Şimdi Ara

Pro Evolution Soccer 2011 Ön İnceleme (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
27.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bozcaadalı

Pes fifanın yanına yaklaşamıyor derken hangi konuda? Burası yanılmıyorsam PC bölümü yani FİFA 10 mu PES 10 'dan iyiydi yada FİFA 09 mu PES 09 'dan iyiydi yada FİFA 08 mi PES 08 den iyiydi yoksa FİFA 07 mi PES 6 dan iyidi hadi bir tane daha yazim FİFA 06 mı PES 5 den iyiydi yoksa PES 4 den yada PES 3 den iyi bir serisimi vardı aynı yıllara denk gelen oyunlar içinde. Forumlar kullanıcıların bilgi edinmelerine yarıyan yegane araçlardır yorum yaparken tutarlı ve yanıltıcı olmuyan yorumlar yapmamız DH sitesinin daha çok faydalı bir site olmasını sağlar kullanıcılar için.
    Şimdi ise Pes Fifanın yanına nasıl yaklaşamıyor daha oyunların demosu çıkmadı Fifa gameplay yok ortada fake sayılan videolar ve şeşitli fanboy ların yorumlarını yansıtan rivayetler var. Tabi gönül isterki her iki oyunda mükemmel olsun ve biz kullanıcılar orjinal oyun alarak hem destekliyelim hemde kayfini çıkaralım dimi?

Sana Tamamen Katiliyorum Arkadasim. Soylediklerin C

• İnceleme için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Win River Win

Eskiden Fifa Pes'in yanına yaklaşamazdı şimdi ise tam tersi pes fifa'nın yanına yaklaşamıyor.

Al işte gel burdan yak.
  • Ben pek bir değişiklik göremedim açıkçası videolarda gene aynı berbat kaleciler vsvs.
  • pesin fifa nin yaninda yine sansi yok haci. ben ne yapiyim libartotores kupasi lisansini ben ne yapiyim sampiyonlar ligi lisanssini bana takimlari lisanssi lazim onuda fifa en mukemmel sekilde yapiyo artik pes sunu kabul etmeliki fifa oldugu surece pes oynanmaz zaten gameplaylerde de gorduk pes 2011 i pes 2010dan walla farki yok.
  • PES 2010 DA MESSİ GERÇEKTEN SÜPERMAN İDİ 2011 DE BÖYLE OLURSA OYNANMAZ
  • artık pes den bi güzellik beklıyoruz yeter senelerdir pes cilere cektirdigi ızdırap ..
  • Messi dediğiniz gibi gene aynı 90 dakka boyunca superman gibi olursa oynanmaz bu oyun.. Geçenlerde ps3 kafede takılıyoruz millet pes2010 da taktiği şu en hızlı oyuncuları oyuna almak ama yerlerine değil örnek veriyorum adam shaun wright philips 'i defansda oynatıyo böylece kimse geçemiyor geçsede ışınlanıp tekrar topu alıyor benim görüşüm oyunun tamamiyle değiştirilmesi gerekiyordu oynanabirlik olsun haraketler olsun hakemler ve kaleciler genel olarak herşeyin gözden geçirilmesi gerekiyor diye düşünüyorum umarım Pes 2011 beklentilerimizi karşılar bizlerde doya doya futbol oyunu oynarız PC 'de..
  • Ben şu gerçekçilik kavramını pek sevemedim yani bana kalırsa gerçekçi yapmak için çok çaba sarf ederken oyunu biraz köreltti mesela kötü takımlarla oynamayı eziyete dönüştürüyolar ben bile 1 sene pro futbol oynadım benim bile uzaktan yada voleyle attığım goller var ama PES te kötü takımlardaki oyuncular neredeyse topa vuramıyo ...
  • Mesela PES 2008 benim için hayal kırıklığı olan bi oyun olmasına rağmen Türkiye Brezilya maçında ceza sahası içinde karambolde kalan topa benim defans oyuncumun rövaşata atarak uzaklaştırması beni bitirmişti bazen çok küçük ayrıntılar oyunu çok ileriye götürebiliyor umarım gerçekçi yapacaz derken PES 2011 i çok monoton ve zevksiz yapmazlar ne yalan söyleyim günümüz futbolunun aynısını oyuna koysalar gene çok sıkıcı olurdu ben biraz daha çok bol pozisyonun olduğu daha iyi şutların ve çalımların olduğu buna görede iyi kalecilerin olduğu bir oyun isterdim.
  • quote:

özellikle sıralı çalımlardaki dönüşlerin beni biraz düşündürdüğünü de eklemem gerekiyor.
  • haftaya gamescon fuarında millet oyunu oynar ve videoları düşeye başlar.şu ana kadarki videolar birkaç ay önceki versiyondu.bakalım yeni videolarda animasyonlar daha iyi görünür(özellikle geçişler) kaleciler oynanış falan daha sıkı maçlar görürüz umarım. Bi de bazı bilgiler paylaşayım bu sene pes shop pes puanları geri geliyormuş.statları japonyada özel bir şirket yapıyomuş.chealsea ve arsenalin ea ile özel anlaşması varmış.BAL modunda her pozisyonda oynayabiliyoruz (kaleci hariç) oynanışı bambaşka bir ekip yapıyomuş.neyse umarım her şey güzel olur.çünkü bu kadar eleştiri benim canımı sıkıyor.
  • İnceleme güzel ama evime FIFA alıcam gibi gözüküyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1938

İnceleme güzel ama evime FIFA alıcam gibi gözüküyor

• quote:

quote:

Eskiden Fifa Pes'in yanına yaklaşamazdı şimdi ise tam tersi pes fifa'nın yanına yaklaşamıyor.

