Şimdi Ara

Heyecan Verici Özellikleriyle PSP 2 Dosya Konusu (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
1
Favori
35.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yaa bende psp büyük hevesle aldım bu kadar boşuna üretilmiş bi ürün yoktur heralde 1 ay oynadım 7 8 aydıe bi kere açmadım bile berbat bi ürün buda onun gibidir paranızı boşuna bunlara vermeyin hem bunun kırılması 2 3 ay alır alın bi tane ps3 buna verceğiniz parayla oturun pes oynayın :D
  • psp slım daha klas duruyo bu sanki 6-12 yaş arası içinmiş gibi
  • Ne alakası var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Ne alakası var?

niye hortlatıyorsun?
  • bence süper birşey olacak katılanlar like
  • quote:

Orijinalden alıntı: meliksah55

quote:

Orijinalden alıntı: uq4l4

quote:

Orijinalden alıntı: ilker burak

sony computer entertainment japan başkanı zamanında ds satışlarda öne geçtiğinde neden psp nin fiyatını düşürmüyorsunuz satılmıyor gibisinden bir soru sorduğunda verdiği cevap " biz zaten psp nin herkesin elinde olmasını istemiyoruz " psp yapı olarak oyun desteği olarak daha premium bir oyun konsolu olarak kalacaktır." gibi cümleler kurduğu için baya eleştirilmişti :D

şimdi ise eğer sony psp2 fiyatlandırmasını doğru yapıp oyun gamını daha da güçlendirerek 3ds in karşısına çıkarsa başarılı olacaktır en azından ds-psp farkı olmayacak eskisi gibi çünkü gerçekten psp2 nin detayları harika olmuş..

iki küçük eksiği var ancak eksik der misiniz bilemem bence eksik böyle teknoloji torbası bir alette :D titreşim yok ve hoparlörler el ya da parmakların altında kalacak oyun sırasında.. bunlar can sıkabilir.. bir de pil süreleri durumu var.. kabul edilebilir sınırlar içerisinde mi bilmiyoruz.. 5" ekrana güç sağlamak kolay değil..

o çok satar bu çok satar gereksiz tartışmalar.. ortada bi gerçek var 3ds bana hitap etmiyor.. hardcore oyunların,oyunların derinliğinin psp de fersah fersah ds den öte olduğunu biliyoruz psp2 bu farkı daha da açacak görünüyor işte bu yüzden 3ds katiyyen almam istese herkeste ds olsun hiç bir güç bana ds aldıramaz çekilişten çıksa bile satar psp2 alırdım :D

bence ds genelde 13,15 yaş altı çocuklara hitap ediyor sonuçta onlar için grafik önemli değil

Ben 12 yaşındayım ama gerizekalı değilim! İstersen şu 13-15 yaşı 7-8 lere indir.

arkadaş haklı benim için her zaman grafik önemli Not :bende küçüğüm
  • benim de bir sorum olacak. vita'yı amerika'dan getirtmeyi düşünüyorum. oyunlar için bölge kısıtı var mı acaba? oyunları avrupa veya türkiye'den aldığımda 2. bölge olması dolayısıyla elimde patlayabilir mi?
  • Amerika fiyatiyla spotu arasinda nekadar fark varki spotu 600e falan geliyor cok fark yoksa spot pal al
  • hala ps2 kullanan varmı
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.