Şimdi Ara

F.E.A.R. 3 Ön İnceleme (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
14.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fracture gibi vasat bir oyun yapan firmanın elinden çıkacak f.e.a.r ı pek merak etmiyorum açıkçası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zildjiann -- 22 Şubat 2011; 19:27:46 >
  • Oyun hakkında beklentilerim yüksekti geçenler gameplay videosunu izledim oldukça vasat bir oyun gibi gözüküyordu.
  • @kubillian
    Dostum senin fear hayranlığın başka bi boyuta ulaşmış o yüzden söyleyebileceğim bir şey yok kızman normal tabii ancak yinede oyunu bekle derim ummadık taş baş yararmış.İyi forumlar.
  • Day 1'a pek güvenmiyorum açıkcası.
  • Dostum clear sky oynadım ama pek beğenemedim.Grafikler falan iyidi ama biraz sıkıcıydı sanki.Wolf 2 yi tabikide oynadım :D başka tavsiye edebilir misin : ) şöyle doom 3 gibi veya fear 1 gibi olsa bomba olur.Tps de olabilir dead space gibi.Singularity i oynadım fena değildi evet o tarz arıyorum.Bioshock serisinide severim ama hiç korkutucu değildir bana göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: porsux

Dostum clear sky oynadım ama pek beğenemedim.Grafikler falan iyidi ama biraz sıkıcıydı sanki.Wolf 2 yi tabikide oynadım :D başka tavsiye edebilir misin : ) şöyle doom 3 gibi veya fear 1 gibi olsa bomba olur.Tps de olabilir dead space gibi.Singularity i oynadım fena değildi evet o tarz arıyorum.Bioshock serisinide severim ama hiç korkutucu değildir bana göre.

senin ilacını söylüyorum RAVEN !!! mutlaka bu firmanın oyunlarının hepsini oyna. eski yeni farketmez hele ki return of the castle wolfenstein. mükemmel bir oyundur.grafikleri biraz canını sıkabilir başta ama hiç aldanma. varmı old school fps gibisi arkadaş ya yardır gitsin soldier of fortune u da dene derim. 1 ve 2 şahanedir. ayrıca prey i de dene. o da fena değildir.

• hadi bakalım hayırlısı umarım diğerlerini aratmaz
  • "F.E.A.R 1 den sonrası çöptü" gibi cümleler sarfeden arkadaşlar neye dayanarak söylüyor bunu ? F.E.A.R 1 den sonra i piyasada ilklere oynayacak bir oyun beklerdik deseniz anlarım çünkü gerçekten F.E.A.R.1 zamanın ilerisinde bir oyundu ve bu yüzden F.E.A.R 2 de beklentiler çok yükseldi.

Ama bu kesinlikle F.E.A.R 2 nin çöp oynanmaz bir oyun olduğunu ifade etmiyor. Bana göre F.E.A.R 2 son yıllarda çıkan en iyi oyunlardan birisi her ne kadar grafik motoru crysis gibi oyunların gerisinde olsada çok güzel bir kurgusu vardı. Tabi ingilizcesi olmayan arkadaşların oyunun kurgusu çözemedikleri için sadece korku öğelerini kalite açısından baz alıyorlar ve yeterince hortlak zooken tarzı şeyler görmedikleri zaman oyunu çöp olarak nitelendiriyorlar.

F.E.A.R 2 ye çöp diyen ve ingilizce olmayan arkadaşlara dead space tarzı zooken oyunları öneririm.... diyerek bu konuyu burda kapatıyorum.

F.E.A.R 3 e gelince gerçekten farklı bir deneyim bizi bekliyor. Alışıla gelmiş oyunlardan çok daha farklı olduğu belli oluyor. Umarım oyun içerisinde yeni karakterler Alma ya daha baskın olmaz. Grafikleri bence bu tarz bir oyun için gayet yeterli görünüyor. Umarım hayal kırıklığına uğramam.

• arkadşlar bu oyunu oynamayın gece yatarken rüyalarınıza girer
  • bu oyun için hollywood dan sanat yönetmenleriyle çalışmışlar..bakalım nasıl bişey olacak..
  • oyunun içine ettiler arkadaş.. flashlight, flashlight!! daha dün gibi aklımda oysa ki..
  • quote:

Orijinalden alıntı: V2

"F.E.A.R 1 den sonrası çöptü" gibi cümleler sarfeden arkadaşlar neye dayanarak söylüyor bunu ? F.E.A.R 1 den sonra i piyasada ilklere oynayacak bir oyun beklerdik deseniz anlarım çünkü gerçekten F.E.A.R.1 zamanın ilerisinde bir oyundu ve bu yüzden F.E.A.R 2 de beklentiler çok yükseldi.

Ama bu kesinlikle F.E.A.R 2 nin çöp oynanmaz bir oyun olduğunu ifade etmiyor. Bana göre F.E.A.R 2 son yıllarda çıkan en iyi oyunlardan birisi her ne kadar grafik motoru crysis gibi oyunların gerisinde olsada çok güzel bir kurgusu vardı. Tabi ingilizcesi olmayan arkadaşların oyunun kurgusu çözemedikleri için sadece korku öğelerini kalite açısından baz alıyorlar ve yeterince hortlak zooken tarzı şeyler görmedikleri zaman oyunu çöp olarak nitelendiriyorlar.

F.E.A.R 2 ye çöp diyen ve ingilizce olmayan arkadaşlara dead space tarzı zooken oyunları öneririm.... diyerek bu konuyu burda kapatıyorum.

F.E.A.R 3 e gelince gerçekten farklı bir deneyim bizi bekliyor. Alışıla gelmiş oyunlardan çok daha farklı olduğu belli oluyor. Umarım oyun içerisinde yeni karakterler Alma ya daha baskın olmaz. Grafikleri bence bu tarz bir oyun için gayet yeterli görünüyor. Umarım hayal kırıklığına uğramam.

dead space zooken mi? oyunun atmosferi insanı korkutmaya yetiyor. Dead Space 2 oynamamışsın galiba?

• açıkçası video bana korkutucu gelmedi grafikler güzel ama korku olmadıktan sonra ne yapayım grafikleri..
    resindet evil serisi 5. oyunla işi nasıl aksiyona bağladıysa fear da aynısı olacak gibi..umarım yanılırım ve atmosfer + grafik birleşimiyle harika bir oyun ortaya çıkar
  • Hernekadar kıt ing ile 1. ve 2. oyundan bi b*k anlamasakta bizi yeterince korkutmuş ve eylendirmişti.

Aradan onca yılın geçmesine rağmen hala aynı grafikler var gibi.

Olmayacak.
  • Diğer oyunlarını oynadım ama bitirmedim. Kısmet Fear 3'e artık belki bunu bitiririm.
  • F.E.A.R. biraz aksiyona kaydı tamam ama yine de asla çöp gibi olmadı ne kadar 2'den sonra beklentim az olsa da iyi bi oyun ortaya çıkar diye düşünüyorum.Ve bu arada dead space zooker falan değil.
  • Efsane geri döndü ben geldim,hemde 3.seri oyunumla!...
  • grafikler dışarıdan fena gözükmüyor gibi gelsede patlama efektleri çok sıradan ve eski tarz gözüktü bana ,silah ile zoom yapıldığında yakın görünümdeki modellemeler de basit kalmış daha iyi bir görsel bekliyordum açıkçası ama oynanış olarak güzel oynatıo kendisini korkudan çok aksiyon olmuş.
  • Beklenileni kesinlikle vermedi.
  • inceleme için teşekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.