Şimdi Ara

Mafia 2 Ön İnceleme (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
1
Favori
51.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biran önce çıksa'da oynasak yahu .Bu arada grafik konusunda şüpeniz olmasın pc ile ps3 arasında pek fark olmiyacaktır bence .
  • yokmu oyunda multi modu olup olmadıgını bilen
  • ilk oyunda multiplayer yoktu bundada yoktur diye biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadikcakar

ilk oyunda multiplayer yoktu bundada yoktur diye biliyorum

Olsa çok harika olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trex_Tr

Biran önce çıksa'da oynasak yahu .Bu arada grafik konusunda şüpeniz olmasın pc ile ps3 arasında pek fark olmiyacaktır bence .

• quote:

Orijinalden alıntı: Trex_Tr

Biran önce çıksa'da oynasak yahu .Bu arada grafik konusunda şüpeniz olmasın pc ile ps3 arasında pek fark olmiyacaktır bence .

O zaman Xbox ps3 ten daha iyi olacak. Bakın eğer bu oyun konsol portu gibi birşeyse tüm platformlar belli farklar dışında yaklaşık aynı olur. Fakat pc de çok daha üst düzey olcak şekilde hazırlanıyorsa konsollardan birçok şeyi kısarlar. Ve iki konsolda yaklaşık aynı ayarda oynatır. Birinin diğerinden üstün olması gibi birşey multiplatform oyunlarda zor. Ha belli farklar olur ama büyük farklar olmaz. Dediğim gibi eğer böyle olursa bazı ufak farklardan dolayı xbox daha iyi olur ps3 ten. tahminim bu şekilde.

Yanılmıyorsam bu oyun her platform içinde ayrı ayrı hazırlanıyor ve test ediliyor diye biliyorum. Yani önce birini yapıp sonra diğerine port şeklinde değildi. Bundan dolayı oyunu pc de daha iyi şekilde görmemiz hiçte zor değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeRo-34 -- 6 Temmuz 2010; 1:17:41 >

• Bende bu zamana kadar oyunun online modu ile ilgili bir bilgiye raslanadim. Dogru mafia1 de yoktu. Bundada olmuyabilir.

• bece oyun coq super gibi gelmesini beklioruz 24 ağustosta amerikada yayınlancak 27dede avrupa ve türkiyede açıklanacak!!!!!!!!!!!!!!
  • Mafia II - 3D, PC'ye özel

2K Czech tarafından geliştirilen açık dünya aksiyon oyunu Mafia II, PC, PS3 ve X360 platformları için uzun süredir geliştiriliyor. Özellikle derin hikâye modu ve görselleriyle dikkat çekmesi beklenen yapım, 27 Ağustos'ta raflarda olacak.

[sizer=blue]Mafia 2 Ön İnceleme

CVG sitesine demeç veren oyun yapımcılarından Alex Cox, Mafia II'nin PC'de 3D destekli olacağını belirtti. Nvidia ekran kartıyla birlikte güzel bir PC'si olan oyuncular, Mafia II'nin güzelliğini fazlasıyla hissedecek.

http://www.merlininkazani.com/oyun_haber/1/Mafia_II__3D_PCye_ozel-35716.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenan9593 -- 6 Temmuz 2010; 15:53:47 >

• Diğer oyunlarında olduğu gibi dandik,hissedilmeyen Physx efektleri olursa nvidia gene bizden meşhur ı yer
    Ama videolardan görüldüğü kadarıyla böyle olmıcak...Biz ati kullanıcıları ati'ye sövecez "bizde istiyoruz bundan" diye
  • şu aralar mafia yı tekrar oynuyorum "you lucky bastard" bölümüne geldim her ne kadar ilk oyunla bağlantısı olmasa da psikolojik olarak hazırlıyorum kendimi
  • 355GTS Helal sana oyun hala duruyor sende demekki seneler once pc de oynamisdim. Benim icinde oyna canim kardesim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadikcakar

ilk oyunda multiplayer yoktu bundada yoktur diye biliyorum

Multi modu yoksa asla çıkar çıkmaz almam gow 3 agzım yandı çıktıgı gün gidip sony bayindan aldım 130 tl verdim oyun 20 gün sonra 80 düştü bu oyununda fiyatının düşmesini beklicem multi olmayan oyunlar çok çabuk fiyat düşüyor
  • Yok multi falan.
  • paypay raconu kesti
  • quote:

Orijinalden alıntı: çapari

Multi modu yoksa asla çıkar çıkmaz almam gow 3 agzım yandı çıktıgı gün gidip sony bayindan aldım 130 tl verdim oyun 20 gün sonra 80 düştü bu oyununda fiyatının düşmesini beklicem multi olmayan oyunlar çok çabuk fiyat düşüyor

heavy rain istisnası. oyun hala bazı yerlerde çıktığı fiyatında o kadar para vermek istemediğim için hala oynayamadım şu oyunu ne multi var ne bişey var fiyat düşmüyor arkadaş düşmüyor yaw
  • son videoda gördük ki fizikler kötü. adam kaputu açıyor ama kendiliğinden açılıyor kaput. araba hasar modellemeleri iğrenç. bunlar çok büyük eksiklik. böyle b ir oyun yapıp. kaputun önüne geldiğinde kaput kendiliğinden açılıyor ve adam kazık gibi duruyorsa bu oyun tam anlamıyla olmuş değildir.
  • ne physx'i yerim physx'i nvidia'nın ekran kartlarını itelemek için uydurduğu birşey,yok duman çıkıyormuş yok 2 bayrak dalgalanıyormuş falan bunları havok yapmıyor sanki,şimdiye kadar physx destekli oyunlar içinde batman en iyisidir ondada öyle bariz birşey yok ki fps dibe vuruyor fizik açınca,nvidia'nın maksimum kar elde etmek için yaptığı en iyi şey,bazılarıda çıkıp physx var nvidia'da ondan alıyorum demiyormu,ne diyeyim ati kartlarlada physx açılabiliyordu 4770 ile bir ara yaptım ama fps sürünüyordu,aman bu oyundada olmasın physx hiç lazım değil takar oynarım 2 bayrakda sallanmasın camlar kırıldığında muntazam dağılmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

bece oyun coq super gibi gelmesini beklioruz 24 ağustosta amerikada yayınlancak 27dede avrupa ve türkiyede açıklanacak!!!!!!!!!!!!!!

coq? beklioruz?
  • FAzla oyun Oynamayı Seven Birisi Değilim. Ama Mafia 1 Oynadığım Oyunların En İyisi İdi. Eminim Mafia 2de Mafia 1 Kadar Güzel Olacaktır...
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.