Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (1651. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52.782
Cevap
803
Favori
4.101.224
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16491650165116521653
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kizilsultan

https://tr.gearbest.com/athletic-shoes/pp_1142527.html?wid=21

Bu ayakkabıdan kullanan var mı? Kalitesi nasıldır?41 numara giyiyorum kalıp sıkıntısı yaşar mıyım? Birde xiaomi termal ceketin kalıplarını sormuştum kullanan var mı diye? Sağolsun bir arkadaş cevap verdi. Kullanıcı olan yok galiba.

Ayakkabı hakkında bilgim yok fakat termal ceketi Berkan hocam kullanıyor diye biliyorum hatta dayısı içinde almış diye hatırlıyorum ondan bilgi alabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• stormfather S kullanıcısına yanıt
    PM attım hocam sağolun. Turkey Express yeni mi geldi. Geçende bakıyordum bu ayakkabıya sanırım bu kargo seçeneği yoktu. Üstelik ücretsiz bu ürün için.

• GearBest 11.11 gibi promosyon dönemlerinde banggood'un yaptığı gibi bol bol puan (GB puan) veriyor mu?

Sayfayı yenileyince oldu fakat kayıtlı posta 3.5 - 4$ ücret çıkıyor.
    Bu şekilde çok cazip olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolman7

GearBest 11.11 gibi promosyon dönemlerinde banggood'un yaptığı gibi bol bol puan (GB puan) veriyor mu?

Puan vermiyor ancak çok iyi indirimler yapıyor

• Mı band 2 ile çanta siparişler in geldi.gearbest üzerinde yapmam gereken birşey varmı AliExpress geldiğini onayloyorduk.saygilar.

• y_buruk kullanıcısına yanıt
    Merhaba gearbest tede geldiğini onaylamnız gerekiyor daha sonra videolu bir inceleme yaparsanız 1 dolar ile 5 dolar arasında puan veriyor bilginiz olsun.
  • kizilsultan kullanıcısına yanıt
    Turkey Express dediğiniz Türkiye hızlı kargo mu acaba ben baktım o var oda uzun zamandır olan kargo mng dağıtımını yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ybektas55

Sayfayı yenileyince oldu fakat kayıtlı posta 3.5 - 4$ ücret çıkıyor.
    Bu şekilde çok cazip olmadı.

Evet bir yerden ucuzlatip diğer taraftan kargo koymuşlar.

• quote:

PM attım hocam sağolun. Turkey Express yeni mi geldi. Geçende bakıyordum bu ayakkabıya sanırım bu kargo seçeneği yoktu. Üstelik ücretsiz bu ürün için.

m.gearbestte 24 dolar bilginiz olsun

• quote:

m.gearbestten bakınca evet Turkey express var sanırım geçen bir arkadaş sadece sayılardan oluşan takip kodu var nerden takip edeceğim diyordu 10 gün civarına teslim etti demişti kurye getirdi falan demişti sanırım yeni anlaştılar
  • kaliteli orijinal deri cuzdan ariyorum arkadaslar siyah tercihim onerileri bekliyorum baska sitelerden oneri verebilirsiniz
    Turkey priority mail dediğiniz gibi MNG kargo hocam, middle east express aramex ve yurt içi olması bunu ilk defa gördüm yine üsttekiler gibi 8-12 gün yazıyor ama Turkey Express yazıyor hocam.

Evet hocam dün de 23 küsürdü ama 3 dolar kargo ücreti vardı. Bugün 24 ama Turkey Express ile kargo bedava. Puan ile 16.90 a geliyor fena durmuyor ürün. Kalıplar konusu tedirgin ediyor bir tek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kizilsultan -- 19 Ocak 2018; 17:43:14 >
  • KZ - ES3 HiFi Kulaklık *Mikrofonlu / İndirim kodu: TRGB18011901 / 10 $

Arkadaşlar bu ürün iPhone un kendi kulaklığına göre nasıl ? 38 tl ediyor sizce değer mi ? Kullanan arkadaşlar ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sismologger kullanıcısına yanıt
    hocam sizin durumunuzda bir gelişme varmı elinize ulaştı mı kargonuz
  • Gearbeste neler oluyor böyle ticket açıyoruz 3 gün sonra cevap geliyor.

• 2 tip mürekkep vardır. Aldığınız kalemin linki gönderirseniz, uygun mürekkebin linkini paylaşabilirim
  • Wearyman W kullanıcısına yanıt
    Güzel günlerde kullanın
  • asymmetric kullanıcısına yanıt
    Lütfen 24 saat içinde cevaplanmayan biletler için ekran görüntüsü, sipariş ve ticket numarasıyla birlikte tarafıma iletiniz.. hem hemen dönüş sağlansın, hemde sorumsuzluk yapanları uyaralım.
  • 
Sayfa: önceki 16491650165116521653
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.