Pes fifanın yanına yaklaşamıyor derken hangi konuda? Burası yanılmıyorsam PC bölümü yani FİFA 10 mu PES 10 'dan iyiydi yada FİFA 09 mu PES 09 'dan iyiydi yada FİFA 08 mi PES 08 den iyiydi yoksa FİFA 07 mi PES 6 dan iyidi hadi bir tane daha yazim FİFA 06 mı PES 5 den iyiydi yoksa PES 4 den yada PES 3 den iyi bir serisimi vardı aynı yıllara denk gelen oyunlar içinde. Forumlar kullanıcıların bilgi edinmelerine yarıyan yegane araçlardır yorum yaparken tutarlı ve yanıltıcı olmuyan yorumlar yapmamız DH sitesinin daha çok faydalı bir site olmasını sağlar kullanıcılar için.
    Şimdi ise Pes Fifanın yanına nasıl yaklaşamıyor daha oyunların demosu çıkmadı Fifa gameplay yok ortada fake sayılan videolar ve şeşitli fanboy ların yorumlarını yansıtan rivayetler var. Tabi gönül isterki her iki oyunda mükemmel olsun ve biz kullanıcılar orjinal oyun alarak hem destekliyelim hemde kayfini çıkaralım dimi?

Bende sana tek şunu söylüyorum pes6 dan sonra çıkan 2008 2009 2010 bu oyunları beğendiysen kusurabakma ama futbol oyunundan anlamıyorsun demektir.
    Fifa ya gelirsek mükemmel bir fizik ve grafik farkı var pes le arasında bu bir gerçek 12 senelik bir pes'ci olarak yazıyorum bunları.
    Diğer fifa serileri hoşuna gitmediyse birde fifa word cup 2010'u dene derim bu oyun sayesinde bir çok pes sever tarafından her açıdan beğenildi ne yalan söylim bende pes 6 dan sonra en çok oynadığım futbol oyunu

• quote:

quote:

quote:

Bende sana tek şunu söylüyorum pes6 dan sonra çıkan 2008 2009 2010 bu oyunları beğendiysen kusurabakma ama futbol oyunundan anlamıyorsun demektir.
    Fifa ya gelirsek mükemmel bir fizik ve grafik farkı var pes le arasında bu bir gerçek 12 senelik bir pes'ci olarak yazıyorum bunları.
    Diğer fifa serileri hoşuna gitmediyse birde fifa word cup 2010'u dene derim bu oyun sayesinde bir çok pes sever tarafından her açıdan beğenildi ne yalan söylim bende pes 6 dan sonra en çok oynadığım futbol oyunu

Beyfendi siz isterseniz yazdıklarımı tekrar okuma zahmetinde bulunursanız daha tutarlı bir cevap yazabilirsiniz. Ben sizin okuyup anlıyamadığınızı farz ederek rencide etmeden yazim. Ben Pes oyununun PES 6'dan sonraki versiyonlarını FİFA oyunuyla karşılaştırıyorum siz hala PC bölümünde olduğunuzun farkına varamamışsınız. Bana diyebilirsinizki PS 3' de hangi oyun güzel o zaman FİFA 10 derim . PES 08 ,PES 09, PES 10 çok güzel oyun yada değil ama bu oyunlar aynı yıl içinde çıkan FİFA serilerinden çok çok üstün bunda hem fikirmiyiz , ozaman sizin FİFA PES 'den üstün diye fikirlerinizi empoze etme yeri burası değil konsol bölümü bundada hem fikirsek iyi forumlar.

• @Win River Win

Fifa10 u yada daha önceki versiyonlarını PC de oynamamışsın sanırım o yüzden bu tip mesajlar yazıyosun değilmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kolpaci

@Win River Win

Fifa10 u yada daha önceki versiyonlarını PC de oynamamışsın sanırım o yüzden bu tip mesajlar yazıyosun değilmi ?

bu ağır oldu
  • GENE PES BAŞLIĞI GENE FİFA FANBOYLARI İSTİLA ETMİŞ , FiFa başlığı görüpte girmiyorum bile nasıl körü körüne oyun taraftarlığıdır , anlamsız.
  • Konsolda fifa oynamis biri olarak soyluyorum. Pes fifa'dan oynanis olarak saglam. Grafikte zaten basli basina. Yalniz ben artik pes'te buyuk degisin istiyorum. Ayni sekilde fifa'da. Cunku artik insanlar fitbol oyunlarindan eskisine oranla cabuk kopuyorlar. Bunun sebebide acik. Ayni kalibi onunuze goz boyayip koyuyorlar. Senelerdir de boyle..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurQich -- 11 Ağustos 2010; 6:06:52 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.