Şimdi Ara

2011 Exclusive Savaşı: Playstation 3 vs. Xbox 360 Dosya Konusu (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
296
Cevap
0
Favori
34.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu sene geow 3 haricinde kayda değer birşey yok xbox ta maalesef
  • Hani Move Exclusive yok mu hiç? Kinectin var ama. Forza 4 Hemde
  • fanboylar dolmus forzada normal gamepad desteğide var killzone3 de move desteğidi var
    yazmak için yazı yazmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: paypay88

quote:

Orijinalden alıntı: By Salus

quote:

Ben xbox kullanıcısı + ps3 olark ps3 exleri daha iyi ama neye göre her ne kadar oyun kaliteleleri çok iyi olsalarda 360'taki geow2 çoğu oyunun toplamından fazla satar multiplayere önem vermesi lazım sonynin adam akıllı bir mp'si olan tek oyunu yok.KZ3 'ü bekliyordum onun mps'İde fiyasko. anca unc3 dicem onuda unc2'de gördüm bilmem artık

Kz2'nin mp fiyasko olmasa cod bc2 kadar tutmazmıydı? Hadi cod bebeler oynuyor diyeceksiniz peki bc2 ? kz2'nin okadar dandik mpsi varki . .. İlk aydan sonra oyuncu sayısı %100 oranında düştü oynayan varsa şuan yarısı sony çalışanıdır.

He kz2 nin online i kotu diye butun ps3 exc. lerin online i kotu oldu yani güzel genelleme :) ...

Bu arada kz2 nin online i tutulmasada cok ben gayet guzel bulmustum biraz simulasyon tarzı olmasından dolayı herhalde agır geldi tutmadı....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raven~ -- 16 Ocak 2011; 19:16:27 >

• Nİntendo ve konsolları suya sabuna fanboya bulaşmadan kurtulur burdan :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: n0.pRobLem

Nİntendo ve konsolları suya sabuna fanboya bulaşmadan kurtulur burdan :)

aynen
  • Sanki burdaki yazanlar sony yada microsoft adına calısıyor :D alt tarafı bır makına aldınız satış sorumlusu olmadınız herkz eylenmeye baksın bu kadar basit
  • quote:

Orijinalden alıntı: servetbugra

waltran kardeşim kinecti sony ps2 de bulmuştu sony nin en büyük ve fatalyi olarak adlandırdığımız ölümcül vuruşu 1-2 sene içinde çıkacak.hemen şöyle açıyım sony co-oplarda tek ekran yapcak herkez 1 gözlük takıyo kendi adamını görüyo deli gibi projeyle geliyo

Yaa ben sana kimseye söyleme demedimmi off

Ps3 ün exc.leri biraz daha hardcore oyunculara hitap ediyor.Ama xbox'ınkiler de iyi 2010'dan daha iyi yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: ImNoTReaL_
    Hani Move Exclusive yok mu hiç? Kinectin var ama. Forza 4 Hemde

Killzone 3, Dead Space 2, Socom 4, Ratchet and Clank vs.

Inan çok daha fazla Move destekli oyun var...
  • ben gittim ps3 aldım neden çünkü 2011 ps3 için altın yıl olacak gibi duruyor hadi bakalım
  • Gerçekten de fanboylar yağdı buraya.Çoğu kişi sanki bu exc oyunların full sürümlerini oynamış gibi konuşuyor :D İki konsoluında güzel oyunları var.Yine de bu sene biraz ps3 önde duruyor.Tabi her oyunun vaat ettiği eğlenceyi sunup sunamayacağını bilmiyoruz :D
  • xboxun oyunları ne zmn acıklanır acaba

En cok bekledıgım left 4 dead 3

Ps3 de ise killzone
  • Vallaha bu sene beklediğim belki de tek oyun Gears Of War 3.Sabırsızlıkla bekliyorum.
  • XBOX360'da Gears Of War 3, PS3'de ise Motorstorm: Apocalypse'ı bekliyorum.

Başka oyun çıkmasa da olur.
  • ps3 ün oyunları çok daha iyi bir ps3 sahibi olarak bu oyunların çoğunun eski serilerini oynadım (kill zone2 infamous resistance2 ve uncharted1-2) ve çok beğendim.rahatlıkla bu yıl ps3ün oyunarının xbox360 oyunlarına kıyasla çok daha iyi olduğunu söyleyebilirim
  • yoook artıııkk
    tek kelimeyle husraaannn
    koskocaman 2 firma kocaman 365 gün için exculisive oyunmu yapamıyorlar
    2sinide aynı anda

• PS3 için Unchartred 3 bomba gibi geliyor.Onun dışında KZ yüksek not alır ama Halo:Reach kadar başarılı olamayacaktır.

Onun dışında Gran Turismo 5 dediler dediler, geldi fos çıktı, Forza 3'den 1 yıl sonra çıktı;5 yıl geliştirildi ama Forza'dan ne artısı varki diye sorabiliriz kendimize.Sayılıdır yani.Bu nedenle Forza Motorsport 4 aşağı alır GeTe 5'i.

X360 da exc. kıtlığı var ama çıkacak exc. ler X360 sahiplerini 1 yıl idare edecektir. Düşünecek olursak hala GeoW 2 ve Halo 3 serverleri fullsa, bunlarda neler olacak (:

Geow 3, Unchartred 3 ile kapışır, Forza 4 ile kapışacak ne yazıkki bir oyun yok.Kinect için SW yi bekleyen çok. Eğer gerçekten şu anki Kinect oyunları gibi delaysız bir oyun olursa tadından yenmeyecektir. Onun dışında Codename Kiingdoms var, ancak ayrıntı açıklanmadığı için nasıl olur bilinmiyor şu an.

Dediğim gibi exc. oyunlar bakımından PS3 üstün ama hangisi başyapıt olur derseniz X360'a çıkacak oyunlar götürür bu seneyi.

• sony exc ağır basıyor yılın oyunu kesinlikle unc3 olacak
  • Çıkıcak olan kavga 3D olsada seyretsek . Harbiden kuruldum yerime bekliyorum bakalım dananın kuyruğu kopacak mı artık nolacaksa o danaya allah acısın
  • Ps3 daha ağır basıyor çünkü japon kızları çok sexy
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.