Şimdi Ara

Bluetooth araç kiti, Jabra 125 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
2.314
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arabada bluetooth olsa ne yazar, telefonu yüzüne yapıştırıp kullanan o kadar çok şöför var ki!
    Ulan bu devirde hoparlörden ses vermeyen telefon yok ki? Aç hoparlöre bari yüzüne yapıştırma telefonu.
  • bu ürün sesi aracın hoparlorune veriyormu ?
  • fiyat 189 tl olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu ürün bluetooth olmayan teypleri, bluetoot lu mu yapıyor?
  • Hocam bunun yerine aliexpressten 10-20$ araliginda cakmakliga takilan bluetooth kitleri daha kullanisli. Mikrofu da var. Auxla araca bagliyorsunuz, gucu cakmaktan aliyor ve arac bluetoothlu oluyor. Benim arac astra j. Bluetoothlu donanimli alamamistik ama boyle cozmustuk.

Ayrica n11den 200 liraya geri gorus kamerasi+monitorlu ve on kamerali ayni aldik. Arac ust donanim gibi oldu

• Arkadaşlar cihaz bluetooth olmayan arabalarda eller serbest telefonla konuşma özelliği katıyor, güneşliğe takılıp kullanılıyor. 2 telefonla eşleştirebiliyorsunuz. Ses kalitesi idare eder, süper değil ancak mikrofonu iyi karşı taraf sizi iyi duyuyor. Fm transmitterli bluetooth cihazları büyük şehirlerde sıkıntılı, boş fm istasyon bulmak zor ve çok sinyal karışıyor. Halen kullanıyorum bu cihazı.

• Kit güzel de bunlar taşınabilir şarjlı sistemler. Üstelik araç ses sistemine bağlantı yapılmadığı için sadece kendi hoparlörünü kullanıyor, e böyle olunca ben bu cihaza 180TL vereceğime tutacak alır güneşliğe telefonun kendisini takarım aynı işi görür. Gerçekten kullanışlı bişi arayanlar Amazon'a baksınlar derim, 15-20$'lık bi bluetooth kiti alıp ses sistemine bağlandığında çok daha kullanışlı oluyor, şarj derdin de olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: They Call Me Alpha

Hocam bunun yerine aliexpressten 10-20$ araliginda cakmakliga takilan bluetooth kitleri daha kullanisli. Mikrofu da var. Auxla araca bagliyorsunuz, gucu cakmaktan aliyor ve arac bluetoothlu oluyor. Benim arac astra j. Bluetoothlu donanimli alamamistik ama boyle cozmustuk.

Ayrica n11den 200 liraya geri gorus kamerasi+monitorlu ve on kamerali ayni aldik. Arac ust donanim gibi oldu

N11 den aldiginiz urun hangisi acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tavsiye ederim

• Father Torque kullanıcısına yanıt
    Hocam rica etsem bir tane link paylaşır mısınız?

• Konu hortlamış. Bende yaklaşık bir yıl önce Amazon'dan 35 dolara Belkin almıştım. Siri desteği sayesinde inanılmaz rahatladım. Aliyi ara diyorum aliyi arıyor, barış Manço çal diyorum hop apple müzikten barış Manço çalıyor. Eve gelince hatırlat diyorum, eve yaklaşınca müziği kesip hatırlatmayı söylüyor. iPhone kullanıyorsanız Siri destekli cihaz öneririm.

https://www.amazon.com/Belkin-Bluetooth-Hands-Free-BlackBerry-Smartphones/dp/B004EHZUYG/ref=cm_cr_pr_sims_t

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • swrdrck S kullanıcısına yanıt
    Benim sipariş verdiğim ürünün fiyatı nerdeyse 2 kat artıp 20$ olmuş ama bizzat Amazon'un kendi adına ürettirdiği bir modele denk geldim, her türlü işini fazlasıyla görecektir:

https://www.amazon.com/AmazonBasics-Bluetooth-Hands-Free-3-5mm-Jack/dp/B00K6L5EX6/ref=sr_1_4?s=electronics&ie=UTF8&qid=1494959578&sr=1-4&refinements=p_n_shipping_option-bin%3A3242350011

8,32$ kit fiyatı + 5,39$ kargo, TL hesabıyla 50TL civarına denk geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Father Torque -- 16 Mayıs 2017; 21:39:6 >

• genctoprak kullanıcısına yanıt
    İyiymiş, benzer özelliklere sahip şöyle bir sony var fiyat 280 tl civarı, aslında düşünebilirim. Transmitter lerin devri bitti bence

• agtr A kullanıcısına yanıt
    Bu çok daha gelişmiş bir model gibi. NFC var, ses ayarı var, kablosuz kumandası var ve çok şık olmuş Kumanda.

Belkin tek düğme. Tek basınca pause, çift basınca şarkı atlıyor, basılı tutunca Siri'yi açıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Father Torque kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

• PuzzleMaker P kullanıcısına yanıt
    Geri gorus kamerasi yazinca cikiyor hocam hepsi ayni fiyat ve ayni urun zaten. Suan link atamiyorum ozur dilerim. 200-220 tl civari urunler.

Ozelligi: monitorlu ayna var, aynadan ekrani goruyorsunuz. Plakanin oraya kamera takiyorsunuz. Gucu cakmakliktan aliyor ama sigorta kutusuna montaj yapabilirsiniz. Geri vitese takinca otomatik aciliyor. Ayrica aynanin arkasinda yani on camdan yolu ceken kamerasi var, 32gb sdkart takip arac kamerasi isini halletmis oluyorsunuz. Yani arac calisirken on hep kayitta oluyor, geri vitese takinca da arka kamera aktif olup ekrana geliyor. Montaji ugrastirici ama yapan yerler var.

Bluetooth derseniz onu aliexpressten aldim, car bluetooth aux yazinca cikan urunlerden birini almistim. O da cakmaliga takiyoruz guc icin. Ustunde usb cikisi var cakmakligi isgal etmiyor. Kablosu var, aux girise takiyoruz. Telefonu cihazla eslestiriyoruz ve muzigimizi caliyoruz. Ayrica mikrofunu sayesinde gelen aramalari yanitlayip konusabiliyoruz eller direksiyondayken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CryptOsmaN -- 17 Mayıs 2017; 1:43:15 >

• Teşekkürler mesajınız icin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.