Şimdi Ara

2011'in En Çok Beklenen 25 Oyunu Dosya Konusu (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
35.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ps3 fear 3 de eklenebilirdi bu sene gerçekten sağlam bir fear oyunu bizleri bekliyor. tabi rockstar gamesin açıkladığı L.A noire'da bu yapımlar arasında olmalıdır. bu sene yine dolu geçecek gibi ama dikkat çeken oyunların ps3 te olması da gözden kaçmamalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: AXU

quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant
    3. Max Payne 3 (Büyük bir fiyasko ile gelicek çünkü adamımızın tüm karizması yerle bir olmuş gördüğümüz oyun çizimlerine göre)

Filmi de berbattı.
    Eskisi kadar rağbet görmeyecek bence de

Filmin fragmanını izleyince beğenmemiştim daha sonra filmin kendisini izleyince oluşan fikrim arasında hiç bir değişme olmadı. Oyun ile hiç bir alakası olmayan bir film di. Güzelim oyuna yazık ettiler. Hem film ile hemde İlk iki oyunla alakası olmayan üçüncü oyun ile.

• Max Payne 3 !!!!!!
  • @melih81

Olmaz mı var tabi.Crysis 2,TES V,Duke Nukem,wh40k retribution,dragon age 2,shogun 2 tw,portal 2,rage ve blizzardın yetiştirmeyi amaçladığı diablo 3
  • Listede The Legend Of Zelda: Skyward Swords un olmaması ilginç.Anket yapılsa en çok beklenen oyunlar sıralamasında ilk 5e rahat girer.

BSC yi çok seviyorum fakat editörlerin PlayStation yanlısı davranmaları beni deli ediyor.Sizleri tarafsız olmaya davet ediyorum.
  • Adam bir Mortal Kombat ekler listeye
  • quote:

Orijinalden alıntı: LPTRASH

Mass Effect 3'ün 2012 yılı başında çıkacağını düşünüyoruz. henüz çıkış tarihi net bir biçimde açıklanmadı. Aynı şekilde Diablo 3'te bahar aylarında çıkacak deniyordu fakat hâlâ bir net çıkış verilmiş değil. o nedenle listede bulunmuyorlar. Batman Arkham city listede yer alıyor. Listeyi kurcalamanızı tavsiye ederim..

Demişsiniz de;

Listede Max Payne 3 de var hatırlatırım onun da çıkış tarihi yok. Diablo 3'e çıkış tarihi bahanesi bulmanız Max Payne 3'ü oraya nasıl eklediğiniz sorusunu düşünmeme sebep oldu; hatta Diablo 3'ün en azından "2011 sonu" olarak bir çıkış tarihi var Max Payne 3'te o da yok :D Yanlış anlaşılmasın Max Payne 3'ü beklemediğimden değil hatta Diablo III ile birlikte en çok beklediğim oyun ama dediğim gibi Diablo 3'ün bahanesi pek bir anlamsız geldi bana aynı şekilde çıkış tarihi olmayan Max Payne III'ü orada görünce.

Biraz geç oldu ama...

• battlefield 3
    bu oyun senenin oyunu olabilir.burada bahsi bile geçmemiş.büyük eksik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

quote:

Orijinalden alıntı: Y@KI$IKLI

quote:

Orijinalden alıntı: matarama su ko

Erdinç İyikul gitti,,,,,video inceleme devri bitti

Nereye gitti ???

Askere gitmiş sanırım. Google'a yazdım Twitter'ında öyle çıktı.

yokmu koca sitede oyundan anlatan inceleme yapabilecek biri. idarelik incelemeler yapsa yine yeter.
  • Max Payne 3'e aslında Max Payne 3 demek yerine yeniden çevrilip uyarlanmış Max Payne versiyonu desek daha mantıklı olacak arkadaşlar.

Çünkü Max Payne 3 oyunun ilk iki oyunla hiç bir alakası yok. Zaten Max Payne hayranları bu duruma kızgın. Bizim simsiyah giyinen ve gülüşü ile karizmatik adam gitti yerine GTA serilerinden fırlamış bir kel kafa geldi.
  • Mortal Kombat 9
  • Xbox da tekbir oyun tanırım oda Gears of war xbox un bu oyundan öteye geçen ex i yok..Ps 3 de ise Kz3 ve Resısdance 3 en başı cekiyor.
  • DUKE NUKEM FOREVER

[sizer=blue]2011'in En Çok Beklenen 25 Oyunu Dosya Konusu

gerisi hikaye :) (beim için)
  • bence en fazla beklenenlerin başında battlefield 3 geliyor ama burada yok ne yazık ki
  • bf 3 duyurulmamıştı bu şey çıktığında
  • gears of war 3 -- MK9
  • Little big planet 2 yi 1 hafta sonra alacağım.killzone 3 ve uncharted 3 en iyileri :)
  • skyrim neden yok listede ?
  • BF3
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.