Şimdi Ara

Crysis 2 Ön İnceleme (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
0
Favori
26.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar oyunda Türkçe seslendirme ve altyazı bulunacak.
  • Offfff.Bence Goty'ye rahat girebilecek oyunlardan birisi olacak çok sabırsızım.
  • Direkt Goty adayı bir oyun bence ;)
  • "Ayrıca Crytek ekibi, en azından ilk oyuna göre çok daha stabil ve daha az sistem isteyen bir yapı üzerinde çalışıyor. " bunu oyun çıkınca göreceğiz ayrıca 30 fps ile multiplayer nasıl oynanacakmış onuda sormak lazım :)
  • gerçekten benimde beklediğim oyunlardan bir tanesi ancak crysis 2nin suiti çok güzel aceba yapımcılar fpsden tpsye taşıyabilirler mi oyunu? Gerçi o zaman crysis anlamını kaybeder ama saçma olsada bence tps türünde de iyi oynanır diye düşünüyorum.
  • Ön incelemenizden dolayı çok teşekkürler Ersin hocam.
    Öncelikle oyunda Türk isimlerinin ön planda geçmesi bizim için gurur verici.Bir de oyunun Türkçe olma ihtimali var ki yüksek bir ihtimal o zaman oyun tadından yenmez hale gelecektir bence.Crysis ve Crysis:Warhead hikaye bakımından çok başarılı oyunlar değildiler.Ama hikaye dışındaki muhteşem özellikleriyle kalıcılık sağladılar.Bu oyunun her yönüyle kalıcı olmasını bekliyorum.
    Crysis 2'den beklentilerim :
    1.Oyunun tamamıyla Türkçe olması
    2.En yüksek ayarlar için çok uçuk sistemler gerektirmemesi (En azından bir 1280x1024'te oynamak isteriz)
    3.Çok kısa olmayan, sürükleyici ve zevkli bir senaryo
    Umarım Crytek bu beklentilerimi karşılayabilecek bir oyun yapar.
  • Duvarımda 1 yıldır posteri asılı. Sabırsızlıkla bekliyorum. Orijinal aldığım ilk oyun, Far Cry idi. Sanırım orijinal almanın karşılığı olarak da Türkçe bir oyunla karşı karşıya olabileceğiz.
  • Geniş bir eklenti paketinden başka bişe olmicak
  • İlk oyun da Prophet'i kurtarmak için adaya tekrar dönüyorlardı ve o şekilde bitiyordu. Bir anda NewYork'un karşımıza çıkması, yaratıkların değişmesi falan yani hikaye konusundaki eleştirileri ciddiye alarak yeni bir hikaye mi yarattılar ne yaptılar? Eğer ikinci oyunun başlangıcında ilk oyundan sonra gelişen olayları özet geçmezlerse, birinci ve ikinci oyunu hikaye konusunda tezatlık örneği gösteren yegane yapımlardan biri olacak gibi görünüyor Crysis! Hele ki o yeni yaratıkları nasıl bağlayacaklar merak ediyorum, bari yaratık tasarımı aynı kalsaydı. Açıkçası Crysis ve Crysis 2, iki farklı oyun gibi duruyor şu aşamada...
  • bu oyun akar..olan da bize olur.hadi sistem yenile işin yoksa...
  • oynanış videoları yayınlandı baktım oynanış videolarına grafikleri hiçte iyi değil.oyunda bir bazı yerler detaysız.birde genel olarak oyun göze hiç hoş gelmiyor.kısacasa goty si aday olması 7-8 lik bir oyun.kz3 bence bundan kat kat dfaha iyi asıl kz3 goty ye aday
  • Karakterimiz kim olacak bu sefer?Ayrıca ilk oyun %100 türkçeydi(seslendirmeler dahil) bu yüzden türkçe seçeneği olmasını kestirebiliyoruz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: atahan12

Karakterimiz kim olacak bu sefer?Ayrıca ilk oyun %100 türkçeydi(seslendirmeler dahil) bu yüzden türkçe seçeneği olmasını kestirebiliyoruz :)

sürpriz yapsalar da Türk asıllı biri olsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

bu oyun akar..olan da bize olur.hadi sistem yenile işin yoksa...

konsol al rahat ol
  • Güzele benziyor.
  • @melkor23, dostum Crysis: Warhead'da prophet'i kurtardık ya.

Büyük ihtimal Nomad'i canlandıracağız. Uzaylılar o şeylerin yetersiz kaldığını anlayacak ve daha hayvani makinalar yapacak ve New York'u istila edecek. Delta Force ekibi ülke koruması için geri çağrılacak...
    En azından ben böyle umuyorum :)
  • @kubillian
    Ahh ahh nerde öyle karakteer xD Yemiyo tabi illa amerikan olcak amerikalıları yere göğe sığdıramiycaklar böylece bu sektörde en büyük ülkeyi kapçaklar.Türkiyenin değeri ne ki.Hadi yapımcı cevat yerli türk.Peki ilk oyunda dil seçenekleri hariç türklerle ilgili bişi varmıydı??? Ancak küfürleri bile çevirmişlerdi xD
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunescan

@melkor23, dostum Crysis: Warhead'da prophet'i kurtardık ya.

Büyük ihtimal Nomad'i canlandıracağız. Uzaylılar o şeylerin yetersiz kaldığını anlayacak ve daha hayvani makinalar yapacak ve New York'u istila edecek. Delta Force ekibi ülke koruması için geri çağrılacak...
    En azından ben böyle umuyorum :)

Valla iki oyunu da oynayalı epey oldu hiç hatırlamıyorum, warhead'i ise unutmuşum tamamen... Eğer öyle ise, sözümü geri alıyorum. Ama yinede yaratıklar sırıtıyor.

• teşekkürler, yarın bakıcam
  • oyunun çıkmasına az kaldı ekran kartı işlemci firmaları da ellerini ovuşturuyordur şimdi :D
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.