Şimdi Ara

Bulletstorm Ön İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
11.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Açıklama: Patlayan kafalar, kan, vahşet ve harika grafikler!

Bu bir Duke Nukem vakası veya Serious Sam. E hadi biraz da MadWorld ekleyelim… Bulletstorm ilk kez karşımıza dikildiğinde, tam da dönemin oyuncularını kalplerinden vuracak tasarıma sahip ekran görüntüleriyle hemen herkesin ilgisini mıknatıs gibi çekti: Patlayan kafalar, kan, vahşet ve harika grafikler!

Zaten Bulletstorm’un tam olarak vermek istediğide bu değil miydi? Yapımın başındaki isim Adrian Chmielarz’ın da tabiriyle, 3 yıllık yapım aşamasının sonunda bizi bir “kan senfonisi” bekliyor. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan demosunda da bu senfoniyi yakından keşfetme şansını elde ettiğimiz Bulletstorm, Polonyalı yapımcı People Can Fly’ın “FPS oyunlarının anlayışını değiştirecek” sözünü karşılabilecek bir içeriğe sahip mi ?

''

Grayson Hunt, dahili olduğu ve paralı askerlerden oluşan Dead Echo isimli özel güvenlik biriminin aslında yolundan çıkmış bir aylak takımından ibaret olduğunu farkettiğinde, “android” canlısı arkadaşı Ishi Sato ile birlikte takım liderine ihanet eder. Doğrucu Mahmut rolüne soyunan ikilimiz sürgüne uğradıktan sonra kendilerini Hunt ismini veren uzay korsanlarından yana saf tutarken bulurlar. Maceramız ise burada patlak veriyor. Yeni takımıyla birlikte başına buyruk bir hayat süren Grayson Hunt’ın gemisi, bir zamanlar dahili olduğu federasyonun paralı askerleri tarafından saldırıya uğrar ve her iki taraf gemisi de Stygia isimli bir gezegene düşer. İlk bakışta bir cenneti andıran gezegen bu görüntüsünün altında bir cehennem gizlemektedir.

Bulletstorm öyle aman aman bir hikâye ile karşımıza çıkmıyor. Hikâye amaç değil, sunulacak olan aksiyon ziyafetinde araç görevini üstlenmiş durumda. Her ne kadar People Can Fly hikâyeyi oyun ilerleyişiyle birlikte derinleştirmeye çabalasa ve bu konuda hayli iddaalı olsa da… Yani düşünün bir kere, “Shooter oyunlarına özlenen eğlenceyi geri getireceğiz” diyen bir yapımcı ekip, ciddi bir anlayışa sahip hikâye beraberinde düşmanlarınızı bol bol tekmelediğiniz, çılgın hareketlerle habire düşman patlattığınız eğlenceye dayalı oynanış mekaniğini nasıl bir arada tutabilir ki? Bunu göreceğiz.

''

Bulletstorm’u “ilerle ve öldür “ bilincine sahip bir FPS oyunu olarak tanımlamak gerçekten zor. Evet temelinde bunu icra eden yapım, sunumunda sürekli taze tuttuğu yeniliklerle “ilerle ve öldür” tek düzeliğini kırmışa benziyor. Kontrolü ele alan oyuncuya bir “kan senfonisi” sunan People Can Fly, bu senfoninin orkestra şefi olarak biz oyuncuları enstrümanların başına geçirdiğinde; silahlarınız, tekmeleriniz ve elektrikli kamçınızdan oluşan enstrümanlarınızla gösterdiğiniz performans ve hak edeceğiniz alkış (deneyim puanı) tamamen siz oyuncuların düşmanınızı öldürürken ne kadar ileri gidebileceğinize bağlanmış durumda. Yani ne kadar ekmek o kadar köfte.

Ön İncelemenin devamı için tıklayınız

• keşke video inceleme olaydı bn killzone 3 ile bunun arasında çok laıyordum ama neyse buna şükür :)
  • daha çıkmadıki neyini incelesinler.farklı aksiyonlar içeren güzel bi oyun olacaktır.
  • Demosunu az önce indirdim acayip aksiyon full catısma cok eglenceli renkli bir yapım muhtesem ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 15 Şubat 2011; 16:29:17 >
  • @emreA312 inceleme değil ÖN inceleme, adamlar ön incelemeyide video yapacak değiller.

oyun eğlenceli gibi, düşmanları istediğimiz şekilde öldürmek mükemmel heyecanlı olacaktır bence.
  • oyunun çok eğlenceli yapısı var oynamak güzel olacak.
  • Bunun demosunu oynamak kısmet olmadı demosunu oynayan arkadaşlar oyun hakkında düşüncelerini yazabilirlermi .
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Bunun demosunu oynamak kısmet olmadı demosunu oynayan arkadaşlar oyun hakkında düşüncelerini yazabilirlermi .

Demoyu az önce indirdim daha ilk açısta oyun güzel oldugunu anlatıyor insana..

Harika atmosfer çesitli silah ve hedefler full aksiyon cok renkli insanı sıkmayan bir oyun yapısı mevcut gayet basarılı alınması şart oyunlardan biri..
  • İyimiş bu oyun ya. Tam stres atmalık. Boş boş vur kır parçala. Arada sırada böyle konusuz, zevkine oynayacağın oyunlarda iyi gidiyor
  • 2011 e damgasını vurcak bu oyun zaten epıc games ımalı hangı oyun kotu cıktıkı sabırsızlanıyorum
  • Beklediklerim arasında
  • ön inceleme için tesekkürler
    bu oyunu mutlaka alacagim olan üstü bir oyun.
  • bu oyunda co-op ve multiplayer varmı?
  • bu oynun pc demosumu var
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetius

bu oyunda co-op ve multiplayer varmı?

multiplayer var evet ...
  • Dün akşam oynadım demoyu. Gerçekten farklı bir oyun anlayışı var. Bazı ince noktaları iyi yakalamışlar. Oynarken bayağı bir zevk aldım. Tavsiye ederim.
  • seriaus sam kadar eğlencekmiyim acaba :)
  • seriaus sam kadar eğlencekmiyim acaba :)
  • Demosunu daha yeni oynadım beklediğim gibi çok zevkli bir oyun hadi 6 gün kaldı
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.