Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (1650. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.200
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16481649165016511652
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba bluedio T4 kupon:T4GBM 35.99 dolar ücretsiz kargo seçeneği ile

https://tr.gearbest.com/earbud-headphones/pp_646636.html?wid=90

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • stormfather S kullanıcısına yanıt
    Vallahi ticket attım adam video istiyor, ses kalitesini videoda nasıl belli edeyim ben şimdi?Gearbest'ten alışveriş yapmak iyi güzel de eğer istediğiniz gibi çıkmazsa ürün baya sorun yaşıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seko044

Bende duşakabin için alacağım. Videosunu izledim su geçirmezlik özelliği varmış. İş görür gibi. Bide krem rengi var onu seçince ücret düştü ama renk aynı gibi bişey, tam farkedemedim.

Bende almak istiyorum acaba daha önce deneyen oldu mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peter Capaldi

Vallahi ticket attım adam video istiyor, ses kalitesini videoda nasıl belli edeyim ben şimdi?Gearbest'ten alışveriş yapmak iyi güzel de eğer istediğiniz gibi çıkmazsa ürün baya sorun yaşıyorsunuz.

Video çekin gönderin şansınızı deneyin olumsuz dönüş pek duymadım yardımcı oluyorlar genellikle Berkan hocam ile iletişime geçin yardımı dokunur (Gearbest.com)

hocam şu an 35.92 tl gözüküyor. kupon falan geliyor mu buna acaba? radyo çekimi iyiyse alayım olmazsa indirimi varsa.
  • mail gelenlere amazfit pace yine 90 dolar olmuş. ama açınca 625 tl görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: membranoz

hocam şu an 35.92 tl gözüküyor. kupon falan geliyor mu buna acaba? radyo çekimi iyiyse alayım olmazsa indirimi varsa.

Merhaba salı günü kod paylaşılmış 16 ocakta ama süresi bitmiş birkaç güne tekrar gelir GearBest Berkan hocam dan istekte bulunun listeye ekler büyük ihtimalle

• quote:

Orijinalden alıntı: SudaEriyenAspirin

mail gelenlere amazfit pace yine 90 dolar olmuş. ama açınca 625 tl görünüyor.

Merhaba buradan alırsanız 90 dolar bilginize

https://m.gearbest.com/smart-watches/pp_689346.html?wid=4&utm_source=mail_api&utm_medium=mail&utm_campaign=GB_weekend_180119_1516350927&eo=DCmRoMyz1x8w4JWD

• Gearbestten W1711221200132240 sipariş numarasıyla yeni gelen Xiaomi Mi wifi Amplifier 2 birden çalışmaz oldu 3 gün sorunsuz kullandım ama birden çalışmamaya başladı hiç ışık yok usb güç adaptörü sağlam, farklı usblerde denedim çalışmıyor, video da çektim.

• quote:

Orijinalden alıntı: srabonn

Gearbestten W1711221200132240 sipariş numarasıyla yeni gelen Xiaomi Mi wifi Amplifier 2 birden çalışmaz oldu 3 gün sorunsuz kullandım ama birden çalışmamaya başladı hiç ışık yok usb güç adaptörü sağlam, farklı usblerde denedim çalışmıyor, video da çektim.

Merhaba ticket sistemi ile iletişime geçin gerekeni yaparlar iyi günler.

• Merhaba arkadaşlar Xiaomi Hybrid Pro HD kulakiçi Kulaklık satın almak istiyorum şuan 23 Dolar. Acaba daha da indirimli alma şansım var mı sormak istedim. bilen varsa yardımcı olabilir mi, belki fiyatı iyidir tam bilemiyorum. Ürün bu:

https://tr.gearbest.com/earbud-headphones/pp_566702.html?wid=90
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiestoly

Merhaba arkadaşlar Xiaomi Hybrid Pro HD kulakiçi Kulaklık satın almak istiyorum şuan 23 Dolar. Acaba daha da indirimli alma şansım var mı sormak istedim. bilen varsa yardımcı olabilir mi, belki fiyatı iyidir tam bilemiyorum. Ürün bu:

https://tr.gearbest.com/earbud-headphones/pp_566702.html?wid=90

Geçenlerde 15.5 dolara düştü ama genel olarak 17 dolar civarına kod paylaşıyor Berkan hocam takipte kalın birde istekte bulunun listeye ekler büyük ihtimalle iyi günler.

