Şimdi Ara

God of War: Ghost of Sparta İnceleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
16.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • vallaha bende de düşüş vardı hemde iso kalıplı olarak indirdim cso da deil oyunda frame düşüşleri vardı o şekilde bitirdim oda bi zevk alamadım iso boyutu 1448 gb di dün yeni sini indirdim 1600gb küsür bu sürümde hic bir sorun yok yag gibi akıyor oyun ilk indirdigim iso kalıbı oyundayken sistemi kapattı dedim gitti makina allahtan bişey olmadı eger dedigim gibi iso kalıplı indirmiş olmana ragmen frame düşmeleri varsa yüksek mb lı iso dosyasını indir
  • merhaba arkadaşlar bu oyunu tam çözümünü nasıl bulabilirim takıldığım bir bölüm var ama geçemiyorum bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim :)
  • kimse yokmu yardım edecek ???
  • beyler frame düşmesi yaşamamk için, normal psp menüsünde select tuşuna basılı tutup oradan CPU clock in game i 333/166 yapın (custom firmware kullananlar için söylüyorum).. bende orası default'tu önceden daha sonra bu şekil yaptım oyun baya akıcılaştı kendine geldi..
  • takıldıgın yeri yazsan daha cabuk yardımcı olabiliriz arkadasım hic bir şekilde yazmamısın takıldıgın yeri tam net olarak yaz yardımcı olabilirim oyunu bitirdim 2 kere bastan basladım :D
  • pc ye destek vermemesi büyük bi hayal kırıklığı bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmrhocK

pc ye destek vermemesi büyük bi hayal kırıklığı bence

saçmalığa bak ne hayal kırıklığı.. sony'nin ne zorunluluğu var oyunu pc'ye çıkarması için.. psp sattırmak için, ps3, ve ps2 sattırmak içindir god of war serisi, mouse+klavye ile rezil edilmesi için değil..
  • Kratos adam kesmekten sıkılmış bi ter atayım demiş ve kendi haremini kurmuş
    Videosu da burada:
    http://gamenukem.blogspot.com/2010/11/god-of-war-ghost-of-spartada-seks.html
  • PSP'yi bulursam oynıcam 2-3 aydır yerinden çıkmadı adam gibi oyun çıkmadı ki.Bu arada satılıktır tüm aksesuarlarıyla birlikte 200 TL
  • Merhaba arkadaşlar...
    Çoğunuzun dediği gibi oyun muhteşem olmuş. Psp'deki gow'un diğer oyunu olan chains of olympusla karşılaştırıldığında grafik olarak biraz daha iyi, oyun uzunluğu olarak %20 daha fazla, aksiyon olarak ise çok çok daha iyi olmuş. Ghost of Sparta sınırlarını sonuna kadar zorlamış ve psp için muhteşem bir oyun ortaya çıkmış. Ben Final Boss sahnesinin psp'nin sınırlarını aştığını ve ps3 seviyesinde olduğunu düşünüyorum. Nitekim youtube'da ve bazı sitelerde de bunun üstüne vurgu yapılmış.(Gow serilerinin en iyi final boss'u diye.) Eğer psp'niz varsa bu oyunu mutlaka oynamalısınız. Editörlerin puanlarıda oldukça yüksek. İyi çalışmalar...
  • oyun çok güzel olmuş hemen bitmesin diye her save bölümüne gelince kapatıyorum psp yi ama eninde sonunda yine biticek
  • Arkadaslar oyunu nerden aldınız acaba en hiç bı yerde bulamadım da
  • Arkadaşlar bence gow serisi bitti ve Gos serisi başlıyacak sizcede ghost of sparta serisi çıkar mı ps3 de gow un devamı olarak ismi ghost of sparta olsa ne güzel sonunu çok merak ediyorum adamlar nasıl bir son yaptı herkez çıkçak çıkmıcak diye tartışıyor sırf bu yüzden ne kadar para kazanıyor adamalr
  • Arkadaslar versiyon en az kac olmali oynamak icin?birde torrente dustumu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cfc
    Arkadaslar versiyon en az kac olmali oynamak icin?birde torrente dustumu acaba?

Benim 5.03 ben oynuyorum bu arada btjunkie.org dan indirebilirsin Ghost of Sparta yi torrent seklinde ben öyle yaptım
  • bu puan god of war a yakışmaz aga :D düşük gelmiş
  • Ben Cok Begendim Bu Oyunu Gerek Grafikler Gerek Hikaye ama artık psp'ye god of war daha cıkmaz diye düsünüyorum...
  • Merhaba

Google dan aradım bu konuyu buldum

Bu oyunla ilgili bir sorum olacak var mi oynayan ?
    (bendeki psp versiyonu)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.