Şimdi Ara

Bayonetta Ön İnceleme (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
9.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: southparkturkey

Demoyu oynayıp silmem bir oldu

Kesinlikle. İğrenç.

Bi DMC etmez bu rezil oyun.
  • @zack06 ;

dostum ne demek istediğini anlıyamadım? ben senin yazından alıntı yapmadım benim kendi yazdığım bir yazı bu. sen incelemesini yapmış olabilirsin ama yayınlanan yer donanım haber forumları. burası BSC inceleme bölümü. bu bir ithammı yoksa başka birşeymi söylemeye çalıştın anlamadım. ayrıca tekrar belirtiyorum bu demo incelemesi değildir. oyunun %90 oranında tamamlanmış tam sürümüdür.
  • ana karakter çok itici
  • quote:

Orijinalden alıntı: jamez

ana karakter çok itici

Kesinlikle

Demoyu bir daha oynadım,eğer oyunda büyük değişiklikler olmazsa ki olacağını hiç sanmıyorum,ortalama puanı 7 civarı olur bana göre.

Saygılar..
  • sız cıkan her oyunu dmc ıle yada god of war ıle kıyaslarsanız hıc bır oyundan zevk alarak oynayamazsınız
    mesala demosu cıkan dantes ınfernoyu bıle god of war cakması dıyerek begenmeyenler var
    amac oyunun baska bır oyuna bakkılarak kopyalanmıs olması degıl aldıgınız zevk onemlı
  • Oyun gerçekten çok başarılı combolar dövüşler gerçekten harika karakter çizimini ben de beğenmedim hiç güzel olmamış keşke lady ya da trish gibi birşey yapsalarmış.
  • bana kalırsa da zack in yorumunun tam tersini uygulamamız gerekiyor öyle yada böyle her oyun bağlandıktan sonra insana eğlenceli gelebilir asıl mesele bir değer biçmekse buna benzer oyunlarla kıyaslamak çok daha mantıklı diye düşünüyorum.Yani birşey baz alınmalı..
  • oyun düştü
    Bayonetta.PAL.XBOX360-SWAG
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dogush815

oyun düştü
    Bayonetta.PAL.XBOX360-SWAG

ps3 ıcın olanı yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

quote:

Orijinalden alıntı: southparkturkey

Demoyu oynayıp silmem bir oldu

Kesinlikle. İğrenç.

Bi DMC etmez bu rezil oyun.

begenmedim cok kotu olmus kombolarda cok kotu

demo rezalet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 13 Aralık 2009; 2:07:45 >

• beyler oyunu xbox360 da bitirdim 1 günde bitti ama oyunda hemen hemen hiç bir şey açılmadı :S neden olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: bangez

beyler oyunu xbox360 da bitirdim 1 günde bitti ama oyunda hemen hemen hiç bir şey açılmadı :S neden olabilir

kopya olsa gerek yada versıyon farklıdır
  • oyunu easy de oynamıstım zor olur belki diye sonra baştan başlamaya üşendim normal den oynasam düzelir mi acaba fazla kolay gelmişti zaten ?
  • Fantastik macera türü oyunlar pek çekici gelmiyor
  • oyunda combo sıstemı cok guzel.ancak nınja gaıden sıgma 2 gıbı cok boss gelıyor ve aynı bosslar hep tekrar tekrar karsımıza cıkıyor.16+1 chapterdan olusmasına ragmen 6 saatte bıtırdım ben.oyunu bıtırdım ve hala acılmayan silah vs vardı.gercı zaten oyun kolay oldugu ıcın pek ıhtıyacınız olmuyor yenı esyalara..kısacası kesınlıkle oynanması gereken bır oyun degıl bana ama alırsanız sıkılmadan bıtırebılırsınız..Buarada oyundakı ufak kız cereza'ydı galıba adı cok tatlı ve sırın gercekten..mummy mummy dıe bagırıyor bıtıryor benı

• başlayınca 4 bölümden sonra sizide ucurtan aksiyonu bol olan bir oyun.. jeanne ,crease , luka bayonetta easyden sonrası daha zevkli
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.