 tabikide

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

quote:

35 dolara soundcore 2 iyi midir forum ustadlari yoksa hiç uğraşma mifa A10 mu al dersiniz

Soundcore 2 yi alip test eden olmadi sanirim henuz ama pil omru acisindan daha iyi olacaktir. Ses olarak Mifa A10 dan iyi olma ihtimali cok dusuk

Mifa A10 siparişini 28 dolardan geçtim

Hocam mifa dükkanı açsan bu kadar sattiramazdiniz heralde :D

Bu arada biri şu soundcore 2 yi yarın alsa iyi olur bi karşılaşırsak A10 ile :)

soundcore 2 nin watt ı 12 gözüküyor pasif bass radyotoru eklenmiş karşılaşma yapsak youtube da bi 5 bin tık ı var gibi

• Rolton e500 fırsatı olursa haberlerinizi bekliyorum forum ahalisi

• quote:

quote:

quote:

Mifa A10 siparişini 28 dolardan geçtim

Hocam mifa dükkanı açsan bu kadar sattiramazdiniz heralde :D

Bu arada biri şu soundcore 2 yi yarın alsa iyi olur bi karşılaşırsak A10 ile :)

soundcore 2 nin watt ı 12 gözüküyor pasif bass radyotoru eklenmiş karşılaşma yapsak youtube da bi 5 bin tık ı var gibi

Hayirli olsun.

Biz o kadar reklamini yapiyoruz baskasina 28 dolar bize gelince 32 dolar gosteriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

Hocam kacirmayin bu kablolari da Blitzwolf Ampcore serisi zaten favorim, bu fiyata bu urunu sattiklari icin. Simdi birde Usb 3.0 ve altin kaplama Konektör ile Turbo serisini cikarttilar, sanirim tanıtım fiyati olarak da bu fiyattan satıyorlar. Ben hemen siparis gectim 2 metreligin fiyati da uygun Banggood da, 5 dolara geliyor takipsiz olarak.

Ben yedekte tuttuğum kablolarin yarisini dagittim arkadaslara, 25-30 tane kablo kaldi yedekte duran.

Ben takipsiz almiyorum ya çaliniyor ya da bir sekilde elime ulasmiyor ama aklimda olsun baska bir seyler alirsam eklerim

• quote:

quote:

Ben takipsiz almiyorum ya çaliniyor ya da bir sekilde elime ulasmiyor ama aklimda olsun baska bir seyler alirsam eklerim

Anladim hocam, takipli de alirsaniz pisman etmez bu kablo

Bu arada Soundcore 2 yi siz yada SCCR hocam denemisti diye hatirliyorum ama. Sanki begenilmemisti. Acaba benmi yanlis hatirliyorum. Bu fiyata düşmüşken alinmaz mi ki

Bu arasa Şarj cihazlarina karsi da ilginiz varsa, Aukey in 6 portlu sarj cihazi indirime girmiş, ürün sayfasindaki 1 dolarlik kuponu da alirsaniz 22.25 dolara geliyor. 2 portu Qc 3.0 destekli, 4 portu yavas sarj destekli (5v - 2.4 amper) Evde 2 adet bu sarj cihazindan, 2 adette yine Aukey in farkli hizli sarj destekli şarj cihazlarindan kullanıyoruz, memnunuz

Aukey hızlı şarj 3.0 6-port usb seyahat hızlı şarj evrensel şarj için samsung galaxy s7/s6/edge, lg, xiaomi, iphone

http://s.aliexpress.com/QbeAzYVZ

(from AliExpress Android)

• quote:

Rolton e500 fırsatı olursa haberlerinizi bekliyorum forum ahalisi

Hocam Ağustos sonu indirimlerinde asagidaki saticida Rolton E500, 13.75 dolar civarindaydi. Freefalcon hocam paylasmisti. Ara ara takip edin, belki 11 kasim indirimlerinde tekrar bu veya yakin fiyata düşer.

Sıcak E500 HiFi Stereo Bluetooth Hoparlör Taşınabilir Süper Bas Ses kutu Ile Sütun MP3 Müzik Çalar Bilgisayar Için Radyo TF kart

http://s.aliexpress.com/yma6FzUn

• Hocam 20 Wattlık EasyAcc Dolcer DP300 çıkmış söylemiyorsunuz hiç clavinetjunkie'in kanalında gördüm Amazon linkine tıklayınca, 60 euroluk fiyatı görünce hemen kapattım sayfayı

Bakalım ilerleyen zamanlarda Aliexpress üzerinde yine 15-20 dolara alabilecek miyiz bu ürünü sayenizde

Amazon Linki:https://www.amazon.de/EasyAcc-Lautsprecher-Kabelloser-eingebautem-Dolcer-DP300/dp/B074QJVQBT/ref=as_li_ss_tl?ie=UTF8&qid=1504338562&sr=8-1&keywords=easyacc+dp300&linkCode=sl1&tag=oluv-21&linkId=b7d47d56e4ea7150a3b93ba91ecdae61

• quote:

quote:

Rolton e500 fırsatı olursa haberlerinizi bekliyorum forum ahalisi

Hocam Ağustos sonu indirimlerinde asagidaki saticida Rolton E500, 13.75 dolar civarindaydi. Freefalcon hocam paylasmisti. Ara ara takip edin, belki 11 kasim indirimlerinde tekrar bu veya yakin fiyata düşer.

Sıcak E500 HiFi Stereo Bluetooth Hoparlör Taşınabilir Süper Bas Ses kutu Ile Sütun MP3 Müzik Çalar Bilgisayar Için Radyo TF kart

http://s.aliexpress.com/yma6FzUn

Teşekkür ederim hocam takip edecem

• quote:

quote:

quote:

Anladim hocam, takipli de alirsaniz pisman etmez bu kablo

Bu arada Soundcore 2 yi siz yada SCCR hocam denemisti diye hatirliyorum ama. Sanki begenilmemisti. Acaba benmi yanlis hatirliyorum. Bu fiyata düşmüşken alinmaz mi ki

Bu arasa Şarj cihazlarina karsi da ilginiz varsa, Aukey in 6 portlu sarj cihazi indirime girmiş, ürün sayfasindaki 1 dolarlik kuponu da alirsaniz 22.25 dolara geliyor. 2 portu Qc 3.0 destekli, 4 portu yavas sarj destekli (5v - 2.4 amper) Evde 2 adet bu sarj cihazindan, 2 adette yine Aukey in farkli hizli sarj destekli şarj cihazlarindan kullanıyoruz, memnunuz

Aukey hızlı şarj 3.0 6-port usb seyahat hızlı şarj evrensel şarj için samsung galaxy s7/s6/edge, lg, xiaomi, iphone

http://s.aliexpress.com/QbeAzYVZ

O da var tesekkurler Gecenki Shopping Festivalde 21 dolara almistim

Soundcore 2 yi deneyen yok, hem SSCR hem de ben de Soundcore 1 vardi, ses olarak yetersiz bir urun. Birkac kiyaslamada 2 nin de 1 den pek ustun olmadigini gordum ama kayit ekipmansiz cekilen video lar oldugu icin pek de fikir vermiyor. Boyutlari ayni olmasi da enteresan bir durum

DP300 20 watt mis enteresan :) 20-25 dolar falan olursa super olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freefalcon -- 11 Ekim 2017; 7:16:4 >

• 
Sayfa: önceki 125126127128129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.