• Geçmiş olsun.
  • [ Özel İndirim Listesi - 19.01.2018 ]

KZ - ES3 HiFi Kulaklık *Mikrofonlu / İndirim kodu: TRGB18011901 / 10 $ [ Satın Almak İçin Tıklayınız ]

MX9 PRO 7.1 Android TV Box (2gb Ram - 16gb rom) / İndirim kodu: TRGB18011902 / 44 $ [ Satın Almak İçin Tıklayınız ]

7 Portlu USB 2.0 Çoklayıcı / İndirim kodu: TRGB18011903 / 3 $ [ Satın Almak İçin Tıklayınız ]

Xiaomi Type-C Gürültü Önleyici Kulaklık / İndirim kodu TRGB18011904 / 40 $ [ Satın Almak İçin Tıklayınız ]

MAANGE 22pcs Makeup Brushes / İndirim kodu: TRGB18011905 / 5 $ [ Satın Almak İçin Tıklayınız ]

Broadlink RM pro WIFI + IR + RF Remote Kontrol / İndirim kodu: TRGB18011906 / 29 $ [ Satın Almak İçin Tıklayınız ]

Lavabo Temizleyici Sihirli Çubuklar / İndirim kodu: TRGB18011907 / 1.6 $ [ Satın Almak İçin Tıklayınız ]

BRELONG RGB Dekoratif LED Işık / İndirim kodu: TRGB18011908 / 2.1 $ [ Satın Almak İçin Tıklayınız ]

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Cevabınız için teşekkür ederim. Gearbest sayfasını yeni yeni keşfediyorum çok karışık olduğu için ctrl+F ile aratıp öyle buluyorum genelde. listede rastlayamadım ara ara nereden düşüyor bilmiyorum da, bir de Berkcan Hoca'dan nasıl istekte bulunmam lazım? PM'den yazıp ürün linkini mi atmak lazım?
  • https://tr.gearbest.com/athletic-shoes/pp_1142527.html?wid=21

Bu ayakkabıdan kullanan var mı? Kalitesi nasıldır?41 numara giyiyorum kalıp sıkıntısı yaşar mıyım? Birde xiaomi termal ceketin kalıplarını sormuştum kullanan var mı diye? Sağolsun bir arkadaş cevap verdi. Kullanıcı olan yok galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kizilsultan -- 19 Ocak 2018; 15:45:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stormfather

quote:

https://m.gearbest.com/smart-watches/pp_689346.html?wid=4&utm_source=mail_api&utm_medium=mail&utm_campaign=GB_weekend_180119_1516350927&eo=DCmRoMyz1x8w4JWD

Benim mailede geldi fakat ürüne gidince 104$ oluyor.
    Bu linkten girip 90$ gören varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: tiestoly

Cevabınız için teşekkür ederim. Gearbest sayfasını yeni yeni keşfediyorum çok karışık olduğu için ctrl+F ile aratıp öyle buluyorum genelde. listede rastlayamadım ara ara nereden düşüyor bilmiyorum da, bir de Berkcan Hoca'dan nasıl istekte bulunmam lazım? PM'den yazıp ürün linkini mi atmak lazım?

Etiketlemissiniz birde özel mesaj atın kesin dönüş yapar mesajlara şuan hasta sanırım birazdan bağlanır foruma iyi günler

• quote:

Orijinalden alıntı: ybektas55

quote:

Orijinalden alıntı: stormfather

quote:

Benim mailede geldi fakat ürüne gidince 104$ oluyor.
    Bu linkten girip 90$ gören varmı?

Merhaba ben girince görüyorum telefondan bağlanıyorum m.gearbest.com 89.99 oluyor bilginiz olsun. Sayfa açılınca yenileyin e mail indirimli oluyor yada sepete atın o zaman oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stormfather -- 19 Ocak 2018; 16:4:44 >

• 
Sayfa: önceki 16481649165016511652
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.