Şimdi Ara

Crysis 2 Ön İnceleme (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
0
Favori
26.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkiye'de EA oyunları genelde 59.99TL oluyor bakalım bu ne kadar olucak.70'ten yukarı olmaz ama Türkiye'ye özel fiyatlandırmayla geliyor.
  • Bu oyunu kaç aydır bekliyorum.
  • Bu oyunu edendim:Betası )) elimde şu anda bilgisayarım e2140 overclockla 3.0 da 2 gb rem ati 2600pro ekran kartıyla oynuyorum rahat:))
    valla gorsel bir şolen guzel begendim 1 den daha guzel .ara sahnelerde filimler koymuşlar sinema gibi olmuşhic bir problem yok:)))

• 9 gb sürümü indirdim
    demo değil bu ea games tarafında yapılmış komplo
    stalker yapmışlardı pc cıkarmazlar artık oyunları

yakışır öyle yaparsanız böyle olur

Yazıklar olsun EA games!!!!
  • bende aynı 9 .22 gb sürümü indirdim oynayıp bitirdim çok güzeldi
  • oynayıp bitirdim bosa gitmiş emeğe.Tom clax hawx2 gibi bir koruma yapacaktın göreceklerdi

Crytek yerinde olsam bir daha pc oyun yapmazdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: meydey45

oynayıp bitirdim bosa gitmiş emeğe.Tom clax hawx2 gibi bir koruma yapacaktın göreceklerdi

Neresi kötüydü be,fıstık gibi oyun daha beta sürümünü oynauyorsun bekle bi tam sürüm çıksın
  • KZ3 bekledigim gibi cikti, Cok begendim.
    Sirada bu oyun var, bakalim bu oyun nasil olacak.
  • quote:

oynayıp bitirdim bosa gitmiş emeğe.Tom clax hawx2 gibi bir koruma yapacaktın göreceklerdi

Keşke açıklasaydın biraz eksiklerini
  • quote:

Orijinalden alıntı: RiverStyx

quote:

Neresi kötüydü be,fıstık gibi oyun daha beta sürümünü oynauyorsun bekle bi tam sürüm çıksın

Boşa gitmiş emekleri demek istiyor heralde o kadar çalındı ya.Beğenmiştir heralde bunu kim beğenmez.Yazıktır, günahtır
  • Oyunu sabırsızlıkla bekliyorum.
  • İlk oyuna göre aksiyonu daha bol bir oyun olmuş. Betanın onca eksine ragmen güzel bir iş çıkarmış Crytek. 25 Mart günü çıkar çıkmaz oyunu orijinal olarak almak lazım. Mesela ilk oyunda son bölümlerde özel silah vardı ama Crysis 2 beta da sanırım özel silah yok. Ama mutlaka Full sürümde özel silah olacaktır diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

İlk oyuna göre aksiyonu daha bol bir oyun olmuş. Betanın onca eksine ragmen güzel bir iş çıkarmış Crytek. 25 Mart günü çıkar çıkmaz oyunu orijinal olarak almak lazım. Mesela ilk oyunda son bölümlerde özel silah vardı ama Crysis 2 beta da sanırım özel silah yok. Ama mutlaka Full sürümde özel silah olacaktır diye düşünüyorum.

olmasa da olur
  • daha PC DEMO halaaa yok aferin sana crytek böyle devam et PC yi umursama zaten isteselerde umursamazlar artık bu olaydan sonra.
  • Türkçe seslendirme ilk oyunlardaki gibi mükemmel olacaktır...Grafikler zaten kendini gösteriyor...Single player ve multiplayer modlarındanda büyük beklentilerim var ... Kısacası süper bir oyun olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Max_ -- 15 Şubat 2011; 20:08:14 >
  • 1. oyunda ormanda turistik gezi yapmak baymıştı, 2 oyunda da şehirde uzaylı vurup duruyoruz başka bir numara yok. Senaryo ve atmosfer rakip oyunların gerisinde. Grafiklerinde öyle ahım şahım bir yanı yok. Bazı bölümlerde detaylar sırıtıyor, ışıklandırmaya abanmışlar fazla kasmasın diye. Önceki oyunda orman ortamı falan daha iyiydi. Son videoları da izledim, Beta ile tam sürüm arasında büyük grafik farkı olacağını sanmıyorum. En fazla 85'i hakeden bir oyun.
  • oynadım cidden 35 in altına düşmedi fps manyak optimize yapmışlar okadar şey patlıyor ediyor AI pysich banamısın demiyor fps süper.! DX11 de böyle olacak kanısındayım fark olmayacağı kesin ama grafikler dahada güzelleşcek çünkü ufak tefek sorunlar var betadır diye.
  • Crysis 2 beta çımış bile bende şimdi hemen deniyorum çok merak ettim...
  • beta değil o kopya oyun
  • teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.