Şimdi Ara

Bluetooth Hoparlör(DEXIM DEA059)2017 edit: 29TL+Kargo (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
8
Favori
6.864
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Müzik dinlemek için değilde. Araçta bluetooth üzerinden konuşmaya yarar mı bu veya xaomi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşa verdigimiz sipariş geldi, ürün fena değil, fiyatına göre hatta iyi,
    2 tane daha sipariş verdik bugün.
  • ürün geldi.usb kablosu kısa ama telefon şarjıyla takılı. ne kadar süre duracak?

edit: şarj ışığı az önce kırmızıdan yeşile döndü. ilk şarjda ne kadar süre durması lazım? yardımmmm.

klavuz yetersiz. şarjla ilgili bir şey göremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doer -- 28 Mayıs 2016; 15:09:35 >
  • HP kullanıyordum bozulmuştu . bir adet aldım bende haber veren arkadaşa teşekkürler.
  • Alan arkadaşlar ses kalitesi nasıl? Baslar ve tizler. Hp g62 laptobum var. Kendi hoparlörleri müzik dinlerken yetersiz geliyor. Çok sık seyehat ettiğim için 2+1 ses sistemleri taşınabilir değil. Bu ürünü tavsiye edermisiniz? Laptopun kendi hoparlörüne göre değermi almaya?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alan arkadaşlar bataryası nasıl birşey değişebiliyor mu? Yani arkadaşta farklı bir cihaz var onun bataryası bl5c yani eski nokia bataryası o yüzden batarya bitse veya tükense bile yedeği kolay bulunabiliyor. Şimdiden teşekkür ederim

• Radyo var mı bunda?

• 2200 amper ise bataryası ne kadar süre gider ?
  • ben ürünü aldım. malzeme kalitesi üst düzey. ses kalitesi de bu fiyata göre hic fena değil. son seste hafif bogsa da sesler net ve gayet yüksek. telefonla ortalama laptop hoparlörü ile kıyaslanmaz bile.

telefon bağlı iken arama gelirse üzerindeki mikrofon ile gorusme de yapılıyor. ayrica spotify dan bir liste çalarken üzerindeki tuşlarla bir önceki ve sonraki şarkıya atlayabiliyor( benim logitech boombox'ta yok)

ofiste bir arkadaşım daha gördü ona da siparis verdik.

• fuatturkrap F kullanıcısına yanıt
    Bataryası nasıl, kaç saat aralıksız müzik dinletiyor hocam tam şarj ile?
  • Bende ürünü tam almayı düşünürken xiaominin speakerını aldım. Uzun tip olanı. Ses kalitesi malzemesi çok iyi tavsiye ederim.

• cboy60 kullanıcısına yanıt
    Tam modeli nedir link atabilir misin?
  • feiter kullanıcısına yanıt
    http://www.hepsiburada.com/xiaomi-bluetooth-hoparlor-siyah-kare-p-TELMULXMISYHKARE

bu ürünün siyahı. beyazı daha fazla mevcut genelde. fiyatı tr de biraz pahalı ama yurtdışından 20 dolara alabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cboy60 -- 2 Haziran 2016; 0:22:57 >
  • albaywolf kullanıcısına yanıt
    Radyo yok.

Tam şarjdan sonra 3-3.5 saat sürüyor gözlemlediğim kadarıyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oslun -- 2 Haziran 2016; 0:27:57 >
  • cboy60 kullanıcısına yanıt
    Bunun methini duymuştum daha önce de. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: feiter

Bunun methini duymuştum daha önce de. Teşekkürler.

fakat değişik bi eksisi var çekim gücü az hocam onu göz önünde bulundurun :)
  • berkan 197 kullanıcısına yanıt
    3 saat civari çalıyor.

• Kullanan var mı memnun mu daha öncesinde çin malı beats by dree hoparlörü 90 tlye satmıştım pişmanım
  • ürünün şarjı bitti. şimdi takılı doluyor ve kırmızıda. Lakin şuanda bluetooth görmüyor. İlk açtığımda görmüştü dinlemiştim. Şarjın daha çok mu dolu olması lazım?
  • Arkadaşlar bluetooth görmüyor birden fazla telefonda denedim telefon bağlantısı olmadı neden olabilir?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.